Agnės Permanent Grožio Akademija

5,0
10 atsiliepimai
Smalininkų g. 2-3, 44295
Atidaryta šiandien : 09:00 - 15:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
10 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas nuostabu! Makiažo meistrė Agnė puikiai atliko makiažą, kuris išsilaikė tobulai! Nepriekaištingas kruopštumas ir dėmesys detalėms⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kokybė aukščiausiame lygyje!
Esu be galo patenkinta meistrės Agnės atliktu antakių laminavimu. Pagaliau nors viena meistrė man juos sutvarkė nepriekaištingai. Labai rekomenduoju merginoms, kurios vis blaškosi pas visas antakių meistres apsilankyti pas Agnę ir džiaugtis nuostabiu rezultatu kaskart !
Agnės Ber darytas makiažas pateisino visus lūkesčius! Viskas atlikta be galo kruopščiai, atsakingai ir tobulai! Nuoširdžiai rekomenduoju! 💖
Nuostabi atmosfera ir dar nuostabesnė makiažo meistrė Agnė! Visada pasiūlo kavos, arbatos, maloniai bendrauja ir įsiklauso į visus norus.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Agnė
Vizažistė - antakių dizaino meitrė

Apie

Keleri metai nepertraukiamos patirtis dirbant su klientais makiažų, šukuosenų bei antakių srityse. Agnė jums gali pasiūlyti įvairius makiažo stilius, nuo natūralaus iki paties ryškiausio. Vyriškus grimus ir teminius dažymus. Antakių korekcijas, dažymus bei laminavimus. Ji yra viena iš nedaugelio sertifikuotų meistrių, kuri Lietuvoje atlieka antakių botox procedūrą. Taip pat Agnės makiažo pamokų dėka labai daug moterų išmoksta taisyklingai dažytis ir prižiūrėti savo veido odą. Šios vizažistės stiprioji pusė yra nuolatinis tobulinimasis pas geriausius Lietuvos ir užsienio meistrus. Ji nuolatos domisi vyraujančia mada, tad savo klientėms visuomet turės ką pasiūlyti. Agnė sako - “Nebijau iššūkių, esu savikritiška ir siekianti geriausio rezultato. Esu labai laiminga, nes mano darbo rezultatai teikia žmonėms džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi. “

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Agnės Permanent Grožio Akademija
44295 Smalininkų g. 2-3

Palepinkite save šiuolaikiniame grožio salone Agnės Permanent Grožio Akademija, įsikūrusiame Kaune Naujamiesčio rajone, vos kelių minučių atstumu nuo Kauno medicinos centro.

Artimiausias viešasis transportas:

Agnės Permanent Grožio Akademija yra lengva pasiekti autobusais: 23, 29G, 35, 35A, 37, 39, 40, 46, 47, 57G bei troleibusais: 1, 2, 5, 7, 14, 15 Stotelė "Vilniaus g.".

Komanda:

Keleri metai nepertraukiamos patirties dirbant su klientais makiažų, šukuosenų bei antakių srityse. Agnė jums gali pasiūlyti įvairius makiažo stilius, nuo natūralaus iki paties ryškiausio. Vyriškus grimus ir teminius dažymus. Antakių korekcijas, dažymus bei laminavimus. Ji yra viena iš nedaugelio sertifikuotų meistrių, kuri Lietuvoje atlieka antakių botox procedūrą. Taip pat Agnės makiažo pamokų dėka labai daug moterų išmoksta taisyklingai dažytis ir prižiūrėti savo veido odą.

Šios visažistės stiprioji pusė yra nuolatinis tobulinimasis pas geriausius Lietuvos ir užsienio meistrus tokius kaip Valery Piminova, Tatiana Zolotashko, Elena Kanevskaya. Ji nuolatos domisi vyraujančia mada, tad savo klientėms visuomet turės ką pasiūlyti.

Agnė sako - “Nebijau iššūkių, esu savikritiška ir siekianti geriausio rezultato. Esu labai laiminga, nes mano darbo rezultatai teikia žmonėms džiaugsmo ir pasitikėjimo savimi. “

Kas mums patinka:

Atmosfera: Moderni ir profesionali.

PirmPirmadienis
09:0018:00
AntAntradienis
09:0018:00
TrečTrečiadienis
09:0018:00
KetvKetvirtadienis
09:0018:00
PenktPenktadienis
09:0018:00
ŠeštŠeštadienis
09:0015:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese