Beauty Center (Bajorų kelias)

Bajorų kelias 9, Vilnius, 08459
2,1
7 atsiliepimai
Bajorų kelias 9, Vilnius, 08459

Teikiamos paslaugos

All
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

2,1
7 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Deja, vizitas buvo atšauktas salono parą iki vizito. Džiugu bent jau, kad ne paskutinę minutę. Tik nesuprantu vieno- jei jūs pastoviai atšaukinėjat vizitus,kurie registruoti šia programėle, kam tuomet ją išvis naudoti...
Inga
prieš 3 dienas
Nagų papildymas buvo atliktas nekokybiškai. Nagai atrodo kaip kalneliai, nes gelis paskirstytas netolygiai. Visi nagai skirtingų formų ir jau pradėjo atsilupinėti. Tikrai nerejomenduoju. Vos atėjus meistrė peikė prieš tai padarytą nagų priauginimą, nors jis tikrai buvo padarytas kokybiškai ir kruopščiai. Mano manymu, kad kritikuotum kitus, savo darbą turi atlikti nepriekaištingai, o ne atsainiai.
Anonimas
prieš 10 dienų
Labai nerekomenduoju. Užsiregistravau manikūrui su geliniu lakavimu, atvažiavus iš kito galo Vilnaius radau uždarytą saloną,nieko nebuvo, nors gavau primiminimą apie registraciją. Skambinant kelis kartus niekas nekėlė ragelio, tik kitą dieną parašė žinutę, radome praleistus skambučius, aš parašiau, kad atėjusi radau uždarytą sąloną, nesugebėjo net parašyti atsiprašau. Tas pats buvo ir kitame jų salone esančiame Pylimo gatvėje,užsiregistravau antakių korekcijai, atvykus nebuvo, kam tos procedūros atlikti, teko prasedėti valandą, kol meistrė atsilaisvins.
Akvilė
prieš mėnesį
Prieš pusvalandį iki vizito paskambino ir pasakė, kad įsivėlė klaida ir laisvos vietos salone nėra.
Aurelija
prieš 3 mėnesius
Malonus aptarnavimas ir gerai atliktas darbas
Monika
prieš 3 mėnesius
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Beauty Center (Bajorų kelias)
Bajorų kelias 9, Vilnius
08459

„Beauty Center" siūlo Jums bent trumpam pamiršti savo rūpesčius ir pasinerti į malonias procedūras! Salone atliekamos įvairios grožio paslaugos: stilingi kirpimai, Jet Peel, I-Lipo laser, manikiūras, pedikiūras. „Beauty Center" siūlo daugelį kosmetologo ir visažisto paslaugų, dirbama su profesionalia izraelietiška „HL" kosmetika.

Pirmadienis
09:3020:00
Antradienis
09:3020:00
Trečiadienis
09:3020:00
Ketvirtadienis
09:3020:00
Penktadienis
09:3020:00
Šeštadienis
10:0017:00
Sekmadienis
10:0015:00
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese