A.Smetonos g. 7, Vilnius, 01115
Atidaryta šiandien : 08:00 - 19:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas
Masažas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
117 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Lena pati geriausia kosmetologė! Sėkmės Jums🙂
Rodyti salono atsakymą...
Likau labai patenkinta, didelis ačiū☺️
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Lena
Kūrybos direktorė

Apie

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė. Sukaupta 30 metų teorinės ir praktinės patirties, iš kurių 20 metų susiję su seminarų ir mokymu dėstymu. Parengė ‘kirpimo technologijų modelį‘ programą Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centrui ir iki šiol dėsto Lietuvos kirpėjų mokytojams. Kasmet dalyvauja Londono ‘Vidal Sassoon’ akademijoje naujausių tendencijų pristatyme ir atlieka praktinę dalį su kolegomis iš užsienio. Kelis kartus per metus organizuoja VIP seminarus Lietuvos meistrams. Dalyvauja mados ir grožio reportažuose Lietuvos spaudoje ir televizijoje. Bendradarbiauja su užsienio Akademijų dėstytojais ir mokiniais. Atlieka sudėtingus, klasikinius bei avangardinius kirpimus ir šūkavimus pagal naujausias tendencijas, bei teikia konsultacijas dėl plaukų priežiūros. Lietuvos ir Ukrainos konkursų prizininkė ir dalyvė, Vidal Sassoon akademijos diplomantė, kasmetinių tarptautinių seminarų ir konferencijų dalyvė Londone, bendrovės GOLDWELL dėstytoja ir kirpimo technikė. Apdovanota „Auksine sage“ už nuopelnus Lietuvos kirpėjų kvalifikacijos, meistriškumo, informacijos pateikimo ir šios profesijos profesionalumo bei kultūros skleidimą Lietuvoje.

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Olga
Vyriausia stilistė

Apie

Plataus profilio kirpėja-modeliuotoja. Stažas 20 metų. Pasiekimai: 2004 m. Patrick Cameron “Look and Learn”. 2005 m. Mahogany cutting and colour. 2006 m. “Dolores” master-class “Morphing”. 2007 m. Vidal Sassoon “Look and Learn” seminaras Rygoje. 2007 m. Keune academy Trend collection. 2007 m. Tony &Guy “Look and learn”. 2008 m. Vidal Sassoon academy course. 2013 m. Pivot Point Meta 052.

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Andžela
Vyriausia stilistė
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Profesionali kirpimų, šukuosenų, plaukų meistrė. Pasiekimai: 10 metų darbo stažas JAV (užsieniečių klientų numylėtinė dėl puikių anglų kalbos žinių ir įgūdžių). Tarptautinių seminarų dalyvė (Dolores akademija – Rusija, Bogomolov mokykla – Latvija, E. Lewis – Anglija). 2006 m. – Vidal Sassoon seminaro dalyvė, Londonas.

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Aleksandr
Barber
5.0
20 atsiliepimai

Apie

Profesionalus kirpimų, šukuosenų, plaukų meistras/barberis. Turiu nemažai patirties plauku grožio srityje. Nuolat tobulinu savo žinias ir meistriškumą ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Padedu žmonėms parinkti tinkamą įvaizdį atsižvelgiant į jų veido formą, plaukų struktūrą, gyvenimo būdą ir norą. Taip pat padedu išmokti patiems suvaldyti savo plaukus ir kaip juos teisingai prižiūrėti. Pasiekimai: 2016m. - Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras kirpėjo profesija. 2018m. - “Student Exchange Program” 3 weeks training for student hairdessers in Latvia. 2018m. - Bokanera barbers 2019m. - Antonio's barbershop in Malta 2019m. - Tony&Guy in Malta

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Darya
Stilistė
5.0
6 atsiliepimai

Apie

Mano vardas Darya. Mano mama - tapytoja👩🏻‍🎨, tėtis - muzikantas🎶, o aš esu kūrybingas ir laimingas žmogus, kuris labai myli savo darbą. Būdama septyniolikos metų aš pradėjau kirpėjos karjerą ✂️ savo gimtoje šalyje Baltarusijoje🇧🇾, o paskutinius septynerius metus aš semiuosi įkvėpimo ir tobulėju Lietuvoje.🥰 Mano įgūdžiai: *Moteriškumas - tai yra mano darbo su moterimis pagrindas *Vyrams atlieku kirpimą taip, kad į juos kreiptų dėmesį merginos *Dirbdama su vaikais įgijau imunitetą kaprizams (už ką esu dėkinga savo dukrytei) *Šukuosenos - laikas meditacijai *Esu savikritiška, todėl pastoviai gerinu savo įgūdžius ir tobulėju *Atskiriu penkiasdešimt BLOND atspalvių *Mano įkvėpimo šaltinis esate Jūs - mano klientai, o ypač - nauji😁👍 Mano moto: esu tik už rimtus santykius su Jūsų plaukais❤️

Paslaugos

Masažas
Plaukai

Darbų galerija

Jurgita
Pedikiūro meistrė

Apie

Darbo stažas – 17 metų. Sukūrusi pedikiūro meistrų ruošimo programą, kurią yra patvirtinusi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija. Turi pedikiūro ruošimo ir dėstymo praktikos. Tarptautinių seminarų dalyvė, nuolatos gilinanti savo srities žinias.

Paslaugos

Nagai
Masažas

Darbų galerija

Jelena
Profesionali kosmetologė, vizažistė
5.0
12 atsiliepimai

Apie

Išsilavinimas: 1998 m. Analitinė chemija. Medicininis išsilavinimas. Pasiekimai: Baltijos šalių vizažistų čempionatų dalyvė ir prizininkė. Tarptautinių kosmetologijos seminarų dalyvė. Permanentinio makiažo specialistė (šios srities įgūdžius nuolatos tobulina tarptautiniuose permanentinio makiažo seminaruose kaip dalyvė). Mezoterapijos specialistė.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Loreta
Kūrybos direktorė

Apie

Esu inovatyvi, komunikabili bei atsakinga stiliaus dizainerė ir mielai pasirūpinsiu Jūsų išvaizda! Dažniausiai pas mane patenka pagal rekomendaciją, todėl visada pasitiki ir žino, kad "palkiuvo " į geras rankas. Penki Lietuvos kirpėjų čempionatai ,trys Europos ir vienas pasaulio konkursas. Nesuskaičiuojami seminarai grožio srityje, mokymai asmenybės tobulėjime, todėl šiandiena turiu galimybę pati kurti kirpimo ir dažymo technikas jas pritaikyti individualiai kiekvienam pagal gyvenimo būdą ir stilių.

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

Bomond
01115 A.Smetonos g. 7, Vilnius

Jus aptarnaus pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionatų nugalėtojai bei laureatai. Teikiamos kirpimo, manikiūro, pedikiūro ir kosmetologijos paslaugos.

PirmPirmadienis
08:0019:00
AntAntradienis
08:0019:00
TrečTrečiadienis
08:0019:00
KetvKetvirtadienis
08:0019:00
PenktPenktadienis
08:0019:00
ŠeštŠeštadienis
08:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese