Agnė - puiki plaukų meistrė. Dar nė karto nenusivyliau dažymais. Labai rekomenduoju.
Ladies' Highlights
Indrė•over 4 years ago
Verified review
Puikiai! Ačiū Agnei už pagražinimą ir gerą nuotaiką anksti ryte!
Hair Styling and UpdosShow all…
Jurga•over 4 years ago
Verified review
Jaučiasi kokybė, labai profesionaliai atlikta paslauga :)
Treatment by Aistė•Eyelash Perming
Viktorija•over 4 years ago
Verified review
Ačiū, visad gera sugrįžti ir valandėlę pailsėti :)
Styled by Samanta•Ladies' Haircuts
Diana•over 4 years ago
Verified review
Labai labai labai ačiū Agnei už makiažą ir šukuoseną - subtiliai ir labai gražiai. Išryškino, kas geriausia, patarė, bet kartu atsižvelgė į pageidavimus, kad ir išsakytus paskutinę minutę . Ačiū labai!