Meistrės buvo labai dėmesingos, pavaišino kava, atsižvelgė į pageidavimus, tinkamai patarė. Atmosfera labai jauki, atpalaiduojanti, laikas neprailgo. Būtinai sugrįšiu!
Ladies' HaircutsShow all…
Katažyna•over 4 years ago
Verified review
Prancuziskas manikiuras tikrai ne Annos stiprioji puse. Darem, perdarinejom. Finale, pasidaviau, nes perdarant niekas geriau nepasidare. Konkreciau: nelygi linija, akivaizdziai skirtingo storio linijos (ai bet gi cia mano nagai nelygus, anot meistres). Finale neatsisveikino net, nors neslepiau, kad esu nepatenkinta, bet bendravau mandagiai ir korektiskai. tikiu, kad viena spalva nulakuot moka. Bent nuolaida galejo pritaikyt. akivaizdziai ir jai rezultatas netiko, nes norejo daugiau nagu perdarin