Pas Moniką lankiausi pirmą kartą ir labai patiko. Antakius sutvarkė gerai ir ryškumas būtent toks kokio prašiau.
Eyebrow Threading
Aistė•over 4 years ago
Verified review
Show venue reply...
Labai patiko, gera meistrė. Būtinai vėl apsilankysiu.
Gel Nails Manicure
Anonymous•over 4 years ago
Verified review
Show venue reply...
Labai kruopštus Irinos darbas. Labai maloni ir draugiška meistrė. Išėjau patenkinta rezultatu. Tikrai sugrįšiu.
Gel Nails Manicure
Edita•over 4 years ago
Verified review
Show venue reply...
Irina labai maloni ir profesionali meistrė, ne tik kruopščiai sutvarkė nagus, bet ir davė naudingų patarimų. Džiaugiuosi atliktu darbu, rezultatas atrodo puikiai. Būtinai sugrįšiu. Ačiū!:)