Salone labai maloni atmosfera, o meistrė Andželika iš antakių padarė stebuklą!
Eyebrow Threading
Anonymous•about 5 years ago
Verified review
Pas meistrę Eveliną laminavausi antakius ir blakstienas. Abi procedūros buvo atliktos puikiai, o rezultatai nudžiugino. Ypač antakių, kai neturi - labai pakėlė nuotaiką, kai jie atsirado ir dar tokie gražūs.:) Tikrai rekomenduoju.
Eyebrow & Eyelash Tinting
Aušra•about 5 years ago
Verified review
Salonas labai jaukus, švarus, ten dirbančios moterys išmanačios savo darbą. Lauros atliktas manikiūras tikrai patiko, darbas atlikas profesionaliai ir kruopščiai - įgyvendinta tai, ko norėjau. Jau užsirašiau sekančiam kartui! :)