Registraturoje tai nelabai maloni darbuotoja buvo. Taip pat buvo parasyta programelej, kad moketi 25€ o sumokėti reikėjo 30€. Brangoka kaip tik už tiesinimą 15 minučių.
Blow Dry
Gabija•almost 2 years ago
Verified review
Show venue reply...
Visi darbuotojai lb malonus patenkina visus lūkesčius
Children's Haircuts
Beata•almost 2 years ago
Verified review
Anastasija tikrai atidi specialistė. Antakius ir blakstienas dažė atskirai, nes mano antakiai labai greitai nusidažo. Kruopščiai nuvaliusi natakius, atliko kitas procedūras. Jai rūpi, kad darbą atliktų kokybiškai, kad klientė būtų patenkinta. Maloniai bendraujanti.
Eyebrow and Eyelash Treatments
Ugnė•almost 2 years ago
Verified review
Show venue reply...
Paauglys sūnus norėjo pakeisti šukuoseną. Parodė, kiek norėtų patrumpinti plaukus, ir bandė paaiškinti kokio stiliaus pageidautų. Deja, manau, kad kirpėja (tikiu kad profesionali vyrų kirpime), neturėjo pakankamai patirties bendraujant su paaugliais. Vietoj įsiklausymo ir diskusijos ji tiesiog patrumpino plaukus. Sūnui išėjo nusiminęs ir nepatenkintas.
Kažkada kirpomės pas kirpėją Artūrą, kuris ne tik įsiklausė, išgirdo, bet ir diskutavo bei patarė.