Beauty Bar by Olga Vasilevičė

4,9
196 atsiliepimai
Tilto g. 35, Vilnius, 08439
Atidaryta šiandien : 08:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
196 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
labai maloni, draugiska, paslaugi meistre, atidi ir kruopsti, suteikia daug info :)
Puiki savo darbo profesionalė!
Puikiai
Puikiai
Olga yra mano grožio fėja! ❤️ Pasitikiu ja 100%! Žinau, kad po apsilankymo pas Olią visada išeisiu precizižkai sutvarkytais antakiais, nepriekaištingu, skoningu ir išskirtiniu makiažu bei tobulais plaukais!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Inga
Vizažistė/plaukų stilistė
5.0
11 atsiliepimai

Apie

Vizažistė bei plaukų stilistė, baigusi Sine Ginsborg make-up school Danijos Karalystėje. Tobulinosi pas Alina Guess, Justiną Gafaro, Neringą Čiukinienę, Gritę Maruškevičiūtę, Karoliną Bethel, Anne Stausanger, Jordan Liberty, Ortal Limeleh ir kt. Dirba tik su profesionalia kosmetika kaip MAC, Youngblood, RMS Beauty, Tromborg, Melkior ir pan. Turi daug patirties dirbant fotosesijose, renginiuose. Skandinaviško visažo atstovė, kuriame natūralumas yra tai, kas svarbiausia. Vadovaujasi taisykle - mažiau yra daugiau.

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Emilija

Apie

Visažo srityje esu 6 metus. Esu baigusi Beauty bar studijos mokymus. Nuolat tobulinuosi pas užsienio visažistus , tokius kaip Aka Paintdatface, Sonya Miro, Vanesa Davis, Yana Panfilovskaya, Vlada Haggerty, Einat Dan, Shani Baruch ir kt. Makiažas yra mano saviraiškos priemonė. Mano pagrindinis tikslas darant makiažus yra padidinti moters pasitikėjimą.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Ineta

Paslaugos

Veidas
Olga
Makiažo studijos „Beauty Bar“ įkūrėja, vizažo meistrė/grimerė, šukuosenų stilistė
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Olga Vasilevičė - „Beauty Bar“ makiažo studijos Vilniaus centre įkūrėja, karalienes.lt forumo makiažo skyriaus redaktorė. Profesionali vizažo meistrė. Make up Atelier Paris ir Bogomolov Image School makiažo dėstytoja. Rengia mokymus Beauty Bar Vilniuje. Bendradarbiauja su žymiais Lietuvos fotografais – kūria pilną modelių įvaizdį. Populiari vestuvių vizažistė. Taip pat dirba televizijoje, mados, specialiųjų efektų projektuose. Atelier & Bogomolov įvaizdžio mokyklos Latvijoje auklėtinė. Nuolat tobulinasi seminaruose, mokymuose Lietuvoje bei užsienyje. Tarp Olgos mokytojų – pasaulinės klasės meistrės Natalya Naida, Valerija Kutsan, Irina Salish, Felix Shtein ir kt. Viešųjų ryšių ir vadybos diplomų savininkė ne mažiau mylima dėl bendravimo stiliaus. Makiažo patarimais dalinasi savo Youtube kanale. apievestuves.lt pripažinta geriausia Lietuvos vlogere. Daugiau darbų galite rasti svetainėje olgavasilevice.lt, Olgos asmeniniame Facebook profilyje, Beauty Bar Facebook puslapyje. MANO ŠŪKIS: Makiažą visada kuriu kiekvienai atskirai moteriai, pabrėžiant jos būdą, grožį ir išskirtinumą. Nepasitikiu aklai mada, labiau vertinu stilių. 💋

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Ieva
5.0
6 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Aliona
Vizažo mestė, antakių dizaino ir architektūros specialistė, lektorė
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Makiažo ir antakių dizainerė, baigusi „CAROLINA MAKEUP SCHOOL“, „SMILGA BEAUTY LAB“ ir "CHARMING LOOK ACADEMY" mokyklas. Nuolat tobulinasi bei kelia savo profesionalią kvalifikaciją pas Lietuvos ir tarptautinio lygio meistrus: Danessa Myricks, Lobova Art, Sonia Miro, Silvia Coverig, James Vincent, Vanessa Davis ir kt.. Turi daug patirties dirbant fotosesijose ir video projektuose. Aktyviai dalinasi makiažo gudrybėmis bei kosmetikos priemonių apžvalgomis savo instagram paskyroje: @isakova.aliona

Paslaugos

Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Apie saloną

Beauty Bar by Olga Vasilevičė
08439 Tilto g. 35, Vilnius

Beauty Bar by Olga Vasilevičė - išskirtinio stiliaus makiažo studija bei mokykla, įsikūrusi pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje siūlo Jums įvairias aukščiausios kokybės grožio paslaugas bei kursus.

PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00
Salono apdovanojimai
Top Rated 2018

Makiažo studijos netoliese