Bomond

4,9
145 atsiliepimai
A.Smetonos g. 7, Vilnius, 01115
Atidaryta šiandien : 08:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
145 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Tiesiog tobula!
Rodyti salono atsakymą...
Puiki darbo etikaatida klientuo
Paslauga atlikta vėluojant, kitą dieną dažai praktiškai visiškai nusiplovė.
Labai kruopsciai ir graziaibsutvarkyti antakiai, bei nudazytos blakstienos.
Puikiai
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Loreta
Kūrybos direktorė

Apie

Esu inovatyvi, komunikabili bei atsakinga stiliaus dizainerė ir mielai pasirūpinsiu Jūsų išvaizda! Dažniausiai pas mane patenka pagal rekomendaciją, todėl visada pasitiki ir žino, kad "palkiuvo " į geras rankas. Penki Lietuvos kirpėjų čempionatai ,trys Europos ir vienas pasaulio konkursas. Nesuskaičiuojami seminarai grožio srityje, mokymai asmenybės tobulėjime, todėl šiandiena turiu galimybę pati kurti kirpimo ir dažymo technikas jas pritaikyti individualiai kiekvienam pagal gyvenimo būdą ir stilių.

Paslaugos

Plaukai
Andžela
Vyriausia stilistė
5.0
15 atsiliepimai

Apie

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė. Pasiekimai: 10 metų darbo stažas JAV (užsieniečių klientų numylėtinė dėl puikių anglų kalbos žinių ir įgūdžių). Tarptautinių seminarų dalyvė (Dolores akademija – Rusija, Bogomolov mokykla – Latvija, E. Lewis – Anglija). 2006 m. – Vidal Sassoon seminaro dalyvė, Londonas.

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Lena
Kūrybos direktorė
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė. Sukaupta 30 metų teorinės ir praktinės patirties, iš kurių 20 metų susiję su seminarų ir mokymu dėstymu. Parengė ‘kirpimo technologijų modelį‘ programą Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrui ir iki šiol dėsto Lietuvos kirpėjų mokytojams. Kasmet dalyvauja Londono ‘Vidal Sassoon’ akademijoje naujausių tendencijų pristatyme ir atlieka praktinę dalį su kolegomis iš užsienio. Kelis kartus per metus organizuoja VIP seminarus Lietuvos meistrams. Dalyvauja mados ir grožio reportažuose Lietuvos spaudoje ir televizijoje. Bendradarbiauja su užsienio Akademijų dėstytojais ir mokiniais. Atlieka sudėtingus, klasikinius bei avangardinius kirpimus ir šūkavimus pagal naujausias tendencijas, bei teikia konsultacijas dėl plaukų priežiūros. Lietuvos ir Ukrainos konkursų prizininkė ir dalyvė, Vidal Sassoon akademijos diplomantė, kasmetinių tarptautinių seminarų ir konferencijų dalyvė Londone, bendrovės GOLDWELL dėstytoja ir kirpimo technikė. Apdovanota „Auksine sage“ už nuopelnus Lietuvos kirpėjų kvalifikacijos, meistriškumo, informacijos pateikimo ir šios profesijos profesionalumo bei kultūros skleidimą Lietuvoje.

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Olga
Vyriausia stilistė

Apie

Plataus profilio kirpėja-modeliuotoja. Stažas 20 metų. Pasiekimai: 2004 m. Patrick Cameron “Look and Learn”. 2005 m. Mahogany cutting and colour. 2006 m. “Dolores” master-class “Morphing”. 2007 m. Vidal Sassoon “Look and Learn” seminaras Rygoje. 2007 m. Keune academy Trend collection. 2007 m. Tony &Guy “Look and learn”. 2008 m. Vidal Sassoon academy course. 2013 m. Pivot Point Meta 052.

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Jelena
Profesionali kosmetologė, vizažistė
4.9
24 atsiliepimai

Apie

Išsilavinimas: 1998 m. Analitinė chemija. Medicininis išsilavinimas. Pasiekimai: Baltijos šalių vizažistų čempionatų dalyvė ir prizininkė. Tarptautinių kosmetologijos seminarų dalyvė. Permanentinio makiažo specialistė (šios srities įgūdžius nuolatos tobulina tarptautiniuose permanentinio makiažo seminaruose kaip dalyvė). Mezoterapijos specialistė.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Jurgita
Pedikiūro meistrė

Apie

Darbo stažas – 17 metų. Sukūrusi pedikiūro meistrų ruošimo programą, kurią yra patvirtinusi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Turi pedikiūro ruošimo ir dėstymo praktikos. Tarptautinių seminarų dalyvė, nuolatos gilinanti savo srities žinias.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Sveta
Profesionali kosmetologė, vizažistė

Apie

Profesionali veido masažų ,estetikos ir grožio specialistė. Sveiki! Atlieku blakstienų ir antakių laminavimą, taip pat antakių dizainą ir blakstienų dažymą. Darbas yra mano hobis! Myliu tai, ką darau ir atlieku maksimaliai gerai. Išsilavinimas: ISPADO- profesionali tarptautinė masažo mokykla(Baigimo metai 2015) Masažo meistrų mokykla (dest. Edita Kestauskiene) 2015-2016 Diana Gerviene -Japoniško terapinio veido masažo mokykla 2018-2019

Paslaugos

Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Bomond
01115 A.Smetonos g. 7, Vilnius

Jus aptarnaus pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionatų nugalėtojai bei laureatai. Teikiamos kirpimo, manikiūro, pedikiūro ir kosmetologijos paslaugos.

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Goldwell
Kemon
Tigi

Grožio salonai netoliese