Labas, mes esame Treatwell

Ko gero patogiausia ir mėgstamiausia grožio salonų valdymo sistema pasaulyje. Mūsų darbas – padėti tavo klientams užsakyti paslaugas jiems patogiu būdu, o Tau – dirbti patogiau ir dar sėkmingiau.

business-mobile-image

11

šalių

20 000

salonų

500

darbuotojų

10 mln.

užsakymų kasmet

Connect Pro – Tavo išmanusis kalendorius

Nuo šiol Tavo salonas dirba net tada, kai nedirba! Treatwell Connect išmanusis kalendorius leidžia klientams rezervuoti grožio paslaugas bet kur ir bet kada internetiniame puslapyje ar programėlėje išmaniajame telefone.

calendar-device

Patogus darbo planavimas

Efektyviai planuok savo ir darbuotojų laiką, kad ir kur būtum:  kompiuteryje, telefone ir planšetėje. Mes net suteiksime individualius kalendorius visiems salono darbuotojams – daugiau laisvės ir jokio budėjimo prie užrašų knygos.

Rezervacija internetu

Priimkite užrašymus visą parą be papildomų pastangų. Rezervacijos realiu laiku tiek Jūsų svetainėje, tiek „Facebook“ puslapyje. Klientas mato tik tai, ką norite rodyti, o Jūs visada būsite informuoti apie pasikeitimus dienotvarkėje.

Automatinis užsakymų priėmimas

Jokių praleistų skambučių ar kalbėjimo telefonu, kol kitas klientas Tavo kėdėje. Virtualioji salono administratorė nuo šiol telpa delne ir rūpinasi dienotvarke už Tave, kol visą dėmesį skiri tik savo tiesioginiam darbui atlikti.

Mobilioji programėlė

Kad ir kur būtum, kad ir ką darytum

Kad būtų dar patogiau, sukūrėme ir „Connect“ programėlę išmaniajam telefonui. Daugeliui mūsų klientų tai tampa pagrindiniu salono kalendoriumi. Juk taip valdyti savo laiką tampa dar paprasčiau – viskas Tavo rankose!

app-button-ios app-button-android

app-device

Naudingi įrankiai

widget-device

Užrašymai internetu ir Facebook

Paprastas įrankis, leidžiantis priimti užsrašymus salono interneto svetainėje ar Facebook paskyroje 24/7. Taip užsirašyti paslaugoms yra dar lengviau.

Nemokami SMS priminimai

Daugiau jokių „užmirštuolių“. Priminimai Tavo klientus pasieks 24 arba 48 val. prieš apsilankymą, todėl nebeliks vietos jokiems pasiteisinimams.

Laisvė rinktis

Klientai gali laisvai pasirinkti tiek norimas paslaugas, tiek savo mėgstamus salono darbuotojus. Net užsisakyti kelias paslaugas vienu paspaudimu – juk kartais norisi visos grožio dienos tik sau.

Susipažink ir bendrauk su savo klientais

crm-device

Klientų informacija ir pomėgiai

Ne tik žinok savo klientų kontaktus ar apsilankymų istoriją, bet ir pasižymėk svarbias detales kitiems vizitams. Nuo šiol nebereiks bandyti prisiminti tikslią plaukų dažų formulę ar tai, kokią kavą mėgsta klientas. Maži dalykai kuria ilgas draugystes.

SMS ir el. pašto priminimai

Dabar su klientais bendrauk dar paprasčiau. Paprastai ir neribotai – automatiniai SMS ar el. pašto priminimai apie artėjančius vizitus siunčiami be jokių Tavo pastangų, o juk dėmesys klientams visada patinka.

Profesionalus marketingo įrankis

Dar daugiau galimybių bendrauti su savo klientais! Nemokamai ir paprastai siųsk el. laiškus su specialiais pasiūlymais, salono naujienomis, gimtadienio sveikinimais ar bet kuo, kas padės stiprinti Tavo ir kliento draugystę.

Treatwell Marketplace Jau greitai

Nauji klientai – nauju būdu

Daugiau klientų – daugiau pajamų

Lengvas būdas užpildyti laisvą laiką savo kalendoriuje – mes jį pasiūlysime naujiems klientams. „Treatwell“ dirba paprastu principu – nėra užsakymų, nėra ir mokesčių. Mūsų vienintelė misija – Tavo salono sėkmė.

Išmani kainodara

Užpildytum laiką, kai įprastai esi mažiau užimtas – mūsų sistema Tau patars, kada geriausias laikas tai daryti. Netikėtai atšaukė užrašymą? Pateik paskutinės minutės pasiūlymą dabar. Lėti antradienio rytai? Proga specialiems pasiūlymams naujiems klientams. Viešbučių ir lėktuvo bilietų kainas reguliuoja sezonai – laikas pakeisti ir grožio industrijos taisykles.

Dar didesnis žinomumas

Mes investuojame į reklamą tam, kad to daryti nereiktų Tau, bet svarbiausia, jog taip salono paslaugos tampa dar labiau matomos. Taip visi darome, ką geriausiai išmanome: mes – parduoti, jūs – kurti grožį! Sėkmei reikia bendrų pastangų, o mes siekiame būti ištikimu Tavo verslo partneriu.

marketplace-device

Vertė verslui

Sklandus salono darbas

Ramybė Tavo galvoje neįkainojama: lengvai valdomas salono darbas, geresnė klientų patirtis ir galimybė patogiai parduoti paslaugas.

Lojalumo didinimas

Pagerėjęs aptarnavimas, dėmesys klientui ir daugiau jokio trukdymo, kai bendrauji su klientais savo salone.

Verslo įžvalgos

Paprasti įrankiai, kad dar labiau suprastum savo verslą – kaip jam sekasi ir kaip sekasi Tavo darbuotojams. Žinok ir išnaudok tai!

Marketingo įrankis

Galimybė daugiau bendrauti su savo klientais sms ar el.paštu, su kiekvienu individualiai ar su atskiromis grupėmis.

Nauji ir dažnesni klientai

Naujų klientų atvedimas į jūsų saloną ir grįžtančiųjų dažnumo didinimas.

Mažiems ir dideliems

Dirbi vienas ar didelėje komandoje – mūsų įrankiai prisitaiko prie Tavo poreikių.

business-bg

Connect Pro

30 € / mėn

Nemokami SMS ir el. pašto priminimai.

 

Plane įskaičiuota

Neribotas kiekis darbuotojų.

Individualūs kalendoriai kiekvienam darbuotojui.

Nemokami SMS ir el. pašto priminimai klientams.

Programėlė išmaniajame telefone.

Aptarnavimas ir verslo konsultavimas.