Samanta - puiki stilistė, sukurianti malonią ir jaukią patirtį, o ir pats salonas - labai jaukus. Džiaugiuosi atradus ir sau patinkančią stilistę, ir saloną!
Styled by Samanta•Ladies' Haircuts
Anonymous•about 5 years ago
Verified review
Mano antakiu fėja. Į nieką nekeiščiau.
Ačiū! Esi mano atradimas!
Didžiausios rekomendacijos! ❤️