Labai maloni patirtis. Patiko tiek pati Laura, tiek jos darbas ir galutinis rezultatas 😊
Gel Nails Manicure
Rūta•almost 6 years ago
Verified review
Show venue reply...
Pati meistrė nuostabi! Draugiška, matosi, jog jai rūpi kiekvienas klientas. Deja apie makiažą to paties pasakyt negalėčiau. Nepraėjus dar net valandai kai kuriuose veido vietose makiažas buvo apsitrynęs. Taip pat akivaizdžiai buvo parinktas prastas makiažo pagrindas, nes visi net mažiausi spuogeliai ir poros matėsi kaip po padidinamuoju stiklu. Reziumė: svarbiai šventei tikrai nesirinkčiau šios vietos.