Treatwell ProTreatwell Pro

Pritraukite naujų klientų ir užtikrinkite jų grįžimą

Įsivaizduokite, kad kasdien visą savo laiką skiriate tik savo klientams… Jokio administravimo, jokių skambučių, tiesiog suteikiate klientams geriausią įmanomą patirtį. Na, su Treatwell Pro to neturite įsivaizduoti. Jūsų tvarkaraštis bus užpildytas vizitais kol būsite kūrybingi.

durys uzdarytos vizitu rezervacija atviradurys uzdarytos vizitu rezervacija atvira

Durys uždarytos. Vizitų rezervacija – atvira.

Kai kurie klientai vizitą nori užsisakyti vidurdienį, kai neturite laiko atsiliepti, arba pirmą valandą nakties, kai nebedirbate. Visą parą veikiančios rezervavimo sistemos naudojimas yra vienas iš būdų, kaip prisitaikyti prie klientų poreikių ir gauti daugiau rezervacijų.

Jūsų klientai naudodami savo mėgstamą įrenginį (mobilųjį telefoną, kompiuterį, planšetinį kompiuterį) ir platformą, nesvarbu, ar tai Google, Instagram, jūsų svetainė ar mūsų programėlė gali užsisakyti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Rezervavimo sistema automatiškai patikrina jūsų užimtumą, patvirtina rezervaciją klientams ir atnaujina jūsų skaitmeninę darbotvarkę.

Sulaukiate mažiau telefono skambučių piko metu ir neturite atsiliepti į juos po darbo.

Bendradarbiavimas su Treatwell pagerins bendrą klientų patirtį jūsų salone

bendradarbiavimas su treatwell pagerins bendra klientu patirti jusu salone
 • Vizitų užsakymo svetainė ir programėlė veikia 24 valandas per parą ir iš bet kur
 • Klientai gauna asmeninį priminimą apie savo vizitą
 • Jūsų sistemoje saugomos kliento nuostatos įgalina nepriekaištingai pritaikytą paslaugą
 • Tikslinė komunikacija elektroniniu paštu arba SMS žinutėmis, kad galėtumėte pasidalinti salono naujienomis, akcijomis ir nuolaidomis
gaukite ir valdykite klientu atsiliepimus kad pagerintumete paslaugasgaukite ir valdykite klientu atsiliepimus kad pagerintumete paslaugas

Gaukite ir valdykite klientų atsiliepimus, kad pagerintumėte paslaugas

Stebėkite, kaip klientai vertina jūsų saloną. Paskelbus klientų atsiliepimą, elektroniniu paštu gausite pranešimą apie tai ir galėsite tiesiogiai į jį atsakyti. Naudodami Treatwell Pro visas savo apžvalgas galite tvarkyti vienoje vietoje. Dauguma atsiliepimų yra teigiami, tačiau neigiamų atsiliepimų atveju atsakymas su paaiškinimu parodo, kad jums svarbus klientų pasitenkinimas. Be to, pasidalykite gerais atsiliepimais su savo darbuotojais, taip padidinsite jų motyvaciją!

Pagerinkite klientų patirtį ir siųskite tikslinius pranešimus, kurie paskatins juos sugrįžti

pagerinkite klientu patirti ir siuskite tikslinius pranesimus kurie paskatins juos sugrizti

Treatwell Pro santykių su klientais valdymo sistema jums suteikia pranašumą, nes viską galite rasti vienoje vietoje ir taip paprastai tvarkyti klientų pastabas.

 • Sukurkite efektyvią klientų duomenų bazę su informacija iš ankstesnių rezervacijų.
 • Parodykite klientams, kad jums rūpi, individualizuodami jų salono patirtį pagal jūsų rezervavimo sistemoje stebimas nuostatas – galbūt artėja jų gimtadienis arba jiems ypač patiko konkretus produktas, kurį išbandė paskutinį kartą.
 • Su darbuotojais bendrinkite klientų profilius, kad galėtumėte teikti suasmenintas paslaugas, kurios gali padidinti pajamas ir paskatinti pakartotinius vizitus.
rinkites musupaprastai naudojamus komunikacijos irankius kurie pades susisiekti su klientais elektroniniu pastu ir sms zinutemisrinkites musupaprastai naudojamus komunikacijos irankius kurie pades susisiekti su klientais elektroniniu pastu ir sms zinutemis

Rinkitės mūsųpaprastai naudojamus komunikacijos įrankius, kurie padės susisiekti su klientais elektroniniu paštu ir SMS žinutėmis

Pasinaudokite įrankių asortimentu, sukurtu padėti bendrauti su klientais, kuriuos norite pritraukti

 • Naudokite klientų profilius ir istoriją, kad išskirstytumėte auditorijas ir pritaikytumėte komunikaciją
 • Palaikykite ryšį su savo klientais elektroniniu paštu arba SMS kampanijomis, skirtomis visai klientų duomenų bazei arba tam tikriems klientams.
Norite patobulinti savo Salono valdymą? Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos.

Maksimali trukmė: 25 minutės. Nereikia kreditinės kortelės. Nėra sutarties

Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

  Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.