ODOS meistrė Paulina

Gedimino g. 48, 44239 Kaunas, Lietuva (įėjimas iš K. Donelaičio g. kiemelyje)

ODOS meistrė Paulina artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad maytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

O.G Ritualai grožio studija

5 reviews
A. Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas, Lietuva

Jolie grožio studija

122 reviews
Kęstučio 27 - 118, Kaunas, 44312

PRIVÉ

126 reviews
Kęstučio g. 49, 44307 Kaunas

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Veidas
Masažas
Medicina ir odontologija

Atsiliepimai apie saloną

5,0
2 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Maloni meistrė, puikiai išmano savo darbą. Labai padėjo pasirinkti priemones į namus, o procedūros metu kūnas ir siela atsipalaidavo. Ačiū labai. Rekomenduoju!
Nuostabi meistrė kuri labai myli tai, ką daro, ir tai begalo jaučiasi kiekvieno vizito metu. Pas Pauliną gauni ne tik procedūrą, bet ir daug naudingos informacijos kaip prižiūrėti odą ir apskritai - save. Visos procedūros ir priemonės parenkamos atsakingai, pagal individualius poreikius ir pagal tai ko odai reikia. Sugrįšiu dar ne kartą <3
Rodyti salono atsakymą...

Apie saloną

ODOS meistrė Paulina
Gedimino g. 48, 44239 Kaunas, Lietuva (įėjimas iš K. Donelaičio g. kiemelyje)

Palepinkite save šiuolaikiniame grožio salone ODOS Meistrė Paulina, kuris yra įsikūręs Kauno centre, vos kelių minučių atstumu nuo Vytauto parko. Rūgštinis veido valymas, mechaninis veido valymas bei jauninanti veido procedūra - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

ODOS Meistrė Paulina yra lengva pasiekti autobusais: 6, 6A, 18, 23, 27G, 29G, 35, 35A, 37, 39,40, 42, 46, 47, 57G bei troleibusais: 1, 2, 7, 13, 16 Gedimino g. st. 

Komanda:

Meistrė yra patyrusi, draugiška specialistė, kuri pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir profesionali.
  • Specializacija: rūgštinis, mechaninis, ultragarsinis ir kombinuotas veido valymas, drėkinamoji, stangrinamoji, jauninamoji procedūra, taikomos aparatinės veido procedūros bei kita.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: konsultuojami klientai produktų parinkimo ir odos būklės klausimais bei priskiriama problematiškos odos priežiūra tiek namuose, tiek kosmetologiniame kabinete