Bomond

4,8
55 atsiliepimai
A.Smetonos g. 7, Vilnius, 01115
Atidaryta rytoj : 08:00 - 19:00
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

4,8
55 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kiekviena kartą, kai apsilankau pas Andželą, gaunu ne tik puikų kirpimą, bet ir naudingus patarimus, kaip prižiūrėti plaukus 😊 Rekomenduoju apsilankyti!
Nuostabiai atliktas kirpimas. Labai gerai apkirpo šonus, nors ir lankiausi anksčiau pas barberius - Andželos padarytai tušuotei neprilygsta. Labai kruopščiai apkirpo. Rekomenduoju!😊
Puikus kirpimas! Dėkui
Puikus kirpimas ir barzdos modeliavimas
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Aleksandr
Barber
5.0
15 atsiliepimai

Apie

Profesionalus kirpimų, šukuosenų, plaukų meistras/barberis. Turiu nemažai patirties plauku grožio srityje. Nuolat tobulinu savo žinias ir meistriškumą ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Padedu žmonėms parinkti tinkamą įvaizdį atsižvelgiant į jų veido formą, plaukų struktūrą, gyvenimo būdą ir norą. Taip pat padedu išmokti patiems suvaldyti savo plaukus ir kaip juos teisingai prižiūrėti. Pasiekimai: 2016m. - Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras kirpėjo profesija. 2018m. - “Student Exchange Program” 3 weeks training for student hairdessers in Latvia. 2018m. - Bokanera barbers 2019m. - Antonio's barbershop in Malta 2019m. - Tony&Guy in Malta

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Andžela

Apie

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė. Pasiekimai: 10 metų darbo stažas JAV (užsieniečių klientų numylėtinė dėl puikių anglų kalbos žinių ir įgūdžių). Tarptautinių seminarų dalyvė (Dolores akademija – Rusija, Bogomolov mokykla – Latvija, E. Lewis – Anglija). 2006 m. – Vidal Sassoon seminaro dalyvė, Londonas.

Paslaugos

Plaukai
Natalija
4.7
18 atsiliepimai

Apie

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė. Įgijau plataus profilio kirpėjos specialybę "Femina Bona Wellnes Institute".Atlieku moterų, vyrų, vaikų kirpimus, dažymus, šukuosenas, plaukus atstatančias procedūras. Nuolat dalyvauju kvalifikacijos kėlimo kursuose, tobulinuosi ir ieškau naujovių įvairiuose seminarose, nes labai myliu savo darbą. Bet koks darbas yra sunkus iki to momento kol jį pamilsi, ir jis tampa lengvu ir užburiančiu. Būtent tada ir norėsi daugiau kurti ir improvizuoti. O pati didžiausia padėka už tai, yra jūsų grįžtamasis ryšys ir nuoširdi šypsena!

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

Bomond
01115 A.Smetonos g. 7, Vilnius

Jus aptarnaus pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionatų nugalėtojai bei laureatai. Teikiamos kirpimo, manikiūro, pedikiūro ir kosmetologijos paslaugos.

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese