ELi estetinės kosmetologijos studija Atsiliepimai

Puodžių g. 10, Kaunas, 44288

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
9 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Gavau dovanų šią paslaugą iš žmonos. Nenorėjau, bet ji liepė! Nuėjau ir esu be žodžių! Pirma, tai nuostabi meistrė Lijana, jai didžiulis respect! Procedūra neįtikėtina! Naudojo aparatą, kuris darė stebuklus, po to veido masažas ta nuostabia technika. Vyrui kaip vyrui, bet iš karto nupirkau seansą žmonai, nes noriu padėkoti ir jai ir šiai puikiai studijai! Sėkmės jums!
Nupirkau dovanų kuponą žmonai, tai likau patenkintas dvigubai! Ir žmona kraustosi iš proto nuo tokios dovanos ir aš esu pamalonintas tokio vertinimo. Ačiū ELi už grožį ir gerą nuotaiką namie!
Tai kažkas nepaprasto! Niekada negalvojau, kad galėsiu nenaudoti tušo! Po šios procedūros jo tiesiog nereikia, o blakstienos atrodo kaip priklijuotos. Jos tokios sveikos, kad atrodo kaip pas naujagimį! Meistrė kažkokia kaip iš kosmoso. Jos rankos nerealios, o darbo kultūra pribloškė. Moterys, rekomenduoju, rekomenduoju!
Buvo puiku, labai nestandartiška, visai kitoks masažas nei įprasta. Deividas tikras profesionalas ir jo metodika, priemonės ir darbo etika buvo tiesiog napakatojama! Tikrai rekomenduoju.
1
2