Kartu su partneriais galime sukurti tvaresnę grožio patirtį

Kiekvieną dieną viso pasaulio salonuose atliekama daugybė plaukų ir grožio procedūrų. Tačiau visa tai kainuoja mūsų planetai

Gera žinia, kad galime imtis veiksmų. Kartu su partneriais pradėjome įgyvendinti trijų pakopų klimato kaitos stabdymo planą, kuris padės kurti tvaresnę grožio pramonę. Jūs galite prie to prisidėti

Kaip (ir kodėl) galime ką nors pakeisti

Nuo popieriaus, pakuočių ir plastikinių buteliukų iki plaukų džiovintuvų, grožio priemonių ir vandens – kasdien salone naudojamos priemonės gali turėti neigiamą poveikį mūsų planetai. Jei esate salono savininkas, jums gali kilti klausimas, kaip galite imtis veiksmų. 

Bendradarbiaujame su South Pole – pasaulyje pirmaujančia klimato kaitos sprendimų teikėja ir anglies dioksido projektų rengėja, kad galėtume geriau suprasti, kokį poveikį grožio pramonė daro klimato kaitai, ir imtis atitinkamų veiksmų. 

Sukūrėme trijų pakopų metodą, kuris, tikimės, padės mums visiems pereiti prie tvaresnės grožio pramonės.

tvarumo link

Išmetamų teršalų kompensavimas 

Remiantis South Pole skaičiavimais*, grožio procedūros metu vidutiniškai išmetama iki 5 kg CO₂.

Norime pradėti savo kelionę įsipareigodami įgyvendinti projektą, skirtą neutralizuoti šį poveikį aplinkai. Įsipareigojame kompensuoti 1 kg CO₂ už kiekvieną procedūrą, užsakytą internetu jūsų salone. Tai apima visus užsakymus, atliktus naudojant Treatwell programėlę ir svetainę.

Kompensuodami išmetamųjų teršalų kiekį, perkame aukštos kokybės anglies dioksido kreditus, kuriais bus finansuojami klimato veiksmai įgyvendinant tvaraus vystymosi projektą Bisau Gvinėjoje, kuris ne tik prisidės prie aktyvaus CO2 išmetimo į atmosferą mažinimo, bet ir suteiks reikšmingą paramą pažeidžiamoms bendruomenėms, kurias labiausiai paveikė klimato kaitos poveikis.

Kaip galite prisidėti 

Kaip jau minėjome, už kiekvieną užsakymą internetu kompensuosime 1 kg CO₂. Taigi, daugiau užsakymų internetu = daugiau anglies dioksido kompensavimo. Skatindami savo klientus užsisakyti internetu, padėsite padidinti mūsų kompensuojamą sumą. Tai taip paprasta. Ir atminkite, kad visi pakartotiniai užsakymai internetu yra nemokami.

tvarumo link

Švietimas apie klimatą

Mes nenorime sustoti. Norėdami sukurti tikrai tvarią grožio pramonę, turime padaryti daugiau nei kompensuoti. Siekdami tai padaryti, savo partneriams ruošiame šviečiamąją informaciją (remiamės geriausios praktikos pavyzdžiais, kaip sumažinti švaistymą ir anglies dvideginio išmetimą jūsų verslui tinkamiausiu būdu).

Sekite naujienas, nes ruošiame dar daugiau informacijos. 

Kas dar? 

South Pole įvertins mūsų biurų Europoje išmetamų teršalų kiekį ir padės ateinančiais metais nustatyti išmetamųjų teršalų mažinimo galimybes. Žinome, kad tvarumas nėra tik galimybė – tai absoliuti būtinybė. Dėl šios priežasties norime sumažinti savo, kaip įmonės, poveikį aplinkai.    

*iš EPA: su emisijos koeficientu 0,148 kg/USD, grožio procedūros paslauga vidutiniškai 30 € = 5 kg CO₂