Marta, Cozy Cuts & Beauty

2019 m.
prisijungė prie Treatwell

400+
atsiliepimų

260
per metus sutaupoma valandų

Susipažinkite su Marta- Cozy Cuts & Beauty salono savininke. Tai jauki ir žalia erdvė Žvėryne, kuri mielai priima ne tik suaugusius, bet ir vaikus bei augintinius.

Kaip tvarkydavote savo užrašymus iki Treatwell?

Mes iškart startavome su Treatwell, tad nuo pirmosios salono darbo dienos naudojamės šia sistema. Vienu laikotarpiu turėjome dar vieną sistemą, kuri mums nebuvo tokia patogi, tad pasilikome tik prie vienos, t.y. Treatwell. Kitaip neįsivaizduojame savo darbo organizavimo.

Kodėl nusprendėte prisijungti prie Treatwell?

Gavome rekomendaciją, susipažinome su sistema ir nekilo abejonių, kad bus gerai. Jau pirmąją darbo dieną iš Treatwell gavome 3 naujus klientus. Esame inovatyvūs ir vertiname technologijas, tad džiaugiamės turėdami tokį partnerį.

Kokius matote didžiausius pliusus naudojantis Connect?

Galimybė apie klientą įsivesti papildomos svarbios informacijos, matyti jo apsilankymų istoriją. Patogiai tvarkyti darbuotojų grafikus ir jų laisvas dienas. Išliekanti klientų duomenų bazė- poreikiui esant galima lengvai su jais susisiekti. Ataskaitų generavimas, kur galime stebėti apyvartos pokyčius pagal darbuotojus ar paslaugas.

Megstamiausi funkcionalumai?

Paslaugų registravimas, išankstinis apmokėjimas, paprastas naujų darbuotojų įtraukimas ir galimybė naudotis keliems vartotojams, kas palengvina tarpusavio komunikaciją, mėnesio ataskaitos pagal darbuotojus ar paslaugų rūšį. Iš esmės, mums labai patinka visa sistema, nuolat atsiranda kažkokių atnaujinimų, kurie dar labiau palengvina darbą.