Būk ten, kur ir tavo klientai, visą parą internete

Skaitmeninė revoliucija keičia klientų įpročius; dabar jie nori užsirašyti grožio procedūrai internetu per įvairias platformas bet kuriuo metu.

Tavo "Užsisakyti dabar" įskiepio mygtukas padeda klientams užsirašyti vizitui visą parą (o tau nereikia pajudinti nė piršto).

Prisijunk jau šiandien

Instagram

Paversk Instagram "laikus" užsakymais

Mes esame išskirtiniai Instagram partneriai. Tai reiškia, kad tavo klientai tuo pačiu metu gali peržiūrėti tavo nuotraukos bei rezervuoti laiką vizitui... iškart per tavo Instagram verslo profilį.

Per Instagram naršytojai gali matyti tavo visas paslaugas, jų kainas bei laisvus laikus. Itin paprasta ir patogu.

Facebook

Paversk savo Facebook fanus lojaliais klientais

Klientai, kurie seka tave Facebook, gali iškart rezervuoti laiką vizitui per tavo profilį.

Vietoj ieškojimo daugiau informacijos apie tavo paslaugas kur nors kitur, "Book Now" mygtukas padeda akimirksniu potencialius klientus paversti tavo lojaliais klientais. Taip sutaupoma daug laiko klientams bei skatinamas tavo verslo augimas.

Tavo internetinė svetainė

Greitesnis usžirašymas vizitui per tavo internetinę svetainę

Svetainės lankytojų srautus paversk užsakymais su "Užsisakyti dabar" įskiepiu. Visi šie užsakymai akimirksniu atsidurs tavo ir komandos narių Treatwell Connect kalendoriuose ir jūs būsite informuojami apie juos.

Visai nesvarbu, kokia užimta yra tavo dienotvarkė- tu pilnai kontroliuoji visą darbą, net kai uždarai saloną ir išeini namo.

Mūsų nemokamai sukuriama internetinė svetainė

Jei tu neturi internetinės svetainės, mes ją tau sukursime

Mes įsipareigojame kiekvienam partneriui sukurti pilnai optimizuotą internetinę svetainę, jei tokios jie neturi. Joje klientai randa visą svarbiausią informaciją apie saloną: paslaugų meniu, komandą ir jų darbų nuotraukas, klientų atsiliepimus, salono interjero nuotraukas ir t.t. Viskas ko reikia, kad būtum matomas ir žinomas internete.

Tavo svetainė iškart turės "Užsisakyti dabar" mygtuką, kad klientai lengvai matytų visus laisvus paslaugų laikus.