Spa Santé

Vytenio g. 9, , 03113 Vilnius
4,8
104 atsiliepimai
Vytenio g. 9, , 03113 Vilnius
Ne piko nuolaidos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Nagai
Depiliacija
Veidas
Masažas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,8
104 atsiliepimai
Aplinka
Švara
Personalas
Kaina

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą
Pirmas įspūdis -atėjus prie SPA salono, buvo dvejopas. Atrodė, kad tai nėra pakankamai aukšto lygio SPA salonas, bet patekus į vidų- jau pradedant nuo bendravimo ir baigiant suteiktomis paslaugomis -man buvo atliekamas Aroma terapinis viso kūno masažas- galiu užtikrintai pasakyti, kad esu dėkingas SPA salono kolektyvui, pasistengta atlikti labai gerai šį darbą, patyriau, daugiau nei tikėtasi-įspūdžių (turiu galimybės palyginti su kitų salonų panašaus pobūdžio teikiamomis paslaugomis)-buvo jauku, malonu ir kūno odos bei raumenų masažas buvo atliktas toks kuris man buvo reikalingas ir tikrai tiko. Nekilo jokių abejonių dėl pasirinkimo teisingumo. Kadangi jau žinojau kas tai yra ir turėjau savo nuomonę, esu suteikęs galimybę sužinoti nuomonę kitų, kuriems padovanojau, SPA procedūras šiame salone, kurių nuomonė apie šį saloną iki to momento buvo kaip ir pačioje pradžioje mano. Po procedūrų- vėl gi galiu užtikrintai patikinti, už suteiktą dovaną -liko labai dėkingi (-os, juo labiau, kad tai buvo labai išrankios ir įnoringos moterys). Išreiškė tą pačią nuomonę, jog liko sužavėtos, nors įeinant į SPA saloną, turėjo abejonių, kad ar neteks nusivilti. Taigi esu dėkingas SPA kolektyvui, nuoširdžiai linkime kuo geriausios sėkmės ir labai tikimės būti priimti -pasinaudoti Jūsų paslaugomis ir ateityje.
Vilius
prieš dieną
Eglė
prieš 3 mėnesius
Jis buvo geras.
Anonimas
prieš 4 mėnesius
Aplinka tragiskai ir moraliskai pasenusi. Kaina neadekvati aplinkai ir paslaugos kokybei. Kolektyvas tikrai labai draugiskas, bet masazas tikrai prasciau nei vidutinis.
Anonimas
prieš 4 mėnesius
Ramunė labai maloni, aptarnavimas šiltas o aplinka jauki :) procedūra atliekama kruopščiai
Karolina Pečiukonytė
prieš 4 mėnesius
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Spa Santé
Vytenio g. 9,
03113 Vilnius

Mūsų pagrindinės veiklos sritys – tai lieknėjimo ir celiulito gydymas ir „anti-age“ jauninančios procedūros, SPA procedūros. Mūsų salone naudojama klasikinė bei naujausių technologijų įranga iš Europos gamintojų. Mūsų sukaupta patirtis padeda parinkti individualius procedūrų kompleksus. Mes jau įvykdėmė virš 500 lieknėjimo ir celiulito gydymo programų. Mūsų klientai drąsiai rekomenduoja mus savo draugams. Sudaromos individualios lieknėjimo ir celiulito šalinimo programos. Lieknėjimo programa gali būti koreguojama stebint tarpinius kliento rezultatus. Patikėkite savo kūno formas lieknėjimo ekspertams.

PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Salono apdovanojimai
Top Rated 2018

Masažo salonai netoliese