Happy Skin by Eglė Atsiliepimai

Linkmenų g. 6, Vilnius (Grožio namai Femme Divine), 09300

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
70 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai profesionalus ir kokybiškas darbas. Likau labai patenkinta atlikta veido procedūra. Labai malonus bendravimas. Rekomenduoju kosmetologę Eglę. Ačiū!
Puikus salonas, puikus kolektyvas. Visada puikiai nusiteikusios. Ir tikrai profesionalės, žino ką daro ir moką tai ką daro!!! :) Nuolatinę klientę jau salonas šis turi! Grįšiu dar ne kartą čia ;)
Lankiausi pas veido specialistę Eglę, labai maloni, draugiška, šiltai bendraujanti, išmano savo darbą ir negaili patarimų, dalinasi patirtimi, išskirtinai rūpinasi klientų.Taip pat teko pasinaudoti kirpejos paslaugomis, kuri taip pat mano pavargusius plaukus atgaivino ir nudažė patinkančia spalva :) Į šviesų ir jaukų saloną norisi sugrįžti dar ir dar,o kai dar tokios šaunios specialistės :) Rekomenduoju!
Buvau maloniai nustebinta specialistės Eglės atliktomis procedūromis. Sužavėjo tai, kad isiklause i mano isisenejusias odos problemas ir patare, kaip spresti. Padareme tik kelias proceduras, bet jau dabar matau labai gera efekta. Beto patiko tai, kad viska detaliai paaiskina, puikiai ismano savo darba. o salonas manau yra naujas, tai aplinka grazi, tvarkinga ir svari. Zodziu manau, kad pagaliau atradau savo kosmetologe :)
Labai rekomenduoju grožio specialistę Eglę. Ji itin kruopšti, atidi, įsiklausanti į kliento pageidavimus ir maloniai viską papasakojanti, paaiškinanti apie atliekamas procedūras. Labai džiaugiuosi jos suteiktomis paslaugomis - ji puikiai išmano savo darbą!
1
111213
14