Būk pastebėtas

Sulauk tinkamo pripažinimo. Būk pastebėtas tūkstančių naujų klientų, kurie ieško grožio paslaugų internete. Tavo unikalus profilis leidžia būti pastebėtam tinkamų klientų tinkamu metu.

Laikas būti pastebėtam

Connect with brand new clients online

Tūkstančiai grožio paieškų

Atrask naujus klientus internete

Susikurk savo internetinį Treatwell profilį ir pasirodyk visiems klientams, ieškantiems naujo mėgstamiausio grožio salono. Kiekvieną mėnesį 7 milijonai žmonių aplanko Treatwell platformą, o kas 1,5 sekundes klientai atlieka užsakymus internetu.

Show off what makes you unique

Tavo salono profilis

Pasirodyk, kuo esi ypatingas

Susikurk savo salono profilį internete. Pilnai tvarkyk paslaugų meniu, užimtumą bei kainodarą be jokių telefono skambučių. Sulauk tinkamo pripažinimo su patikimais klientų atsiliepimais, individualiais komandos narių profiliais ir darbų galerijomis, kad nauji klientai užsirašytų pas tave be jokių dvejonių.

Let us do the hard work

Personalizuota reklama

Leisk mums nuveikti sunkiausią darbą

Pamiršk spausdintus lankstinukus. Mes išleidžiame milijonus kiekvienais metais už mūsų partnerių reklamą paieškos sistemose, socialiniuose tinkluose ir siunčiant reklaminius laiškus, kad kuo daugiau klientų užsirašytų pas tave. Su mumis tau niekada nereiks rūpintis reklama pačiam.

Tavo Treatwell profilis

Būk pastebėtas tūkstančių klientų, kurie ieško savo naujo mylimo salono internete. Sužinoti daugiau

Patikimi atsiliepimai

Rink ir dalinkis tikrų klientų atsiliepimais, kad galėtum didžiuotis patikimu salono įvertinimu. Sužinoti daugiau

Tavo ineternetinė svetainė

Didink savo matomumą internete su nemokama internetine svetaine, kurią mes sukursime specialiai tau. Sužinoti daugiau

Tavo reklama internete

Reklamuok savo saloną tikslinei auditorijai su asmenine reklama Google ir soc. tinkluose. Sužinoti daugiau

Išmani reklama el. paštu

Mes dalinsimės tavo profiliu su tūkstančiais žmonių, kurie gauna mūsų naujienlaiškius, kad apie tave sužinotų tavo nauji klientai. Sužinoti daugiau

Įrankiai soc. tinklams

Nuo detalių atmintinių iki jau sukurtų paveikslėllių tavo soc. tinklams – viskas skirta didinti tavo matomumą internete. Sužinoti daugiau

Treatwell labai padeda surasti naujų klientų, puikus pavyzdys galėtų būti mūsų studijos veiklos pradžia: kai tik atsidarėme, iškart pasirašėme su Treatwell sutartį ir per pirmąją parą užsirašė 3 klientai. Vertinant tai, kad mes tik pradėjome veiklą, rezultatai labai džiugino.


Marta, Cozy Cuts & Beauty

Būk pastebėtas su Treatwell