Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Masažas
Veidas
Kūnas
Vyrams
Nauji salonai
Dovanų kuponai
Grožio gidas
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros

Padovanok pasilepinimą

Treatwell dovanų kuponas suteikia laisvę rinktis mėgiamą procedūrą, patogų laiką ir saloną.

Dailaus dizaino Treatwell dovanų kuponas - puiki dovana visiems, kurie nusipelnė mažo pasilepinimo.

Sužinok daugiau
Puiki dovana

Dailaus dizaino Treatwell dovanų kuponas - puiki dovana visiems, kurie nusipelnė mažo pasilepinimo.

Pasirinkimo laisvė

Dovanų kuponas galioja visuose grožio salonuose užsirašant per Treatwell. Rinkis iš šimtų grožio salonų

Sutaupytas laikas

Kupono pirkimas užtrunka minutę ir pasiekia dovanos gavėją el.paštu iškart. Tai puiki paskutinės minutės dovanos idėja.

Pirkti dovanų kuponą

* Privalomas laukelis

Visi dovanų kuponai galioja 12 mėnesių nuo pirkimo datos

Suma

Dovanų kuponas bus išsiųstas gavėjui tavo nurodytu el.paštu.

Apie dovanų kuponą

Kas yra Treatwell dovanų kuponas?

Kiekvienas Treatwell dovanų kuponas turi tam tikrą pinigų sumą, kurią galima išleisti užsisakant grožio salonų paslaugas puslapyje www.treatwell.lt ar Treatwell programėlėje. Dovanų kuponas išsiunčiams el.paštu gavėjui. Jis turi keturiolikos simbolių kodą, kurį reikia įvesti prieš užsisakant paslaugą.

Kur aš galiu išleisti mano dovanų kuponą?

Dovanų kuponas galioja užsisakant paslaugas internetu puslapyje www.treatwell.lt ar Treatwell programėlėje. Tau tereikia išsirinkti ir užsisakyti norimą paslaugą.

Dovanų kuponas gali būti panaudojamas iškart visas ar dalimis keliems užsakymams. Kupono negalima panaudoti kito dovanų kupono pirkimui.

Jei užsakymo vertė viršija dovanų kupono vertę, skirtumą galima primokėti. Jei nenori panaudoti visos sumos iškart, likusią sumą galėsi išleisti ateityje.

Kaip panaudoti dovanų kuponą?

Kupono gavėjas paskutiniame užsakymo žingsnyje turi įvesti kodą į specialiai tam skirtą laukelį. Turimą kodą taip pat galima išsaugoti Treatwell paskyroje, taip jo nepamesi ir galėsi panaudoti kito užsakymo metu.

  • Svarbu! Kuponą galima panaudoti tik Treatwell platformoje ir tik pasirinkus išankstinį mokėjimą (salonuose, kurie priima šį mokėjimo metodą).

Žiūrėti užsakymo sąlygas.

Dovanų kuponai įmonėms

Perkant elektroninius dovanų kuponus, galite pasirinkti, kokio jų skaičiaus reikės. Atlikus operaciją jūs gausite patvirtinimo el. laišką, taip pat laiškus su dovanų kuponais ir jų kodais. Jeigu norite įsigyti daugiau, nei 100 dovanų kuponų, susisiekite su mumis šiame puslapyje .

Kiek galioja mano Treatwell dovanų kuponas?

Tavo dovanų kuponas galios dvylika mėnesių nuo pirkimo datos. Tiksli data yra matoma el.laiške, kurį atsiųsime kartu su kuponu. Galiojimo data taip pat yra matoma tavo paskyroje, jei esi ją susikūręs ir prisidėjęs dovanų kuponą į ją. Geros naujienos! Dėl koronaviruso apribojimų, mes pratęsiam kai kurių kuponų galiojimą. Spausk čia , kad sužinotum daugiau.

Kada gausiu dovanų kuponą?

Kuponas iškart pasieks tavo pasirinktą el.pašto dėžutę. Jei negauni dovanų kupono, prašome susisiekti su mumis naudojant šią formą .

Noriu atšaukti dovanų kupono pirkimą - ką turėčiau daryti?

Visiems dovanų kuponams galioja 14 dienų grąžinimo politika. Per šį laikotarpį tu gali atšaukti pirkimą, jei kuponas dar nebuvo pridėtas prie Treatwell paskyros. Jei netyčia nusipirkai per daug dovanų kuponų arba nebenori toliau tęsti apsipirkimo, susisiek su mūsų klientų aptarnavimo komanda naudojant šią formą.