Be galo maloni specialistė,labai džiaugiuosi savais plaukais, taip pat davė patarimų naudojamoms priemonėms ir plaukų priežiūrai. Sugrįšiu!
Ladies' Haircuts
Lora•over 3 years ago
Verified review
Viskas labai gerai. Jautėsi kruopštumas ir atidumas.
Ladies' Haircuts
Eglė•over 3 years ago
Verified review
Pas plauku meistre Neringa ,lankausi ne pirma kartą .esu begalo patenkinta jos atliekamomis proceduromos 🙂😒Neringa labai malonus zmogus .siltas ir bendraujantis .del to tos 2 valandos salone niekada neprailgsta .Jos darba vertinu labai gerai .ir dar nekarta sugrisiu .Aciu jai uz tai ka ji daro ir dziugina mus ir lepina musu plaukucius 🙂
Ladies' Brazilian Blow Dry
Neringa•over 3 years ago
Verified review
Labai maloni plaukų specialistė Neringa, atliktas galiukų kirpimas karštomis žirklėmis + užpildas proteinais. Plaukai stulbinantys!
Apsilankymas pirmas, bet tikrai ne paskutinis ! Rekomenduoju! 🌸
Ladies' Haircuts
Laura•over 3 years ago
Verified review
Išbandžiau kirpimą karštomis žirklėmis pas specialistę Neringą - rekomenduoju ir specialistę ir procedūrą, gavau naudingų patarimų savo plaukų tipui 😊