Ilgalaikio Grožio Klinika

4,9
2064 atsiliepimai
Savanorių pr. 139, Kaunas, 44146
Atidaryta Šiandien: 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
2064 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Geriausi atsiliepimai apie plaukelių šalinimo procedūrą ir meistrę Gretą. Darbas atliktas kruopščiai, greitai su puikiais rezultatais.
Labai patiko! Butinai kartosiu :)
Malonus bendravimas, kompeteyinga specialistė.
Super ir kolektyvas ir meistrė. Dėmesinga. Atidi. Super
Efektas pastebimas buvo jau po pirmos procedūros, puikiai!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Karolina
Jaunasis specialistas (estetinė kosmetologija, lazerinės procedūros)
4.9
73 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Karolina

Profesionalus11
Rūpestingas11
Išmanantis darbą6
Malonus6
Brigita
Jaunasis specialistas (estetinė kosmetologija, lazerinės procedūros)
5.0
47 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Brigita

Išmanantis darbą8
Dėmesingas5
Jovita
Elite Permanent Makeup artist
5.0
34 atsiliepimai

Apie

Jovita - permanentinio makiažo specialistė, prie “Ilgalaikio grožio klinika” komandos prisijungusi po to, kai dėl savo kruopštaus darbo ir atsakomybės buvo pastebėta L. Penkauskienės “Master Class” mokymų metu. Ši specialistė permanentinio makiažo kvalifikaciją yra įgijusi ir kėlusi kitose Lietuvoje veikiančiose permanentinio makiažo mokymų akademijose.

Paslaugos

Veidas

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jovita

Dėmesingas detalėms5
Liucija
VIP PMU specialistas
5.0
51 atsiliepimai

Apie

L.Penkauskienė yra gerai žinoma ilgalaikio makiažo specialistė ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. 2016m. Olandijoje vykusiame "World Championship of Microblading" tapo III vietos laimėtoja (I vieta - JAV, II vieta - UK). Nuo 2016m., po savo laimėjimo, pakviesta tapti tarptautine teisėja permanentinio makiažo čempionatuose. Oficialiai įteiktas vienintelis pasaulyje "Microblading Abassador" statusas (ši kategorija buvo įteikta Microblading procedūros pradininko, meistro, Branko Babic, Serbija). Šio statuso reikšmė - padėka, už Microblading procedūros garsinimą, savo darbais, visame pasaulyje. Šiuo metu veda mokymus Lietuvoje, bei užsienyje (kontraktai su mokyklomis Olandijoje, Belgijoje, UK, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Jungtinėse Amerikos Valstyjose ir Meksikoje) taip pat aptarnauja VIP klientus savo klinikoje Lietuvoje, Kaune.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Liucija

Išmanantis darbą13
Profesionalus11
Aukštos kvalifikacijos7
Ugnė
Jaunasis specialistas (estetinė kosmetologija, lazerinės procedūros)
4.9
124 atsiliepimai

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Ugnė

Išmanantis darbą13
Profesionalus13
Malonus10
Draugiškas8
Greta
Jaunasis specialistas (estetinė kosmetologija, lazerinės procedūros)
4.9
12 atsiliepimai

Apie

Greta turi didesnę nei 5 metų patirtį atliekant kūno ir veido manualinės bei aparatinės procedūras. Taip pat jau nuo 2018m. atlieka kūno ir veido lazerinės procedūras įskaitant plaukelių šalinimą inovatoriškiausiais ir naujaisiais auksinio standarto lazeriais (Sciton BBL, Soprano Ice, Lumenis, Sapphire LS 1200), bei kūno ir veido formavimo procedūras radiodažniu, vakuumu. Greta turi didelę patirtį atliekant kosmetologines veido procedūras (tiek gydomasias procedūras kaip AKNE, tiek maitinančias procedūras) su pHformula, Cell Fushion, NOON, Guinot, Mary Cohr ir kt. profesionalia kosmetika. "Nuolat dalyvauju įvairiuose teoriniuose ir praktiniuose seminaruose bei kursuose, tam kad galėčiau, Ilgalaikio grožio klinikos klientams, suteikti pačias kokybiškiausias paslaugas." Greta. 2022m - Seminaras Aparatinė Veido Kosmetologija 2022m - Dottore Cosmeceutici Meno-pauzės sukeliamų simptomų valdymas šiuolaikinių estetinių procedūrų pagalba 2022m - Japoniškojo Imperatiškojo masažo kursai, Agnum Centras 2022m - Seminaras Pagrindiniai ingredientai kosmetikoje, Sveikos Odos Institutas 2021m - Seminaras Kombinuotas veido valymas 2021m - Seminaras Alginatinės veido kaukės, nauda ir efektyvumas 2021m - Seminaras Psoriazė 2019m - Hydrafacial MD Training Course, London 2019m - Lumenis Laser Hair removal Training, London 2019m - Sciton BBL Resurfacing Laser Training, London 2018m - Dermaquest Resurfacers and Advanced Chemical Peels Certificate, London 2018m - Soprano Ice Laser Hair removal Training, London 2017m - Level 4 in Laser and IPL treatments 2017m - Level 3 in Anatomy, Physiology and Pathology 2016m - Level 3 in Beauty Therapy Studies 2016m - Level 2 in Beauty Specialist Techniques, London school of beauty & make up

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Masažas
Depiliacija
Gintarė
MASTER PMU specialistas
5.0
314 atsiliepimai

Apie

Gintarė (Permanent Makeup Master) yra aukštos kvalifikacijos meistrė dirbanti kartu su Liucija ir asistuojanti jai mokymų metu. Gintarė šio kruopštaus meno mokymus baigė 2014m. Mokinosi Liucijos Penkauskienės vykusiuose mokymuose ir nuo to laiko, dėl savo gerų darbo rezultatų, buvo pakviesta dirbti kartu. Ši meistrė taip pat yra kėlusi kvalifikaciją ir kitose permanentinio makiažo mokymų įstaigose Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu Gintarė aptarnauja visus klientus Lietuvoje "Ilgalaikio Grožio Klinikoje", bei sėkmingai asistuoja Liucijai vykdant mokymus Olandijoje, Belgijoje, UK, Norvegijoje, Švedinoje, Danijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Paslaugos

Kūnas
Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gintarė

Profesionalus54
Aukštos kvalifikacijos43
Išmanantis darbą42
Dėmesingas detalėms23
Gyd.
Gydytoja dermatovenerologė
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Atlieka konsultacijas ir estetines procedūras tokias kaip raukšlių korekcija hialuronu/botulinu, lūpų kontūro formavimą (putlinimą). Augustė yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Europos dermatologijos ir venerologijos akademijos, Europos dermatoonkologijos asociacijos narė. Darbo patirtis - daugiau nei 6 metai.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gyd.

Išmanantis darbą5
Indrė
VIP Ekspertas specialistas (estetinė kosmetologija, lazerinės procedūros)
5.0
85 atsiliepimai

Apie

11 metų patirtis dirbant su įvairiais lazeriais, kūno formavimo procedūromis, įskaitant HIFU, CASI, RF, CoolSculpting. 2018 ZO Medical by Zein Obagi Training Course 2017 PRP-Platelet Rich Plasma Course, London 2017 Phlebotomy Course, London 2016 Toskani Cosmetics Skin Care Training 2016 Advanced Nutrition Programme at The International Institute of Anti Ageing 2016 Environ Skin Care Training at The International Institute of Anti Ageing 2015– 2016 Laser and IPL treatments advanced course, VTCT Level 4 2015 Dermalogica Skin Care Training Course 2015 Natural Lift Facial Massage Course 2015 Mesotherapy methods and Biorevitalization procedures course 2013 Medical Receptionist Qualification at A.G.E. Training company 2013 FAA Level 2 Emergency First Aid at A.G.E. Training company 2011-2013 NVQ Beautician Courses 1999 – 2003 Kaunas University of Technology, Business Administration Studies 1994–1998 Business and Services College, Kaunas. Beautician Courses, NVQ Level 3

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Depiliacija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Indrė

Profesionalus15
Išmanantis darbą10
Dėmesingas detalėms7
Dėmesingas7

Patogumai

Švara ir higiena
Salone suteikiamos apsauginės kaukės
Darbuotojams privaloma dėvėti veido kaukę
Klientams privaloma dėvėti veido kaukę
Salone yra dezinfekcinio skysčio
Kabinetai/paslaugų atlikimo ardvės dezinfekuojami po kiekvieno vizito
Įrankiai dezinfekuojami po kiekvieno vizito
Galimas ribotas klientų skaičius
Tarp klientų privaloma laikytis atstumo

Apie saloną

Ilgalaikio Grožio Klinika
44146 Savanorių pr. 139, Kaunas
PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0017:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Ilgalaikio Grožio Klinika

Ilgalaikio Grožio Klinika yra atidarytas pirmadienis - penktadienis nuo 09:00 iki 20:00 ir šeštadienis nuo 10:00 iki 17:00. Jis yra uždarytas sekmadienis.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios procedūros Ilgalaikio Grožio Klinika yra šios: Plaukų šalinimas lazeriu, Permanentinis makiažas ir Blakstienų priauginimas
Populiariausio gydymo, Plaukų šalinimas lazeriu, vidutinė kaina yra 87,36 €.
Ilgalaikio Grožio Klinika galite mokėti vietoje asmeniškai.
Šiame salone naudojami produktai
ODA
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese