Medical SPA Reabilitacijos ir grožio centras

Upės g. 9, VCUP, 09308
4,5
27 atsiliepimai
Upės g. 9, VCUP, 09308
Tik ne piko laiko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

All
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,5
27 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Atvykus sutartu laiku pas masažuotoją Maksimą paaiškėjo, kad jis neatvyko į darbą. Buvusi darbuotoja pasiūlė man pačiam paskambinti masažuotojui. Abu jo numeriai buvo išjungti.
Marius
prieš 24 dienas
Nuostabus meistras, puikiai atliko savo darbą, maloniai pasikalbėjome, atsakė į rūpimus klausimus. Rekomenduoju!
Kristina
prieš mėnesį
Sutartu laiku atvykus į saloną, niekas neatidarė durų, o į telefono skambučius taip pat nebuvo atsiliepta. Pralaukus maždaug pusvalandį situacija nepasikeitė - jokios reakcijos. Tos pačios dienos vakare paskambinus nurodytu telefonu, kažkoks vyras atsiliepė, bandė atsiprašyti ir susitarėme dėl naujo laiko kitą dieną. Spėkit, ar nepasikartojo situacija dar kartą? :) Vienu žodžiu, viena blogiausiu patirčių, kokias esu turėjęs, bet kita vertus, ko galima tikėtis iš salono kažkur bendrabučio rūsy šalia Kalvarijų turgaus...
Anonimas
prieš mėnesį
Labai malonus ir mandagus masažistas. Kojų masažas buvo tikrai profesionalus ir galėjau pasikonsultuoti dėl raumenų skausmo kylančio dėl sporto.
Anonimas
prieš mėnesį
Viktorija
prieš mėnesį
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Medical SPA Reabilitacijos ir grožio centras
Upės g. 9, VCUP
09308

Reabilitacijos ir grožio centras – tai įstaiga, kur atvykus Jus pasitiks kvalifikuoti, patyrę specialistai, teikiantys įvairaus spektro paslaugas. Mes esame pasiruošę suteikti Jums aukščiausios kokybės gydomojo rankomis atliekamo masažo procedūras. Atvykę į mūsų saloną, įsikūrusį Vilniaus miesto centre, turėsite puikią galimybę atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, pamiršti rutiną, kasdienines problemas, o mūsų darbuotojai pasirūpins Jūsų sveikatingumu, pagal individualius poreikius parinkę tinkamiausias procedūras.

Mūsų specialistai visuomet yra pasiruošę suteikti Jums nemokamą konsultaciją dominančiais klausimais bei patarti, kokio tipo procedūros būtų tinkamiausios būtent Jums.

Pirmadienis
08:0020:00
Antradienis
08:0020:00
Trečiadienis
08:0020:00
Ketvirtadienis
08:0020:00
Penktadienis
08:0020:00
Šeštadienis
10:0015:00
Sekmadienis
10:0015:00

Masažo salonai netoliese