Erikos grožio studija

5,0
10 atsiliepimai
Kęstučio g. 87, Kaunas, 44280

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

5,0
10 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Ačiū už nuostabiai atrodančius plaukus ir jaukius pokalbius vizito metu. :)
Labai rekomenduoju! Gintarė puiki specialistė, labai rūpestinga ir maloni, daug naudingų dalykų papasakojo apie plaukų priežiūrą. Vien gautos žinios paslaugos metu yra vertos žymiai daugiau nei įkainota paslauga, todėl linkiu apsilankyti kiekvienai mylinčiai savo plaukus. 😊
Priaugintus plaukus nešioju jau daugiau nei 5-erius metus, Kaune lankiausi pas pačias visas populiarisusias specialistes, bet tik apsilankius pas Gintarę supratau, kas iš tikrųjų yra kokybiškai atliktas plaukų priauginimas. Plaukų kapsulės beveik nejuntamos ir tokios mažytės, kad vos jas atrandu plaukuose, jokio diskomforto net pirmąją dieną po korekcijos, visos sruogos tvirtai laikosi iki kito vizito. Tad linkiu rinktis profesionalų specialistą stiprų darbo kokybe, o ne reklamos triukais. :)
Labai maloni aplinka ir be galo draugiškas kolektyvas, visada pasitinka besišypsančios. Plaukų priauginimo meistrė Gintarė, tai mano atradimas ! Puikiai ir kokybiškai atlieka savo darbą. Tikrai rekomenduoju ir sugrįšiu dar ne kartą.
Viskas super.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Gintarė
Plaukų ir galvos odos diagnostikos, plaukų priauginimo ir plaukų terapijų specialistė

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

Erikos grožio studija
44280 Kęstučio g. 87, Kaunas

Mūsų grožio studijoje dirba veržlūs, talentingi, profesionalūs ir jaunatviški grožio specialistai, kurie savo žinias nuolat gilina tarptautiniuose ir Lietuvos kongresuose, konferencijose, mokymuose, seminaruose ir kituose kvalifikacijos kėlimo renginiuose. Kartu mes siekiame aukščiausių rezultatų ir įvertinimų.

Mūsų paslaugos yra orientuotos į aukštą kokybę ir ilgalaikį efektą. Naudojame profesionalią mokslu ir geriausiais rezultatais patikrintą pasaulyje pripažintą sertifikuotą kosmetiką ir inovatyvią įrangą.

Mūsų prekės – nuodugniai tikrinamos, kad atitiktų aukščiausius reikalavimus. O parduodamų plaukų kilmė ir struktūra reguliariai tiriama mikroskopu.

PirmPirmadienis
08:0021:00
AntAntradienis
08:0021:00
TrečTrečiadienis
08:0021:00
KetvKetvirtadienis
08:0021:00
PenktPenktadienis
08:0021:00
ŠeštŠeštadienis
08:0021:00
SekmSekmadienis
08:0021:00

Kirpyklos netoliese