Rekomenduok draugui ir džiaukis 100 EUR premija

Mes nuolat ieškome naujų salonų, kurie prisijungtų prie mūsų bendruomenės. Žinai ką nors, kam patiktų dirbti su Treatwell? Papasakok mums apie juos ir mes tau padovanosime 100 EUR vertės Treatwell dovanų čekį.

Pažįsti ką nors, kam mes galime būti naudingi? Papasakok mums apie juos

recommend a salon

Rekomenduok saloną

Padėk mūsų bendruomenei augti ir būk už tai apdovanotas

Mes nuolat ieškome naujų salonų, kurie prisijungtų prie mūsų šeimos. Tik kartu mes galime sukurti šviesesnį grožio verslą.

Štai kodėl jei dirbi viename iš Treatwell partnerių salonų ir rekomenduoji mums saloną, kuriam tavo manymu bendradarbiavimas su Treatwell gali būti naudingas, jiems prisijungus prie mūsų mes tau padovansime 100 EUR vertės Treatwell dovanų kuponą.

Lengva kaip 1, 2, 3

1. Pasidalink su savo draugais

Papasakok savo darugams apie mus – tik prieš tai įsitikink ar jie dar nėra mūsų partneriai ir ar nepradėjo prisijungimo proceso.

2. Įsitikink, kad jie atitinka kriterijus

Mes ieškome salonų visoje Lietuvoje, kurie atlieka vieną (ar daugiau) šių procedūrų: plaukų kirpimas ir dažymas, barzdaskučių paslaugos, manikiūras, pedikiūras, veido priežiūra, masažas, blakstienų ir antakių procedūros, depiliacija.

3. Džiaukis apdovanojimu

Papasakok mums apie juos užpildant formą apačioje ir kiekvieną kartą sėkmingai rekomendavus džiaukis dovanų kuponu. Panaudok jį išmintingai. Arba ne- jis juk tavo!

Žinai tinkamą saloną?