Dariausi ilgalaikį lakavimą pas Aną. Atlikta super kruopščiai. :) Tačiau praėjo dvi savaitės ir kelios dienos, ir nagų viršūnės pradėjo atsilupinėti / trupėti (lakavimo metu neatrodė, kad padengia nago priekį). Meistrė neturi labai daug spalvų lakų ir beveik visos priemonės, bazė ir t.t. iš Sincero, tad galbūt ne tiek profesionaliai kokybiškos.
Rekomenduoju dėl kruopštumo, bet ne dėl išsilaikymo. Mokėjau 24€, bet už 30€ (kiek regular price) nerekomenduočiau.
Gel Nails Manicure
Rūta•over 4 years ago
Verified review
Labai kruopsciai ir graziai viska atliko
Treatment by Aistė•Eyebrow Threading
Laura•over 4 years ago
Verified review
Puiki meistrė! Makiažą atliko tobulai! Tikrai rekomenduoju 👌