Pamėnkalnio g. 1, , Vilnius, (įėjimas iš Pamėnkalnio g. stiklinės durys), 01116

Teikiamos paslaugos

Atsiliepimai apie saloną

4,8
273 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Dar niekur neradau geresnio gydomojo masažo nei pas Irmą. Kiekvieną skaudantį tašką atranda ir išmasažuoja. Rekomenduoju
Labai džiaugiuosiu šiuo vizitu, pilnai nuėmė nemalonius nugaros skausmus ir susikaupusią įtampą! Kitą dieną pasijaučiau kaip naujai gimusi 🌼
Viskas atlikta profesionaliai, kruopščiai, ne tik "paglostymas", kaip kituose salonuose. Padėjo rasti skaudančias vietas nuo sėdimo darbo ir po masažo paliko rekomendacijas bei pratimus, kaip saugoti nugarą bei pečius. Eisiu visą gydomojo masažo kursą ir tikrai rekomenduoju visiems masažuotoją Jomantą!
Nors esu buvus galybėje skirtingų masažų, čia buvo paglostymas negu masažas- nusivyliau. Procese vis tikėjaus, kad suintensyvės-būtų buvę geriau, jei būtų iš anksto nuteikta, jog tai bus daugiau lietimo masažas arba bent pasiteirauta lūkesčių. Rekomenduoju kitiems pasitikslint, kokio intensyvumo tikitės prieš viską.
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puiku, puikus poilsis po dienos darbų. Masažuotoja Aušra profesionali ir maloni :)
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Žydrūnė
Masažo specialistė, studijos vadovė
4.7
53 atsiliepimai

Apie

Kvalifikuota masažo specialistė, turinti medicininį išsilavinimą. Atlieka gydomuosius, atpalaiduojamuosius, ajurvedinius, sportinius, medaus ir kt. masažus‎ Pelniusi apdovanojimus bei arčiausia širdies jai yra atpalaiduojančio, raminančio, aromaterapinio‎ pobūdžio masazai, kurie taip reikalingi kiekvienam žmogui. Kiekvienam siekiančiam geros savijautos ir kokybiško gyvenimo... "Matyti širdimi, jausti rankomis..."- savo darbo šūkiu įvardija Žydrūnė ir laukia Jūsų apsilankant studijoje.

Paslaugos

Masažas
Jomantas
Masažo specialistas
4.9
67 atsiliepimai

Apie

Esu masažuotojas. Nuolat tobulinuosi, mokausi naujų masažo technikų. Atlieku klasikinius, gydomuosius, sportinius masažus. Man svarbu jūsų poreikiai. Mano masažų tikslas, kad jaustumėtės gerai, kad išmasažuočiau esamas įtsitempusias ar net skausmingas kūno vietas. Esu atsidavęs šiam darbui ir pasirinktai specialybei. Kviečiu registruotis ir išbandyti.

Paslaugos

Masažas
Rūta
Masažo specialistė
5.0
21 atsiliepimai

Apie

Esu Rūta, kvalifikuota kineziterapeutė ir masažo terapeutė. Nuolat tobulinu savo teorines ir praktines žinias. Kiekvieną masažą atlieku skirtingai, techniką ir judesius pritaikydama individualiai ir kompleksiškai atsižvelgdama į kliento problemą, poreikius ir fizinę būklę. Geriausia investicija yra ir visada bus - investicija į savo sveikatą. Rūpinkitės savimi. Iki pasimatymo!

Paslaugos

Masažas
Irma
Masažo specialistė
4.9
57 atsiliepimai

Apie

Kvalifikuota, medicininį išsilavinimą bei 28metų darbo stažą turinti specialistė. Nuolat tobulina žinias. Masažas- tai viena subtiliausių pasaulyje esančių meno rūšių. Masažas yra tai, ką galima mokytis visą gyvenimą.

Paslaugos

Masažas

Apie saloną

Profesionalių masažų studija Pamėnkalnio g.
Pamėnkalnio g. 1,
Vilnius
01116 (įėjimas iš Pamėnkalnio g. stiklinės durys)

Profesionalių masažų studija yra įsikūrusi Vilniaus centre. Tvarkingame, erdviame kabinete, jaukioje aplinkoje masažus atlieka medicininį išsilavinimą bei masažisto kvalifikaciją turintys specialistai.

PirmPirmadienis
10:0021:00
AntAntradienis
10:0021:00
TrečTrečiadienis
10:0021:00
KetvKetvirtadienis
10:0021:00
PenktPenktadienis
10:0021:00
ŠeštŠeštadienis
10:0019:00
SekmSekmadienis
10:0018:00

Masažo salonai netoliese