Figaro salonas (Jogailos g.)

4,8
121 atsiliepimai
Jogailos g. 4, Vilnius, 01116. Priklauso Figaro salonai
Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
121 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Regina apkirpo labai profesionaliai, atsižvelgdama į mano plaukus ir labai neaiškius mano norus. Dirbo krupščiai ir atidžiai, kitą kartą vėl pas ją eisiu.
Rodyti salono atsakymą...
Labai labai gerai apkirpo, be galo rūpestinga
Rodyti salono atsakymą...
Plaukai puikiai atrodo, spalva puiki!! ACIU Lena
Rodyti salono atsakymą...
Puiki specialistė Erika. Labai gerai parinko spalvas ir gavau tobulą balayage. Esu labai patenkinta. Būtinai sugrįšiu.
Rodyti salono atsakymą...
Sveiki, buvau pas Jus pirmą kartą ( buvau apsikirpti kelis kartus europoj). Regina šaunuolė, gerai padirbėjo! Nors ir skubėjau apsikirpti, viską atliko tvarkingai ir greitai! 10/10
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Irina
Kirpėja
4.6
19 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio meistė, baigusi Vilniaus kolegiją ,,Dizaino ir technologijų fakultetą'', šukuosenų ir sceninio įvaizdžio specialybę. Kvalifikacijos kėlimo kursai: ,,Dolores''(Maskva) akademijoje, edukacinis darbas ,,Revlon'' mokymo centre, ,,Kadus'' koloristikos seminarai. Kredo ,,Jeigu darysi teisingus dalykus, teisingi dalykai atsitiks ir Jums''

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Lena
Kirpėja
4.9
8 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio kirpėja, kurios darbo stažas siekia daugiau nei dvidešimt metų. Įgijusi kirpėjos specialybę iki šiol dirba ir nesustoja domėtis, mokytis bei tobulėti. Aktyviai dalyvavo ne viename televizijos projekte kartu su kitais Figaro salono meistrais. Kredo: „Visada judėk į priekį.”

Paslaugos

Plaukai
Regina
Kirpėja
4.9
19 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio kirpėja, kurios darbo stažas siekia daugiau nei dvidešimt metų. Mokslus baigė „Femina bona” kursuose, „Pivot point” ir „Dolores” praktiniuose seminaruose. Kasmet dalyvauja Vladimiro Tarasiuk akademijos seminaruose, kuriuose įgija naujų kūrybinių idėjų. Labai atsakinga meistrė, kuriai svarbu išskirtinis požiūris į kiekvieną klientą. Kredo: „Visada būk ištikima sau.”

Paslaugos

Plaukai
Erika
Kirpėja
4.8
12 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio kirpėja, kurios darbo stažas – aštuoniolika metų. Meistriškai dirbančiai kirpėjai puikiai pavyksta suprasti ir nuspėti klientų norus.

Paslaugos

Plaukai
Artūras
Šukuosenų dizaineris
4.7
10 atsiliepimai

Apie

Plataus profilio meistras, baigęs studijas vilniaus edukologijus universitete, kultūros ir meno institute. Įgijęs dailės istorijos ir edukologijos magistro laipsnį, toliau gilino žinias Vilniaus kolegijos dizaino ir technologijų fakultete. Šiandien Artūras yra daugelio konkursų ("pelenė", "Auksinis žirnis" ir kt.) laimėtojas. Nuolat domisi naujausiomis plaukų kirpimo, dažymo bei atstatymo technikomis ir tendencijomis. Įgytas žinias ir patirtį įvertinamos tiek nuolatinių, tiek naujų klientų šypsenomis. Artūras sako: "Gyvenime ypatingai svarbu mokėti pralaimėti išdidžiai pakelta galva".

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

Figaro salonas (Jogailos g.)
01116 Jogailos g. 4, Vilnius

Pirmasis Figaro salonas buvo įkurtas 1994 m. buvusios vaikų kirpyklos patalpose Gedimino pr. Vilniuje. Šiuo metu Figaro tinklui priklauso 8 salonai sostinėje. Visi salonai yra miesto centre ir didžiuosiuose prekybos centruose Europa, Panorama, Ozas. Salonuose nuo pat tinklo įkūrimo pradžios kartu su patyrusiais meistrais dirba ir daug gabių jaunų grožio specialistų, kuriems svarbu ne tik suteikti klientui kokybiškas paslaugas, bet ir profesionaliai konsultuoti. Mūsų salonuose teikiamos kirpimo, kosmetologinės, makiažo, manikiūro, pedikiūro, masažo bei daug kitų paslaugų.

Figaro salonas primena – laikas keistis!

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai

Grožio salonai netoliese