Tinklaraštis

Kaip pritraukti nuotakas į tavo saloną

2 min skaitymo

Vestuvių verslas vertinamas milijonais eurų, tavo verslas irgi gali tuo pasinaudoti. Nuo potencialių klienčių – būsimų nuotakų paieškos iki demonstravimo joms savo sugebėjimus, apačioje rasi pagrindinius patarimus padėsiančius pritraukti daugiau būsimųjų nuotakų.

1. Dalyvauk vestuvių parodose

Dažnai salonai mato didelę vertę dalyvauti vestuvių parodose, kuriose sužadėtiniai iš anksto gali pasirūpinti savo švente. Pasistenk, kad tavo stendas patrauktų akį ir gyvai demonstruotų, kokie jūs kompetetingi grožio meistrai. Pasikviesk modelį (tai gali būti ir kolega), kad gyvai galėtum pademonstruoti tą nuostabią nuotakos šukuoseną.

2. Susikurk Pinterest profilį

Puiku jei turi Instagram ar Facebook profilius, bet nuotakos ieško idėjų Pinterest pagalba. 40 milijonų žmonių planuoja savo vestuves būtent šios platformos pagalba. Susikurk profilį ir kelk savo atliktus darbus, pridėk tinkamus rektažodžius kaip pavyzdžiui ‘vestuvių planavimas’, ‘vestuvinė šukuosena’ bei savo salono adresą.

3. Bendradarbiauk su kitu verslu

Bendradarbiauk su vietinėmis kompanijomis dirbančomis vestuvių versle. Tai gali būti floristai, vestuvinių suknelių nuomos salonai. Taip jūs galėsite dalintis klientais. Gali palikti jiems savo lankstinukų ar rekomenduoti vienas kitą potencialiems klientams.

4. Reklamuok priešvestuvines nuolaidas

Sunku atsisakyti nemokamų konsultacijų, o kai klientė jau sėdi tavo kėdėje tu gali jai papasakoti apie visas nuostabias tavo teikiamas grožio paslaugas. Dalinkis savo pasiūlymais socialiniuose tinkluose, naudok tinkamus raktažodžius kaip pavyzdžiui ‘vestuvės’. Arba tiesiog pakabink plakatą ant salono lango su visomis tinkamomis nuotakoms procedūromis.

Parodyk savo saloną tūkstančiams klientų (ir būsimų nuotakų) internete kartu su Treatwell. Užsisakyk demo versiją dabar.


Tinklaraštis