Charming Look Academy

5,0
1249 atsiliepimai
Konstitucijos pr. 12, 4 įėjimas 2 aukštas,, 09308
Atidaryta šiandien : 08:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

5,0
1249 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Kaip visada kruopščiai ir kokybiškai atliktas pedikiūras. Puiki meistrė!
Rosita labai kruopšti ir maloni. Ačiū!
Nuostabi, maloni ir rūpestinga meistrė
Labai džiaugiuosi atradusi meistrę Eveliną. Labai kruopšti ir rūpestinga.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Eglė
Blakstienų meistrė
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Eglė - ilgametė blakstienų stilistė, per 6 darbo metus sukaupusi esamų klienčių pasitikėjimą, bei įgijusi aukštąjį kosmetologijos išsilavinimą sveikatos mokslų fakultete. Meistrė pasiruošusi patarti ir padiskutuoti įvairiais grožio klausimais, surasti ir įžvelgi geriausius klientėms sprendimus!

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Jurgita
Depiliacijos specialistė
5.0
8 atsiliepimai

Apie

Ieškodama kardinalių pokyčių atradau save kosmetologijos srityje ir jau dešimt metų specializuojuosi teikdama depiliacijos paslaugas. Žinias gilinau tiek Lietuvos, tiek užsienio meistrų kursuose. Taip pat baigiau „Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos“ studijas Vilniaus kolegijoje. Depiliacija man yra ne tik darbas, bet ir pomėgis bei aistra. Nuolat siekiu tobulėjimo ir domiuosi naujovėmis. Turiu ilgametės pedagoginės patirties ir mėgstu dalintis žiniomis, tad šiuo metu siūlau ir išsamius depiliacijos kursus Charming look akademijoje.

Paslaugos

Kūnas
Depiliacija
Irina
Blakstienų priauginimo meistrė
5.0
15 atsiliepimai

Apie

Esu Irina, dirbu su blakstienų priauginimu nuo 2016 metų. Atlieku klasikinius, stilizuotus bei 2-3D volume blakstienų priauginimus. Nuolat mokausi ir dalyvauju čempionatuose, viename jų pelniau net 1 vietą. Mėgstu savo darbuose naudoti spalvotas blakstienas ir visada palaikau klienčių norą eksperimentuoti, tad nebijokite išsakyti savo idėjas.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Evelina
Kosmetologė, kūno formavimo specialistė
5.0
44 atsiliepimai

Apie

Esu Evelina kvalifikuota kosmetologė, baigiau Vilniaus kolegiją, sveikatos priežiūros fakultetą. Grįžtant į vaikystę, jau tada mano dauguma žaidimų buvo susiję su grožio puoselėjimu, su malonumu gražindavau save ir drauges. Gyvenimas taip pasisuko, kad grožio ir sveikatos puoselėjimas, tai tapo mano pagrindine veikla, kuri iš ties yra man begalo įdomi ir mylima. Nuolat tobulinu žinias, dalyvauju įvairiausiuose seminaruose. Po studijų dirbau ir daug praktikos turėjau grožio, sveikatingumo centre, o dabar mano kelias tęsiasi Charming look akademijoje, dėl ko esu labai laiminga galėdama prisijungti prie jau susibūrusio šaunaus merginų kolektyvo. Akademijoje teiksiu veido ir kūno puoselėjimo procedūras.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija

Darbų galerija

Rosita
Pedikiūro specialistė
5.0
92 atsiliepimai

Apie

Rosita - daugiau nei 3 metų patirtį turinti pedikiūro specialistė. Esu baigusi higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas ir šiuo metu specializuojuosi pedikiūro srityje. Ateitį sieju su savęs tobulinimu, planuoju išmokti atlikti medicininį pedikiūrą, kurio metu tvarkomos rimtesnės ir sudetingesnės pėdų ir nagų problemos. Vizito metu be procedūros dar galiu suteikti informacijos ir patarimų apie taisyklingą pėdų ir nagų priežiūrą, kaip išsirinkti tinkamas priemones norint pasiekti geresnių rezultatų. Esu kruopšti ir atsakinga, todėl stengsiuosi, kad Jūsų pėdos ir nagučiai būtų gražūs ir tvarkingi visai metų laikais.

Paslaugos

Nagai
Kūnas
Masažas

Darbų galerija

Aušrinė
Antakių stilistė, blakstienų laminavimo meistrė
4.9
68 atsiliepimai

Apie

Vidinė ,,menininkė" manyje skleidėsi dar nuo mažens, mokydamasi mokykloje lankiau dailės mokyklą, mėgau piešti. Toli nepabėgau vis dar piešiu tik ne ant lapo o ant klienčių, modeliuodama antakius. Manau jog grožio sritis tai tam tikra meno forma. Labai vertinu kiekvieną klientą atvykusį pas mane, stengiuosi nudžiuginti ir paleisti su plačia šypsena!

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Ieva
Vizažistė/grimerė
4.7
18 atsiliepimai

Apie

Grimere dirbu nuo 2013m, per tokį laiką teko sukaupti gana nemažą profesinį patirties bagažą. Savo vizažo kelionę pradėjau nuo "MAC" ir "Make up store" kosmetikos kompanijų, dirbdama kaip jų vizažistė, po to pradėjau dirbti savarankiškai su mados kampanijomis, reklamomis, koncertais, kinu, individualiomis klientėmis. "Prisilietusi" esu prie labai daug skirtingų makiažo sričių. Esu dirbusi "Malta fashion week", dažiusi tokiems žurnalams kaip "Ikona", "L'officiel", "Lamų slėnis", "Vamp" Malta,puošusi "Stiliaus" viršelį taip pat prisidėjusi prie "Ikea", "Maxima", "Iki", "Benu vaistinė", "Tele2", "Keliauk lietuvoje", "Delfi", "Labas" ir daugybės kitų reklaminių kampanijų. Man šioje srityje labai svarbu nuolatinis tobulėjimas, tad kiek įmanoma žinių bandau semtis įvairiose seminaruose bei mokymuose. Tikiu, kad makiažas yra ne apie išvaizdos transformaciją, labiau tai terapija, kurios metu moteris tampa gražiausia savo versija. Dar atlieku antakių korekcijas siūlu, bei blakstienų laminavimą.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Išmanantis darbą5
Kamilė
4.7
7 atsiliepimai

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Ingrida
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Esu Ingrida - blakstienų priauginimo ir laminavimo meistrė. Skaičiuoju 6-tus metus blakstienų priauginimo srityje. Mano mylimiausias hobis tapo mano darbu, todėl galiu drąsiai teigti, kad MYLIU tai, ką darau. Atlieku klasikinius, stilizuotus ir volume 2-6D blakstienų priauginimus bei blakstienų laminavimus. Mano tikslas - išsiaiškinti Jūsų lūkesčius ir juos pilnai patenkinti.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Gintarė
Antakių specialistė ir vizažistė
5.0
47 atsiliepimai

Apie

Gintarė - grožio srities atstovė, dar žinoma kaip Amber Vaitiekėnas. Vidinio grožio paslapčių mane nuo mažens mokė močiutė ir mama, o kaip tą grožį atskleisti ir išryškinti veido bruožuose, susidomėjau dar būdama mokinė. Norėdama suprasti ir įgauti daugiau medicininių bei su grožiu susijusių žinių, Vilniuje baigiau Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos bakalauro studijas. Taip pat nuolat domiuosi ir lankausi grožio srities seminaruose bei konferencijose. Taigi, aš padedu atsiskleisti moters grožiui dar labiau – modeliuodama antakius, atlikdama kasdienius ir proginius makiažus, konsultuodama tiek higieninės, tiek dekoratyvinės kosmetikos klausimais, nes visa tai ir leidžia merginoms ir moterims švytėti tiek vidumi tiek išore.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Ieva
Antakių ir blakstienų stilistiė
5.0
185 atsiliepimai

Apie

Esu Ieva, šios akademijos įkūrėja. Charming look tai ne tik žodžių kratinys, bet pagalvokite, kiek gali slėpti moters žvilgsnis... Mes savo profesionaliu darbu siekiame, kad moteris savo žvilgsniu galėtų atskleisti pačius gražiausius savo bruožus <3

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ieva

Profesionalus7
Aukštos kvalifikacijos7
Užtikrintas5
Įgudęs5
Živilė
Kosmetologė
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Grožio procedūromis domiuosi jau nuo vaikystės. Dirbti grožio srityje pradėjau būdama 18-os, kas ir lėmė mano pasirinkimą studijuoti kosmetologiją. Baigusi kosmetologijos mokslus, specializuojuosi ties veido odos priežiūros procedūromis. Šioje srityje dirbu jau 5-ius metus ir toliau tobulinuosi įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Šiuo metu taip pat studijuoju bendrosios praktikos slaugą Vilniaus Kolegijoje. Mano tikslas- savimi pasitikintis, besišypsantis klientas. ❤️

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Deimantė

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Austėja
Antakių stilistė, vizažo meistrė
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Esu Austėja, vizažo ir antakių meistrė. Makiažo galia yra vienas galingiausių ginklų, kuris suteikia pasitikėjimo. Kiekvieną savo klientę išleidžiu spindinčia ne tik išore, bet ir vidumi, visada, išsiaiškinu pageidavimus, prašymus ❤️ Taip pat ir antakiai, tai neatsiejama mūsų veido dalis, kuri reikalauja nemažai priežiūros, su mano pagalba, jūsų antakiai taps tvarkingi ir išpuoselėti ❤️ Daugiau mano darbų galite rasti instagrame: Austejos_vizazas

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Apie saloną

Charming Look Academy
09308 Konstitucijos pr. 12, 4 įėjimas 2 aukštas,
PirmPirmadienis
08:0021:00
AntAntradienis
08:0021:00
TrečTrečiadienis
08:0021:00
KetvKetvirtadienis
08:0021:00
PenktPenktadienis
08:0021:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00
Šiame salone naudojami produktai
Mary Cohr
Salono apdovanojimai
Top Rated 2021Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese