Augink savo grožio verslą
iki 44% per metus

Treatwell partneriams atveda ne tik naujus klientus, bet ir suteikia daug įrankių padedančių juos paversti nuolatiniais lojaliais lankytojais.

Prisijunk prie Treatwell

Prisijunk prie 20,000 salonų visoje Europoje,
kurie jau tapo Treatwell partneriais

TAVO ELEKTRONINĖ PREKYVIETĖ

Daugiau naujų klientų

Nori tapti lyderiaujančios Europoje grožio paslaugų prekyvietės partneriu? Tūkstančiai potencialių klientų mūsų platformoje ieško grožio salonų, kuriuose galėtų apsilankyti trokštamai procedūrai.

Mes tau sukurėme elektroninę prekyvietę ir investuojame tūkstančius į marketingą, kad klientai užsirašytų į tavo saloną per mūsų svetainę ar programėlę.

Dėka automatinių vizitų priminimų, neatvykstančių klientų yra mažiau nei 2%.

ELEKTRONINIAI ĮRANKIAI KASDIENINIAM DARBUI

Lengvai tvarkyk savo verslą iš bet kurios vietos

Mes žinome koks užimtas yra salono gyvenimas. Turėk daugiau laisvo laiko naudojantis Treatwell programėle App Store vertinama net 4.8/5*. Ji sumažina administracinį darbą bei automatizuoja kasdieninius procesus.

Tvarkyk savo salono ir komandos darbą, klientus bei jų užrašymus iš savo telefono, planšetės ar kompiuterio. Suteik kiekvienam komandos nariui teisę tvarkyti kalendorių bei tiek laisvės, kiek nori tu.

GREITAS PAKARTOTINIS UŽSIRAŠYMAS

Išsaugok klientus,
skatink jų lojalumą

Mes žinome, kad sėkmingo grožio salono paslaptis yra lojalūs ir nuolatos besilankantys klientai. Tad mes nusprendėme tau padėti.

Tavo klientai pakartotinai užsirašyti vizitui gali per mažiau nei 30 sekundžių. Tai galima padaryti per Treatwell programėlę, o tu iškart būsi informuotas apie visus naujus užrašymus. Mes taip pat siunčiame automatinius kvietimus užsirašyti vėl, kad klientui laiku būtų priminta apie metą apsilankyti grožio salone.

REZERVACIJA BET KUR IR BET KURIUO METU

Rezervacija visą parą net kai tu nedirbi

Ar kada teko užsiregistruoti kur nors internetu paskutinę minutę, nes tiesiog per visus dienos darbus pamiršai tai padaryti iš anksto? 45% visų Treatwell užsakymų atliekami kai salonai nedirba, nes tai įprasta mūsų klientams.

Treatwell partneriams suteikiame užsakymų įskiepį, kurio dėka klientai gali užsirašyti per jų internetinę svetainę, Facebook bei Instagram profilius. Nesvarbu, kur tavęs ieško klientai, jie gali rezervuoti laiką pas tave visais internetiniais kanalais.

(Neturi internetinės svetainės? Nieko tokio, mes tuo pasirūpinsime.)

SLAPTAŽODŽIU APSAUGOTA SALONO INFORMACIJA

Saugiai saugok savo klientų ir salono informaciją

Vis labiau ir labiau klientams ir verslų savininkams rūpi, kas nutinka su jautria asmenine informacija. Treatwell partneriai gali būti ramūs.

Tu gali nuspręsti kiek laisvės gali atiduoti kiekvienam komandos nariui tvarkant Connect kalendorių. Mes taip pat laikomės BDAR, kad apsaugotumėme klientų informaciją ir visą jų vizitų istoriją.

Tapk Treatwell partneriu

Užpildyk savo duomenis apačioje ir vienas iš mūsų komandos narių susisieks su tavimi bei suteiks nemokamą konsultaciją.
Sužinok kaip Treatwell gali tau padėti pritraukti daugiau klientų bei lengviau valdyti savo užimtumą.
Kol kas mes nepriimame mobilių verslų registracijų.

Apie saloną

Apie tave

Treatwell naudos šiuos duomenis, kad susisiektų su tavimi el.paštu arba telefonu.

Sužinoti daugiau kaip Treatwell naudoja ir saugo tavo duomenis gali perskaitęs mūsų privatumo politiką.