artume masažas į namus

Savanorių pr. 11a, Vilnius
5,0
6 atsiliepimai
Savanorių pr. 11a, Vilnius
Mobile therapist

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

5,0
6 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Auksarankė Dominyka! Išmananti savo darbą, dėmesinga, sąmoninga, maloni ❤️ Norisi grįžti dar ir dar, po masažo dar ilgai jaučiausi lyg ant sparnų!
Labai magiška ir atpalaiduojanti aplinka.
Pas Dominyką išbandžiau skirtingas masažo rūšis: klasikinį masažą, ir tibetietišką. Tai buvo tikra atgaiva kūnui ir sielai. Apsilankymas pas šią specialistę kupinas rūpestingų detalių. Susitikimas prasideda dar prieš masažą, išgeriant arbatos, aptariant savijautą ir lūkesčius. Pats masažas labai profesionalus. Dominyka be žodžių „nuskaito“ kūno poreikius, atradusi įsitempusias vietas, skiria joms daugiau dėmesio. Po masažo visuomet pasiteirauja apie įspūdžius, atidžiai priima grįžtamąjį ryšį.
Dominyka visada atvyksta į mano namus. Išbandžiau Chorme metodą, tad procesas atpalaidavo, jaučiausi atjaunėjusi, pailsėjusi ir sveika. Taip pat taures - super! Po seanso visada gaunu patarimų ir mankštų pavyzdžių, kuriuos darau namie likusi su savimi. Ačiū ir rekomenduoju
Pas Dominyką masažuojuosi jau seniai, visada nerealu! Man labai patinka, kad ji išjaučia kiekvieną prisilietimą.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Dominyka
Masažo terapijų specialistė

Apie

Sorig Khang International school - Tibetan Massages certificate | Vilniaus PVP mokymų centras - gydomųjų masažų kvalifikacija | LMA narė |

Paslaugos

Masažas

Darbų galerija

Patogumai

Bendri
Draugiška vaikams
Draugiška LGBTQIA+
Produktai
Natūralūs ingredientai
Netestuoti su gyvūnais produktai
Internetas
Nemokamas WiFi
Mokėjimo būdai
Grynieji pinigai
Kreditinės kortelės
Debetinės kortelės

Apie saloną

artume masažas į namus
Savanorių pr. 11a, Vilnius

Branginantiems laiką ir vertinantiems savo gyvenimo kokybę

Seansas jūsų pasirinkimui: namuose, gamtoje ar kitoje erdvėje

Mano vardas Dominyka Mikštaitė,

esu sertifikuota Sorig Khang International school of 2018 - tibetietiškų masažų terapijų specialistė.

Šiuo metu įgiju gydomųjų masažų kvalifikaciją pagal Europos normas - Vilniaus PVP mokymų centre. Atstovauju Lietuvos masažuotojų asociaciją (LMA).

Kviečiu kvėpuoti ir gyventi, siekiu ilgalaikio santykio, kokybiškiems jūsų kūno ir proto pokyčiams. Ritualas ir fiziniai pratimai prasideda nuo dviejų žmonių akių žvilgsnių, kurie susitinka procesui. Norint prisipildyti energijos, atsipalaiduoti, jaukią atmosferą sukuria abi pusės. Švelni procedūros pradžia leidžia žmogui įkvėpti, matyti savo fizinį kūną, jausti savo odą. Esencijos, vyraujanti tyla - subalansuoja mintis, išvalo subtiliąją energiją. Tai – pasyvi, maitinanti Joga. Gilesnis darbas su raumenimis, sausgyslėmis, poveikis energijos taškams ir kanalams – išlaisvina kūną, todėl kiekvienas seansas individualus ir tas, kuris yra su jumis, turi galią pastebėti ir padėti savo žiniomis ir praktine jėga. Šios procedūros skirtos fizinio skausmo mažinimui, judesių diapazono gerinimui, funkcinių apribojimų atstatymui, proto ir streso valdymui.

Pažintis su Tibeto ir Vakarų medicina, žolelėmis, kurias renku savo rankomis Lietuvos miškuose - tuo dalinuosi terapijų metu - kuriu šveitiklius, arbatas, kvapnius maišelius drabužiams ar vonios ritualams. Kūno sveikatinimas, žmogaus fiziologija ir protinė veikla kinta, tad susitikimas kiekvieną kartą su jumis - individualus.

Medicinos - mokslo žinios su manimi keliauja nuo paauglystės. Susipažinusi su knygomis apie pasąmonę, mokiausi sąmoningai transformuoti savo protą ir kūną. Masažai ir rūpinimasis savimi yra mano aistra kasdienybėje, kuria trokštu dalintis. Žmogaus kūnas, protas ir siela dievinama nuo seniausių amžių. Klasika – taip vadiname masažų gydomąjį poveikį. Tibeto medicina - pamatas, kuriuo remiuosi prisiliečiant prie žmogaus kūno. Visi esame gamtos vaikai, gimę po ta pačia žvaigžde ir tuo pačiu šešėliniu mėnulio ciklu.

PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0015:00
SekmSekmadienis
09:0015:00
Šiame salone naudojami produktai

Mobilūs salonai netoliese