Unison Beauty Lab 1

4,9
2014 atsiliepimai
Atidaryta Rytoj: 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
2014 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
profesionaliai ir kūrybiškai atlikta paslauga
Puikiai parinkta spalva. Laura - šviesių plaukų meistrė
super, nepriekaištingai atliktas darbas!
Šaunus salonas, lankausi jau daug metu ir esu labai patenkinta.
Visada patenkinta profesionaliu plaukų dažymu.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Andrius

Apie

Andrius – viena ryškiausių figūrų Lietuvos plaukų stilistikos pasaulyje ir vienas labiausiai patyrusių profesionalų, savo darbais ir kūryba formuojantis naujausias tendencijas rinkoje. Andrius yra ne tik kirpėjas stilistas, bendrojo įvaizdžio dizaineris, technologas, bet ir įkvepiantis seminarų lektorius, unikalaus „Pažangiosios koloristikos“ kurso kirpėjams bendraautorius, kūrybinės komandos A-TWINS narys.

Paslaugos

Plaukai
Ernestas

Apie

Ernestas - tik ką pradėjęs savo kaip stilisto kelią, tapo TOP meistro Andriau Mašausko dešiniąja ranka. Rūpestingas ir labai krupščiai užduotis atliekantis meistras mokosi plaukų dažymo, kirpimo ir formavimo subtilybių. Paniręs į naująją sritį - aktyviai dalyvauja daugybėje kursų, tad nuolat tobulėja ir gilina savo žinias!

Paslaugos

Plaukai
Miglė
5.0
37 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Daiva
5.0
61 atsiliepimai

Apie

“Visą laiką norėjau būt kirpėja, tad mano darbas - man malonumas” – teigia Daiva. Puikiai įvaldžiusi įvairias kirpimo formas bei koloristikos subtilybes, šilta ir draugiška, Daiva geba ne tik puikiai sutarti, bet ir įsiklausyti, patarti, padėti atrasti, kas klientui labiausiai tinka. Kūrybiškumas – dar viena stiprioji meistrės pusė, kurią ji atskleidžia kurdama tiek lengvus šukavimus, tiek sudėtingesnes progines šukuosenas.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Daiva

Aukštos kvalifikacijos6
Odeta
5.0
142 atsiliepimai

Apie

Odeta – kirpėjo amatą mylinti meistrė, dirbanti savo malonumui, ir klientai tai jaučia bei vertina. Darbšti, švariai ir tiksliai dirbanti profesionalė, turinti įgimtą stiliaus pojūtį ir skonį. Ją mielai renkasi klientai, mėgstantys stabilumą, nuoseklius sprendimus ir klasiką. Odetos kruopštumas atsiskleidžia ir dažant sruogelėmis ar atliekant cheminius sušukavimus.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Odeta

Aukštos kvalifikacijos18
Profesionalus12
Talentingas9
Dėmesingas detalėms8
Jolita
5.0
108 atsiliepimai

Apie

Jolita yra didžiulę patirtį turinti, ypatingo kruopštumo meistrė, kurią renkasi reiklios, tikslumą ir užtikrintą kokybę vertinančios klientės. Jolita itin jautri kliento poreikiams, žinanti, kaip spręsti silpnų ar, atvirkščiai, itin vešlių plaukų problemas. Ši meistrė – aktyvi įvairių kursų, seminarų, kūrybinių projektų dalyvė, todėl atsidūrę jos kėdėje išgirsite originalių dažymo ar kirpimo pasiūlymų ir plaukų priežiūros rekomendacijų.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jolita

Aukštos kvalifikacijos15
Profesionalus11
Išmanantis darbą10
Sandra
5.0
60 atsiliepimai

Apie

Sparčiai tobulėjanti meistrė, kurios darbą vertina ne tik klientės moterys, klientai vyrai, bet ir mažieji mūsų salono lankytojai. Sandra ir savito braižo, puikiai formą jaučianti kirpėja ir dažymų meistrė. Darbšti, atsakinga ir kaskart ieškanti tobuliausio sprendimo asmeniškai jums.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Sandra

Profesionalus10
Išmanantis darbą7
Aukštos kvalifikacijos6
Rūpestingas5
Laura
5.0
35 atsiliepimai

Apie

Linksma, stilinga ir komunikabili Laura puikiai moka per kelias akimirkas patraukti žmonių širdis, o savo darbu jau per pirmą kartą užsirekomenduoja taip, kad tiek apkirpti vyrai, tiek vakarėliui sušukuotos ar nudažytos moterys tikrai grįš antrą kartą. Viskuo besidominti, labai rimtai ir atsakingai į savo amatą žvelgianti Laura savo kasdieniu darbu byloja: ką darai – daryk puikiai!

Paslaugos

Plaukai
Gerda
4.9
65 atsiliepimai

Apie

Gerda - energinga, visada besišypsanti, tačiau itin rimtai į savo profesiją žiūrinti meistrė! Negailinti patarimų ir noriai besidalinanti žiniomis stilistė - padės nepasiklysti plaukų priežiūroje ir produktų pasirinkime. Atidi detalėms ir itin kruopšti stilistė, pasinėrusi į koloristiką, plaukų dažymo subtilybes ir atstatančias procedūras - puikiai žinos kaip elgtis su kiekvieno kliento plaukais. O jos darbo rezultatai privers Jus grįžti vėl ir vėl!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gerda

Išmanantis darbą12
Profesionalus8
Dėmesingas6
Oksana
4.9
139 atsiliepimai

Apie

Savo pašaukimą atradusi dar paauglystėje - Oksana, iki pat šiandienos, grožio pasaulyje jaučiasi atradusi save. Stilisto amatą vadindama mylima veikla, meistrė ypatingai džiaugiasi galinti atskleisti savo klientų individualumą, pabrėžti jų privalumus ir kilstelti savivertę. Tobulėjimas ir savirealizacija - kasdieniai jos palydovai, neleidžiantys užsisukti salono rutinoje, o skatinti save eiti meistrystės link.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Oksana

Išmanantis darbą10
Aukštos kvalifikacijos8
Profesionalus7
Neringa
4.8
66 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Vaida
5.0
75 atsiliepimai

Apie

Įsivaizduokite efektą, kai susijungia gilios technologinės žinios, tūkstančiai praktiškai atliktų dažymų, nuoširdus domėjimasis naujovėmis ir kūrybingas požiūris į klientą. Tai – Vaidos efektas, kurį ji sukuria kiekvieną kartą savo klienčių plaukuose. Iššūkiai ją uždega. Neįveikiamų technikų – nėra. Tikslumas – visada. Ombre, balayage, airtouch – jos kasdienybė. Tai meistrė, kurianti grožį – grožį mylintiems žmonėms. Išklausanti ir girdinti, ko norite JŪS.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Vaida

Profesionalus13
Aukštos kvalifikacijos9
Išmanantis darbą8
Talentingas7
Jovita
5.0
20 atsiliepimai

Apie

Jovitą ne atsitiktinai supa gausus nuolatinių klienčių ratas: ši meistrė dirba kokybiškai, greitai ir savo srityje visada yra žingsniu priekyje. Kojų, rankų nagų priežiūros profesionalė Jovita yra ypač stipri akrilinių nagų priauginimo srityje, ne vieno čempionato dalyvė, žinanti, kas šiuo metu yra madingiausia ir ką pasiūlyti net reikliausiai klientei.

Paslaugos

Nagai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jovita

Profesionalus5
Justina
5.0
48 atsiliepimai

Apie

Unison salono patyrusių meistrų išauginta ir į savarankišką meistrystės kelią išleista Justina puikiai perkando savo amato subtilybes ir yra pasirengusi visiems iššūkiams. Draugiška, maloni ir atvira naujovėms, ji be galo kruopščiai ir atsakingai vertina kiekvieną užduotį, stengdamasi pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius – kad į jos kėdę norėtumėte sugrįžti vėl ir vėl.

Paslaugos

Plaukai
Emma
Makeupartist/vizažistė
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Vizažo meistrė Emma – vienas sparčiausiai augančių mūsų kolektyvo žmonių. Dalyvavimas kūrybiniuose ir pramogų pasaulio projektuose, atidumas detalėms, kruopštus gilinimasis į savo sritį ir žinių pritaikymas kiekvienai konkrečiai klientei – štai Emmos stiprybės, kurias taip vertina jos paslaugas pasirenkančios moterys ir merginos. Nuo ryškaus vakarėlio ar įspūdingos fotosesijos iki Didžiosios Vestuvių dienos – Emmos įgūdžiai ir idėjos pateisins jūsų lūkesčius visomis progomis.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Emma

Aukštos kvalifikacijos6
Išmanantis darbą5
Tomas
4.8
21 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Ingrida
5.0
42 atsiliepimai

Apie

Jau nuo vaikystės mėgdavusi šukuoti sau ir draugėms plaukus, Ingrida dirba plaukų stiliste dešimt metų. Pagrindinės jos klientės – merginos ir moterys, kurios gali pas šią meistrę tiek nusikirpti, tiek susišukuoti. Tačiau labiausiai Ingrida įsigilinusi į plaukų dažymo subtilybes – tad norinčioms atgaivinti ar pakeisti spalvą ši meistrė tikrai pasiūlys tinkamiausią variantą. Ingrida visada kartu su stiliaus naujovėmis.

Paslaugos

Plaukai

Apie saloną

Unison Beauty Lab 1
44321 Laisvės al. 9, Kaunas

Unison Beauty Lab – tai grožio meistrų bendruomenė, garsėjanti nepriekaištingu darbu salonuose ir kūrybinėmis partnerystėmis – nuo žurnalų viršeliams išpuoštų žvaigždžių, tendencijų sklaidos žiniasklaidoje, iki meninių kolekcijų pristatymų. Mums amžius neegzistuoja. Egzistuoja: gyvenimo būdas, stilius, tinkamos formos ir spalvos.

Salone atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai apie Unison Beauty Lab 1

Unison Beauty Lab 1 yra atidarytas pirmadienis - šeštadienis nuo 09:00 iki 20:00. Jis yra uždarytas sekmadienis.
Taip, tu visada gali atšaukti užsakymą. Perskaityk užsakymui taikomas sąlygas, kad sužinotum, ar tavo vizito mokėjimas gali būti grąžintas, ar ne. Užsakymo atšaukimo sąlygas rasi užsakymo patvirtinimo el. laiške arba savo paskyroje Treatwell programėlėje.
Populiariausios paslaugos Unison Beauty Lab 1 yra šios:
Populiariausio paslaugos, , vidutinė kaina yra 38,03 €.
Unison Beauty Lab 1 galite mokėti vietoje asmeniškai.
Šiame salone naudojami produktai
Nook
Salono apdovanojimai
Top Rated 2022Top Rated 2021Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese