ŽS grožio studija Reviews

Vetrunges 2A,Kaunas, 48125

Check availability and book online

Reviews are written by customers after their visit.

4.9
1683 reviews

Filter by treatment

Filter Reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Likau labai patenkinta Monikos atliktu darbu! Meistrė kruopšti, maloni bei išmananti savo darba! Ačiū!
Monika, puikiai išmano savo darbą, kruopšti ir atsakinga. Blakstienų laminavimas pranoko visus lūkesčius. :)
Erikos grožio studijoje lankausi ne pirma karta.Labai malonios meistrės ir labai jauki aplinka.O meistrė Erika ,tai labai malonus ir draugiškas žmogutis. ;) Dariausi plauku tiesinimą,darbas atliktas labai gerai ir tos trys valandos su meistre Erika praėjo nepastebimai. ;) Rekomenduoju.
Pirmą kartą dariausi šią procedūrą, rezultatu likau patenkinta. Meistrė labai kruopšti, švelniai ir tvarkingai atlieka savo darbą. Matosi, kad yra savo sriteis žinovė. Tikrai rekomenduoju!
Jau kuris laikas Monikai patikiu tvarkyti savo antakius. Išmėginau ir blakstienu laminavima, kuris pranoko visus lūkesčius. Visada tobulai atliktas darbas! Didžiausios rekomendacijos! 🌸