Viskas puikiai🙂. Lankiausi pirmą kartą, bet iškart jausmas,kad norėsis grįžti. Meistrė prifesionaliai patarė dėl kirpimo,kas labiau tiktų pagal plaukų struktūrą, veidą,kaip prižiūrėti vėliau. Labai patiko ir rekomenduočiau kitiems💚
Styled by Samanta•Ladies' Haircuts
Aurelija•over 4 years ago
Verified review
Dėkinga Evelinai už labai subtiliai atrodančius antakius.
Eyebrow Threading
Adelija•over 4 years ago
Verified review
Labai maloni meistrė ir gerai atliktas darbelis. Ačiū 🌞