Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Lietuva
Filtrai
Rūšiuoti

Manualinė antakių mikropigmentacija (microblading) Lietuva

Radome 5 salonus(-ų)

Lakšmina grožio salonas

5.0 22 atsiliepimai
More details
10 metų patirtis, kvalifikuotas ir apmokytas personalas garantuoja Jums paslaugų kokybę, malonų ir draugišką aptarnavimą, konfidencialumą. Naudojama tausojanti ir moderni aparatūra, kokybiška ir patikrinta kosmetika. Salono atmosfera ir specialiai parinkti kvapai, leis atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pasijusti mylima ir gražia. Pas mus - šilumos, jaukumo ir meilės oazė, sederinta su profesionaliu ir nuoširdžiu darbu.
Lūpos (su korekcija)
2 val 30 min - 3 val
Sutaupykite iki 30% nuo 168 €
Dermopigmentacija
1 val 30 min - 2 val 30 min
Sutaupykite iki 15% nuo 50 €
Ilgalaikio makiažo pašalinimas
1 val - 1 val 30 min
nuo 20 €
Rodyti visas paslaugas...

Bri Beauty

5.0 5 atsiliepimai
More details
Esu Ilgalaikio Makiažo specialistė, linergistė Brigita Kelerytė, savo darbą pavertusi gyvenimo būdu. 7 metai patirties ir nuolatiniai tobulėjimai. Su kiekviena diena mano širdis labiau džiaugiasi, nes darau Jus mano klientės laimingas. Jūsų dėka einu pirmyn pakelta galva. BŪKITE ir LIKITE gražios, laimingos ir savimi pasitikinčios. Myliu Jus! Mane rasite adresu, OKEANIJA – VILNIUS Grožio ir estetikos centras | Dienos SPA centras M.Marcinkevičiaus g. 1, Vilnius, LT-08433
Naujas
Microblading
1 val 30 min
Sutaupykite 20% 120 €
Rodyti visas paslaugas...

Beauty Resort - išskirtiniai grožio namai

4.8 59 atsiliepimai
More details
Beauty Resort – išskirtiniai grožio namai. Čia Jūs rasite Šveicarijos alpių ramybę, vidinę harmoniją ir ypatingus grožio srities specialistus. Jauki prabanga lepina naujausiomis grožio pasaulio tendencijomis ir specialiomis, konkurencijos Lietuvoje neturinčiomis procedūromis. Sertifikuoti meistrai gražina ir kviečia išbandyti geriausias vizažo, šukuosenų ir kirpyklos paslaugas, vyriškų barzdų formavimą, naujausią 6D Microblading antakių procedūrą, Hollywood pedikiūrą atliekamą su karštais rankšluoščiais ir pėdų masažu, SPA manikiūrą, pedikiūrą, kosmetologines – aparatines, injekcines procedūras, ypatingus veido ir kūno masažus bei apsilankyti neeiliniuose grožio vakarėliuose bei seminaruose
6D antakių manualinė mikropigmentacija
2 val
200 €
Rodyti visas paslaugas...

Health&Beauty Therapy by Ispado

5.0 6 atsiliepimai
More details
„Health & Beauty therapy by Ispado“ – tai Kauno senamiestyje įsikūręs grožio ir sveikatinimo terapijos centras, kuriame dirba profesionalios kosmetologės, kūno ir veido masažo specialistai. Visos procedūros atliekamos tik su prabangia, profesionalia kosmetika iš Prancūzijos GEMOLOGY.
Microblading-manualinė mikropigmentacija
1 val 30 min
100 €
Rodyti visas paslaugas...

Salon 414

5.0 42 atsiliepimai
More details
Exciting new salon in the heart of Vilnius. At salon 414 we combine the best of British and Lithuanian hair and beauty. We believe hair and beauty is an art form and at 414 we always want to create the very best look for you. We have British and Lithuanian stylist to accommodate Lithuanian and English speaking clients.
Mikropigmentacija / Microblading
10 min - 3 val
nuo 0,01 €
Rodyti visas paslaugas...
Luktelėkite...