Treatwell programėlė

Pati geriausia užsiregistravimo internetu patirtis tavo klientams. Su Treatwell programėle suteik jiems galimybę užsirašyti pas tave, bet kuriuo metu, kur jie bebūtų, o tu už tai nemokėsi komisinio mokesčio*. Atsisiųsk ir išbandyk ją ir tu.

Available on the Apple App Store Get it on Google Play

Klientų atsiliepimai apie Treatwell programėlę

PADIDINK KLIENTŲ LOJALUMĄ

Lengvas pakartotinis užsirašymas klientams per Treatwell programėlę

Pakartotinis užsirašymas per mažiau nei 30 sekundžių. Treatwell programėlė- geriausias būdas klientams užsirašyti pas tave vėl ir vėl...ir vėl.

Tavo salono profilis visada turės specialią vietą programėlėje, kad būtum nuolat matomas klientams. Būk klientų kišenėje visą parą Treatwell programėlės dėka ir leisk jai dirbti už tave.

NEMOKAMAS PAKARTOTINIS UŽSIRAŠYMAS

Nemokėk nė cento* kai klientai pakartotinai registruojasi per Treatwell programėlę

Klientams pakartotinai užsiregistruojant per Treatwell programėlę ir pasirinkus mokėti salone, tau nereiks mums nieko mokėti. *Klientams pasirinkus išankstinį mokėjimą tu mokėsi aptarnavimo mokestį. Bet tik tiek.

Nemokamas pakartotinis užsakymas tau ir tavo klientams.

SUMAŽINK NEATVYKSTANČIŲ KLIENTŲ SKAIČIŲ

Tris kartus mažiau neatvykimų registruojantis per Treatwell programėlę

Klientai, kurie užsiregistruoja per Treatwell programėlę, yra labiau linkę neatšaukti užsakymo. Tai faktas. Taupyk savo laiką su geriausiu pakartotinių užsirašymu įrankiu tiek tau, tiek tavo klientams.

Programėlės žinutės apie artėjantį apsilankymą, vizito įkėlimas į asmeninį kliento elektroninį kalendorių. Visa tai garantuoja, kad klientas nepamirš apie artėjantį apsilankymo laiką.

MAŽIAU ADMINISTRACINIO DARBO

Leisk patiems klientams tvarkyti savo vizitus

Treatwell programėlė leidžia klientams lengvai pakeisti jų apsilankymo laiką (arba atšaukti, jei tai neišvengiama). Laiko perkėlimo galimybė skatina klientus pakeisti laiką, o ne atšaukti jį.

Tau nereikia papildomo administravimo, o visi kalendoriaus pasikeitimai matomi salono Treatwell Connect programėlėje. Programėlėje saugoma visa vizitų istorija tad paprasta prisiminti kokios grožio procedūros buvo atliktos ir kada.

PAGERINK SAVO REPUTACIJĄ INTERNETE

Sulauk du kartus daugiau atsiliepimų per Treatwell programėlę

Programėle besiregistruojantys klientai palieka daugiau atsiliepimų, o tai reiškia daugiau užsirašymų pas tave. 90% klientų užsirašo į salonus, kurie Treatwell programėlėje turi daugiau nei 21 atsiliepimą.

Klientai programėlėje atsiliepimą gali palikti iškart po įvykusio vizito, kad pasidalintų "karščiausiais" įspūdžiais.

DAR DAUGIAU UŽSAKYMŲ INTERNETU

Automatinės programėlės žinutės

Mes jau minėjome apie programėlės žinutes, kurias klientai gauna, kad primintumėme apie artėjantį vizitą. Bet tai dar ne viskas.

Mes taip pat siunčiame kvietimus užsirašyti vėl priklausomai nuo to, kada klientai lankėsi anksčiau. Tai puikus priminimas iš tavo pusės apie ateinantį laiką pasirūpinti savimi.

Treatwell programėlė taip pat žino, jei klientas nepabaigė užsakymo proceso ir primena jam apie tai. Praktiška, ar ne?

Treatwell programėlės privalumai

  • Tavo salono profilis
  • Patikimi klientų atsiliepimai
  • Priminimai apie vizitus
  • Kvietimai užsirašyti vėl
  • Perspėjimas apie nebaigtą užsakymą
  • Laiko perkėlimas arba užsakymo atšaukimas
  • Vizito įtraukimas į asmeninį kalendorių
  • Nuorodos kaip atvykti pas tave
  • Ir dar daugiau!