Ačiū Samantai už puikiai atliktą kirpimą. Labai maloniai aptarnavo. Meistrės darbas pateisino visus lūkesčius.
Styled by Samanta•Ladies' Haircuts
Rasa•almost 5 years ago
Verified review
Pirmą kartą lankiausi šiame salone, kolektyvas labai draugiškas ir malonus,tik įėjus pro duris pasitiko su šypsenom ir gera nuotaika. Plaukų meistrė Samanta pranoko visus lūkesčius, davė labai išsamią plaukų konsultaciją, parinko puikų kirpimą pagal mano išsakytus pageidavimus ir laikas salone visiškai neprailgo. Išėjau iš salono labai patenkinta rezultatu, tikrai apsilankysiu dar ne kartą :)
Styled by Samanta•Ladies' Haircuts
Saulė•almost 5 years ago
Verified review
Laura puiki meistrė. Manikiūras atliktas tiesiog nepriekaištingai :)