Ilgalaikis gelinis pedikiuras
šalia Santariškės, Vilnius
Data nesvarbu
Ilgalaikis gelinis pedikiuras

Rinkis iš 3 salonų siūlančių Ilgalaikis gelinis pedikiuras šalia Santariškės, Vilnius

Be Beauty grožio studija

4,8
36 atsiliepimai
Baltupiai, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Kombinuotas pedikiūras su ilgalaikiu lakavimu
2 val
35€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:3019:00
AntAntradienis
08:3020:00
TrečTrečiadienis
08:3019:00
KetvKetvirtadienis
08:3020:00
PenktPenktadienis
08:3018:00
ŠeštŠeštadienis
09:0012:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Atlieku aparatinį manikiūrą, kokybiškai ir greitai. Jūsų nagučiai bus sutvarkyti ir kruopčiai padengti OPI geliniu laku. Dirbu tik su profesionalia ir itin kruopščiai atrinka kosmetika, kuri yra tobulai pritaikyta klienčių rankų odai. OPI lakai - išskirtinis spindesys, žavūs atspalviai, tik 30 sekundžių trunkantis kaitinimas lempoje ir ištisas savaites džiuginantys rezultatai!
OPI GelColor priemonės - tikros vis populiarėjančios gelinio manikiūro žvaigždės. O OPI ProSpa - pirma ir vienintelė odos priežiūros procedūroms salone skirtų priemonių linija, su kuria atgaivinsiu jūsų rankytes. Po rankų pylingo - jūsų oda bus atgaivinta, pamaitinta ir apsaugota. OPI komanda kurdama šią profesionalią kosmetiką, bendradarbiavo su dr. Zena Gabriel, dermatologe, savo srities specialiste. Taip suderindami žinias, sukūrė formules, užtikrinančias nepriekaištingus rezultatus ir klienčių potyrius.
Tad užsukę manikiūro procedūrai, galėsite pasilepinti rankų pylingu, ranyčių ir nagų kauke ir nepapratai spindinčiu gelinių lakų grožiu ir gausa.