Puikus bendravimas, atmosfera bei kirpimas. Rekomenduoju!
Styled by Samanta•Ladies' Haircuts
Audronė•over 4 years ago
Verified review
Labai maloni salono atmosfera, šiltas priėmimas ir kokybiškos paslaugos! Esu labai patenkinta Martos darytu makiažu - atitiko lūkesčius, atsižvelgė į poreikius, ir profesionaliai, kruopščiai papuošė šventei :)