Atidaryta šiandien : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Atsiliepimai apie saloną

4,9
861 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Super!
Profesionali, rūpestinga, atidi meistrė,
Meistrė profesionali ir konkreti.
Labai patiko kirpeja Jolita
Labai patinka, kad gali pasitikėti meistru. Atsisėdi, atsipalaiduoji , o patyrusios meistrės rankos dirba savo darbą. Labai ačiū, Odeta. Rezultatas visąlaik būna puikus.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Andrius

Apie

Andrius – viena ryškiausių figūrų Lietuvos plaukų stilistikos pasaulyje ir vienas labiausiai patyrusių profesionalų, savo darbais ir kūryba formuojantis naujausias tendencijas rinkoje. Andrius yra ne tik kirpėjas stilistas, bendrojo įvaizdžio dizaineris, technologas, bet ir įkvepiantis seminarų lektorius, unikalaus „Pažangiosios koloristikos“ kurso kirpėjams bendraautorius, kūrybinės komandos A-TWINS narys.

Paslaugos

Plaukai
Odeta
5.0
63 atsiliepimai

Apie

Odeta – kirpėjo amatą mylinti meistrė, dirbanti savo malonumui, ir klientai tai jaučia bei vertina. Darbšti, švariai ir tiksliai dirbanti profesionalė, turinti įgimtą stiliaus pojūtį ir skonį. Ją mielai renkasi klientai, mėgstantys stabilumą, nuoseklius sprendimus ir klasiką. Odetos kruopštumas atsiskleidžia ir dažant sruogelėmis ar atliekant cheminius sušukavimus.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Odeta

Profesionalus6
Talentingas6
Aukštos kvalifikacijos6
Gerda
4.9
30 atsiliepimai

Apie

Gerda - energinga, visada besišypsanti, tačiau itin rimtai į savo profesiją žiūrinti meistrė! Negailinti patarimų ir noriai besidalinanti žiniomis stilistė - padės nepasiklysti plaukų priežiūroje ir produktų pasirinkime. Atidi detalėms ir itin kruopšti stilistė, pasinėrusi į koloristiką, plaukų dažymo subtilybes ir atstatančias procedūras - puikiai žinos kaip elgtis su kiekvieno kliento plaukais. O jos darbo rezultatai privers Jus grįžti vėl ir vėl!

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Gerda

Išmanantis darbą7
Daiva
5.0
26 atsiliepimai

Apie

“Visą laiką norėjau būt kirpėja, tad mano darbas - man malonumas” – teigia Daiva. Puikiai įvaldžiusi įvairias kirpimo formas bei koloristikos subtilybes, šilta ir draugiška, Daiva geba ne tik puikiai sutarti, bet ir įsiklausyti, patarti, padėti atrasti, kas klientui labiausiai tinka. Kūrybiškumas – dar viena stiprioji meistrės pusė, kurią ji atskleidžia kurdama tiek lengvus šukavimus, tiek sudėtingesnes progines šukuosenas.

Paslaugos

Plaukai
Jolita
5.0
47 atsiliepimai

Apie

Jolita yra didžiulę patirtį turinti, ypatingo kruopštumo meistrė, kurią renkasi reiklios, tikslumą ir užtikrintą kokybę vertinančios klientės. Jolita itin jautri kliento poreikiams, žinanti, kaip spręsti silpnų ar, atvirkščiai, itin vešlių plaukų problemas. Ši meistrė – aktyvi įvairių kursų, seminarų, kūrybinių projektų dalyvė, todėl atsidūrę jos kėdėje išgirsite originalių dažymo ar kirpimo pasiūlymų ir plaukų priežiūros rekomendacijų.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Jolita

Aukštos kvalifikacijos9
Profesionalus7
Išmanantis darbą5
Laura
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Linksma, stilinga ir komunikabili Laura puikiai moka per kelias akimirkas patraukti žmonių širdis, o savo darbu jau per pirmą kartą užsirekomenduoja taip, kad tiek apkirpti vyrai, tiek vakarėliui sušukuotos ar nudažytos moterys tikrai grįš antrą kartą. Viskuo besidominti, labai rimtai ir atsakingai į savo amatą žvelgianti Laura savo kasdieniu darbu byloja: ką darai – daryk puikiai!

Paslaugos

Plaukai
Sandra
4.9
32 atsiliepimai

Apie

Sparčiai tobulėjanti meistrė, kurios darbą vertina ne tik klientės moterys, klientai vyrai, bet ir mažieji mūsų salono lankytojai. Sandra ir savito braižo, puikiai formą jaučianti kirpėja ir dažymų meistrė. Darbšti, atsakinga ir kaskart ieškanti tobuliausio sprendimo asmeniškai jums.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Sandra

Profesionalus6
Rūpestingas5
Miglė
Manikiūristė
5.0
43 atsiliepimai

Apie

Miglė manikiūro specialiste tapo ne atsitiktinai - jau vaikystėje supratusi gražių rankų ir nagų svarbą, šiandien su didžiuliu malonumu rūpinasi gausiu, ištikimų klientų ratu. Ir tvirtina, kad tvarkinga nagų išvaizda suteikia subtilumo bei gali tapti pasitikėjimo savimi paslaptimi. Nuolat tobulėjanti meistrė, pati sau išsikėlusi itin aukštus standartus, mėgaujasi kūrybiniu procesu, o klientų itin vertinama dėl dėmesingumo detalėms ir kruopštumo.

Paslaugos

Nagai
Keo
4.9
25 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Ilona
5.0
18 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Joana
5.0
33 atsiliepimai

Apie

Jai paklūsta plaukų spalvos: mūsų jaunoji meistrė Joana parinks jums labiausiai tinkamą dažymą, patars spalvos priežiūros klausimais, pakonsultuos dėl spalvinių sprendimų. Ši žingeidi, seminaruose nuolat besitobulinanti koloristė ir moteriškų kirpimų meistrė visus patraukia savo kruopštumu, su meile atliekamu darbu, todėl klientės ja tiki ir pasitiki. Jos aistra bei kasdienio darbo tikslas – sveiki ir gražūs jūsų plaukai.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Joana

Išmanantis darbą7
Dėmesingas detalėms6
Neringa
5.0
38 atsiliepimai

Apie

“Mano darbas - mano hobis”- teigia manikiūro ir antakių meistrė Neringa. Meniškumas ir kruopštumas padeda pasiekti puikių rezultatų kasdien, o šiltas ir draugiškas bendravimas – plėsti klientų ratą. Pasak Neringos, antakių koregavimas jai ypač patinka, kadangi tokia, atrodytų, nedidelė smulkmena gali padėti suformuoti taisyklingą veido formą. O klientės, pamačiusios save veidrodyje, klausia: “Kur aš buvau anksčiau?“

Paslaugos

Nagai
Veidas
Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Neringa

Profesionalus7
Jovita
5.0
14 atsiliepimai

Apie

Jovitą ne atsitiktinai supa gausus nuolatinių klienčių ratas: ši meistrė dirba kokybiškai, greitai ir savo srityje visada yra žingsniu priekyje. Kojų, rankų nagų priežiūros profesionalė Jovita yra ypač stipri akrilinių nagų priauginimo srityje, ne vieno čempionato dalyvė, žinanti, kas šiuo metu yra madingiausia ir ką pasiūlyti net reikliausiai klientei.

Paslaugos

Nagai
Augustė
5.0
18 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Indrė
4.8
12 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Ingrida

Paslaugos

Plaukai
Justina
5.0
5 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Oksana
4.9
27 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Ernestas

Apie

Ernestas - tik ką pradėjęs savo kaip stilisto kelią, tapo TOP meistro Andriau Mašausko dešiniąja ranka. Rūpestingas ir labai krupščiai užduotis atliekantis meistras mokosi plaukų dažymo, kirpimo ir formavimo subtilybių. Paniręs į naująją sritį - aktyviai dalyvauja daugybėje kursų, tad nuolat tobulėja ir gilina savo žinias!

Paslaugos

Plaukai
Emma
Makeupartist/vizažistė
5.0
21 atsiliepimai

Apie

Vizažo meistrė Emma – vienas sparčiausiai augančių mūsų kolektyvo žmonių. Dalyvavimas kūrybiniuose ir pramogų pasaulio projektuose, atidumas detalėms, kruopštus gilinimasis į savo sritį ir žinių pritaikymas kiekvienai konkrečiai klientei – štai Emmos stiprybės, kurias taip vertina jos paslaugas pasirenkančios moterys ir merginos. Nuo ryškaus vakarėlio ar įspūdingos fotosesijos iki Didžiosios Vestuvių dienos – Emmos įgūdžiai ir idėjos pateisins jūsų lūkesčius visomis progomis.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Asta
5.0
7 atsiliepimai

Apie

Išreikštas moteriškumas, pabrėžtas individualumas, sąsajos su mada ir tendencijomis – visa tai Asta stengiasi įkūnyti savo darbuose kiekvieną dieną, dirbdama su kiekviena kliente. Ypač mėgsta Balayage, tapybos ranka dažymus, jausmingas bangas ir garbanas, preciziškai atlieka modelinius kirpimus, o svarbiausia – jaučia ir vertina stilistinę visumą.

Paslaugos

Plaukai
Laima
5.0
35 atsiliepimai

Apie

Laima yra susikoncentravusi į vieną konkrečią sritį – kūno depiliacijas, tad šią tradicinę paslaugą ji atlieka kruopščiai, sąžiningai ir be priekaištų, pačiu aukščiausiu lygiu.

Paslaugos

Depiliacija

Apie saloną

Unison Beauty Lab 1
44321 Laisvės al. 9, Kaunas

Unison Beauty Lab – tai grožio meistrų bendruomenė, garsėjanti nepriekaištingu darbu salonuose ir kūrybinėmis partnerystėmis – nuo žurnalų viršeliams išpuoštų žvaigždžių, tendencijų sklaidos žiniasklaidoje, iki meninių kolekcijų pristatymų. Mums amžius neegzistuoja. Egzistuoja: gyvenimo būdas, stilius, tinkamos formos ir spalvos.

Salone atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Nook
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese