Konstitucijos pr. 12, 4 įėjimas 2 aukštas,, 09308
Atidaryta šiandien : 08:00 - 21:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
799 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Gabrielė labai maloni ir profesionali. Po vizito antakiai atrodo nuostabiai!!!!!
Puiki meistrė, išėjau labai laiminga, nes viskas buvo padaryta taip kaip norėjau❤️
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Dovilė
Blakstienų meistrė
5.0
33 atsiliepimai

Apie

Dovilė – blakstienų specialistė. Nuo 2004 metų studijavusi „Higieninę ir dekoratyviąją kosmetologiją“ Vilniaus kolegijoje nesustoju iki šiol. Savo praktikoje sukaupusi daugybę mokymų, seminarų, konferencijų, diplomų bei sertifikatų, įgytas žinias siekiu perteikti savo darbe vadovaudamasi profesionalumu bei estetikos pojūčiu. Siekiu suteikti moterims kuo daugiau grožio, palengvinti kasdienybę ir uždegti akis meile sau... Blakstienų priauginimas ir stilizavimas man - tartum savotiška meditacija – priverčianti tiek mane, tiek klientę sustoti, susikaupti ir pabūti su savimi, kas šiais laikais labai svarbu. Tai kūryba – kuri priverčia į kiekvieną klientę pažvelgti individualiai ir “neštampuoti” standartų. Kruopštumas ir smulkmeniškumas – tai tiesiog įaugę manyje, tape privaloma savybe blakstienų priauginimo meistrei. Profesionalumas – tai pagrindinis principas, kuriuo vadovaujuosi dirbdama su žmonėmis, patikėjusiais man save. Mano darbe svarbus estetikos suvokimas, nes siekiu pakeisti nusistovėjusius standartus apie blakstienų priauginimą. Lengviausia priemonė tikslui pasiekti – laiminga, savimi pasitikinti ir spindinčiomis akimis moteris – būtent tai yra mano darbo tikslas ir prasmė.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Simona
Vizažistė
5.0
16 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Simona, kuri priklauso nuostabiai “Charming look” komandai, dirbu begalo mylimą darbą ir stengiuos, kad tai pajaustumėte ir jūs. 💕Šiuo metu esu pagrindinė tokių LNK televizijos projektų grimerė kaip : “Rimti Reikalai”, “Monikai reikia meilės” , “Nuo..iki”. Darbas televizijoje atima nemažai laiko, tačiau visada stengiuosi nepamiršti ir savo mylimų klienčių. Pas mane apsilankiusios galite prašyti visko, ko tik širdutė geidžia (na žinoma makiažo prasme😄) nuo paprasto dieninio iki šventinio ryškaus ar teminio makiažo su specialiais efektais, kadangi turiu daug metų praktikos, tikrai jūsų nenuvilsiu.💄

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Aušrinė
5.0
7 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas
Emilija
Antakių specialistė
4.9
15 atsiliepimai

Apie

Aš esu Emilija - Antakių stilistė. Mano nuomone, mes, tiek jaunos, tiek vyresnės moterys, visada norime atrodyti... jaunesnės. Abejoju ar kada sutikote merginą, kuri apsidžiaugė, kai ją palaikė vyresne. Visos mes puoselėjame savo grožį, naudojame įvairiausius kremus, kaukes, serumus, kad tik ilgiau išlaikytumėme savo grožį, jaunystę. Tad.. prie ko čia aš? Manau, jog tvarkingi, būtent mūsų veido formai pritaikyti antakiai gali padaryti stebuklus, kurių jokie kremai nepadarys. Manau, kad ryškesni, simetriški antakiai leis pasijusti jaunesnėms - ko visad paslapčiomis ir trokštame.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Ieva
4.9
6 atsiliepimai

Apie

Grimere dirbu nuo 2013m, per tokį laiką teko sukaupti gana nemažą profesinį patirties bagažą. Savo vizažo kelionę pradėjau nuo "MAC" ir "Make up store" kosmetikos kompanijų, dirbdama kaip jų vizažistė, po to pradėjau dirbti savarankiškai su mados kampanijomis, reklamomis, koncertais, kinu, individualiomis klientėmis. "Prisilietusi" esu prie labai daug skirtingų makiažo sričių. Esu dirbusi "Malta fashion week", dažiusi tokiems žurnalams kaip "Ikona", "L'officiel", "Lamų slėnis", "Vamp" Malta,puošusi "Stiliaus" viršelį taip pat prisidėjusi prie "Ikea", "Maxima", "Iki", "Benu vaistinė", "Tele2", "Keliauk lietuvoje", "Delfi", "Labas" ir daugybės kitų reklaminių kampanijų. Man šioje srityje labai svarbu nuolatinis tobulėjimas, tad kiek įmanoma žinių bandau semtis įvairiose seminaruose bei mokymuose. Tikiu, kad makiažas yra ne apie išvaizdos transformaciją, labiau tai terapija, kurios metu moteris tampa gražiausia savo versija. Dar atlieku antakių korekcijas siūlu, bei blakstienų laminavimą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Rosita
Pedikiūro specialistė
5.0
71 atsiliepimai

Apie

Rosita - daugiau nei 3 metų patirtį turinti pedikiūro specialistė. Esu baigusi higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas ir šiuo metu specializuojuosi pedikiūro srityje. Ateitį sieju su savęs tobulinimu, planuoju išmokti atlikti medicininį pedikiūrą, kurio metu tvarkomos rimtesnės ir sudetingesnės pėdų ir nagų problemos. Vizito metu be procedūros dar galiu suteikti informacijos ir patarimų apie taisyklingą pėdų ir nagų priežiūrą, kaip išsirinkti tinkamas priemones norint pasiekti geresnių rezultatų. Esu kruopšti ir atsakinga, todėl stengsiuosi, kad Jūsų pėdos ir nagučiai būtų gražūs ir tvarkingi visai metų laikais.

Paslaugos

Nagai
Kūnas
Veidas
Masažas

Darbų galerija

Ieva
Blakstienų ir antakių stilistė
5.0
131 atsiliepimai

Apie

Esu Ieva, šios akademijos įkūrėja. Charming look tai ne tik žodžių kratinys, bet pagalvokite, kiek gali slėpti moters žvilgsnis... Mes savo profesionaliu darbu siekiame, kad moteris savo žvilgsniu galėtų atskleisti pačius gražiausius savo bruožus <3

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Profesionalus6
Aukštos kvalifikacijos6
Gintarė
Antakių specialistė ir vizažistė
5.0
35 atsiliepimai

Apie

Gintarė - grožio srities atstovė, dar žinoma kaip Amber Vaitiekėnas. Vidinio grožio paslapčių mane nuo mažens mokė močiutė ir mama, o kaip tą grožį atskleisti ir išryškinti veido bruožuose, susidomėjau dar būdama mokinė. Norėdama suprasti ir įgauti daugiau medicininių bei su grožiu susijusių žinių, Vilniuje baigiau Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas. Taip pat nuolat domiuosi ir lankausi grožio srities seminaruose bei konferencijose. Taigi, aš padedu atsiskleisti moters grožiui dar labiau – modeliuodama antakius, atlikdama kasdienius ir proginius makiažus, konsultuodama tiek higieninės, tiek dekoratyvinės kosmetikos klausimais, nes visa tai ir leidžia merginoms ir moterims švytėti tiek vidumi tiek išore.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Eglė
Blakstienų meistrė
5.0
22 atsiliepimai

Apie

Eglė - ilgametė blakstienų stilistė, per 6 darbo metus sukaupusi esamų klienčių pasitikėjimą, bei įgijusi aukštąjį kosmetologijos išsilavinimą sveikatos mokslų fakultete. Meistrė pasiruošusi patarti ir padiskutuoti įvairiais grožio klausimais, surasti ir įžvelgi geriausius klientėms sprendimus!

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Živilė
5.0
9 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Jurgita
Depiliacijos specialistė
5.0
8 atsiliepimai

Apie

Ieškodama kardinalių pokyčių atradau save kosmetologijos srityje ir jau dešimt metų specializuojuosi teikdama depiliacijos paslaugas. Žinias gilinau tiek Lietuvos, tiek užsienio meistrų kursuose. Taip pat baigiau „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijas Vilniaus kolegijoje. Depiliacija man yra ne tik darbas, bet ir pomėgis bei aistra. Nuolat siekiu tobulėjimo ir domiuosi naujovėmis. Turiu ilgametės pedagoginės patirties ir mėgstu dalintis žiniomis, tad šiuo metu siūlau ir išsamius depiliacijos kursus Charming look akademijoje.

Paslaugos

Kūnas
Depiliacija
Evelina
5.0
8 atsiliepimai

Apie

Esu Evelina kvalifikuota kosmetologė, baigiau Vilniaus kolegiją, sveikatos priežiūros fakultetą. Grįžtant į vaikystę, jau tada mano dauguma žaidimų buvo susiję su grožio puoselėjimu, su malonumu gražindavau save ir drauges. Gyvenimas taip pasisuko, kad grožio ir sveikatos puoselėjimas, tai tapo mano pagrindine veikla, kuri iš ties yra man begalo įdomi ir mylima. Nuolat tobulinu žinias, dalyvauju įvairiausiuose seminaruose. Po studijų dirbau ir daug praktikos turėjau grožio, sveikatingumo centre, o dabar mano kelias tęsiasi Charming look akademijoje, dėl ko esu labai laiminga galėdama prisijungti prie jau susibūrusio šaunaus merginų kolektyvo. Akademijoje teiksiu veido ir kūno puoselėjimo procedūras.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija
Gabrielė
4.9
30 atsiliepimai

Apie

Sveiki, esu Gabrielė, antakių bei vizažo meistrė. Labai myliu tai, ką darau, todėl siekiu geriausių rezultatų ir Jūsų šypsenų po vizito!

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Charming Look Academy
09308 Konstitucijos pr. 12, 4 įėjimas 2 aukštas,
PirmPirmadienis
08:0021:00
AntAntradienis
08:0021:00
TrečTrečiadienis
08:0021:00
KetvKetvirtadienis
08:0021:00
PenktPenktadienis
08:0021:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00
Šiame salone naudojami produktai
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese