Unison Beauty Lab 1

5,0
333 atsiliepimai
Atidaryta rytoj : 09:00 - 20:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

5,0
333 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Jolita - nuostabi specialistė. Nors lankiausi pirmą kartą, bet grįžau labai laiminga ir pasikeitusi. Tikrai rekomenduoju.
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė Jolita! 😉
Esu labai patenkinta, labai malonus bendravimas. Lankiausi jau ne pirmą kaetą
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Andrius

Apie

Andrius – viena ryškiausių figūrų Lietuvos plaukų stilistikos pasaulyje ir vienas labiausiai patyrusių profesionalų, savo darbais ir kūryba formuojantis naujausias tendencijas rinkoje. Andrius yra ne tik kirpėjas stilistas, bendrojo įvaizdžio dizaineris, technologas, bet ir įkvepiantis seminarų lektorius, unikalaus „Pažangiosios koloristikos“ kurso kirpėjams bendraautorius, kūrybinės komandos A-TWINS narys.

Paslaugos

Plaukai
Ernestas

Apie

Ernestas - tik ką pradėjęs savo kaip stilisto kelią, tapo TOP meistro Andriau Mašausko dešiniąja ranka. Rūpestingas ir labai krupščiai užduotis atliekantis meistras mokosi plaukų dažymo, kirpimo ir formavimo subtilybių. Paniręs į naująją sritį - aktyviai dalyvauja daugybėje kursų, tad nuolat tobulėja ir gilina savo žinias!

Paslaugos

Plaukai
Daiva
5.0
14 atsiliepimai

Apie

“Visą laiką norėjau būt kirpėja, tad mano darbas - man malonumas” – teigia Daiva. Puikiai įvaldžiusi įvairias kirpimo formas bei koloristikos subtilybes, šilta ir draugiška, Daiva geba ne tik puikiai sutarti, bet ir įsiklausyti, patarti, padėti atrasti, kas klientui labiausiai tinka. Kūrybiškumas – dar viena stiprioji meistrės pusė, kurią ji atskleidžia kurdama tiek lengvus šukavimus, tiek sudėtingesnes progines šukuosenas.

Paslaugos

Plaukai
Jolita
5.0
11 atsiliepimai

Apie

Jolita yra didžiulę patirtį turinti, ypatingo kruopštumo meistrė, kurią renkasi reiklios, tikslumą ir užtikrintą kokybę vertinančios klientės. Jolita itin jautri kliento poreikiams, žinanti, kaip spręsti silpnų ar, atvirkščiai, itin vešlių plaukų problemas. Ši meistrė – aktyvi įvairių kursų, seminarų, kūrybinių projektų dalyvė, todėl atsidūrę jos kėdėje išgirsite originalių dažymo ar kirpimo pasiūlymų ir plaukų priežiūros rekomendacijų.

Paslaugos

Plaukai
Odeta
5.0
22 atsiliepimai

Apie

Odeta – kirpėjo amatą mylinti meistrė, dirbanti savo malonumui, ir klientai tai jaučia bei vertina. Darbšti, švariai ir tiksliai dirbanti profesionalė, turinti įgimtą stiliaus pojūtį ir skonį. Ją mielai renkasi klientai, mėgstantys stabilumą, nuoseklius sprendimus ir klasiką. Odetos kruopštumas atsiskleidžia ir dažant sruogelėmis ar atliekant cheminius sušukavimus.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Odeta

Aukštos kvalifikacijos5
Asta
5.0
5 atsiliepimai

Apie

Išreikštas moteriškumas, pabrėžtas individualumas, sąsajos su mada ir tendencijomis – visa tai Asta stengiasi įkūnyti savo darbuose kiekvieną dieną, dirbdama su kiekviena kliente. Ypač mėgsta Balayage, tapybos ranka dažymus, jausmingas bangas ir garbanas, preciziškai atlieka modelinius kirpimus, o svarbiausia – jaučia ir vertina stilistinę visumą.

Paslaugos

Plaukai
Laura

Apie

Linksma, stilinga ir komunikabili Laura puikiai moka per kelias akimirkas patraukti žmonių širdis, o savo darbu jau per pirmą kartą užsirekomenduoja taip, kad tiek apkirpti vyrai, tiek vakarėliui sušukuotos ar nudažytos moterys tikrai grįš antrą kartą. Viskuo besidominti, labai rimtai ir atsakingai į savo amatą žvelgianti Laura savo kasdieniu darbu byloja: ką darai – daryk puikiai!

Paslaugos

Plaukai
Sandra
5.0
14 atsiliepimai

Apie

Sparčiai tobulėjanti meistrė, kurios darbą vertina ne tik klientės moterys, klientai vyrai, bet ir mažieji mūsų salono lankytojai. Sandra ir savito braižo, puikiai formą jaučianti kirpėja ir dažymų meistrė. Darbšti, atsakinga ir kaskart ieškanti tobuliausio sprendimo asmeniškai jums.

Paslaugos

Plaukai
Joana
5.0
28 atsiliepimai

Apie

Jai paklūsta plaukų spalvos: mūsų jaunoji meistrė Joana parinks jums labiausiai tinkamą dažymą, patars spalvos priežiūros klausimais, pakonsultuos dėl spalvinių sprendimų. Ši žingeidi, seminaruose nuolat besitobulinanti koloristė ir moteriškų kirpimų meistrė visus patraukia savo kruopštumu, su meile atliekamu darbu, todėl klientės ja tiki ir pasitiki. Jos aistra bei kasdienio darbo tikslas – sveiki ir gražūs jūsų plaukai.

Paslaugos

Plaukai

Mūsų klientų nuomonė apie darbuotoją: Joana

Išmanantis darbą6
Dėmesingas detalėms5
Gerda
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Gerda - energinga, visada besišypsanti, tačiau itin rimtai į savo profesiją žiūrinti meistrė! Negailinti patarimų ir noriai besidalinanti žiniomis stilistė - padės nepasiklysti plaukų priežiūroje ir produktų pasirinkime. Atidi detalėms ir itin kruopšti stilistė, pasinėrusi į koloristiką, plaukų dažymo subtilybes ir atstatančias procedūras - puikiai žinos kaip elgtis su kiekvieno kliento plaukais. O jos darbo rezultatai privers Jus grįžti vėl ir vėl!

Paslaugos

Plaukai
Keo

Paslaugos

Plaukai
Ilona
5.0
5 atsiliepimai

Paslaugos

Plaukai
Neringa
5.0
17 atsiliepimai

Apie

“Mano darbas - mano hobis”- teigia manikiūro ir antakių meistrė Neringa. Meniškumas ir kruopštumas padeda pasiekti puikių rezultatų kasdien, o šiltas ir draugiškas bendravimas – plėsti klientų ratą. Pasak Neringos, antakių koregavimas jai ypač patinka, kadangi tokia, atrodytų, nedidelė smulkmena gali padėti suformuoti taisyklingą veido formą. O klientės, pamačiusios save veidrodyje, klausia: “Kur aš buvau anksčiau?“

Paslaugos

Nagai
Veidas
Plaukai
Miglė
Manikiūristė
5.0
26 atsiliepimai

Apie

Miglė manikiūro specialiste tapo ne atsitiktinai - jau vaikystėje supratusi gražių rankų ir nagų svarbą, šiandien su didžiuliu malonumu rūpinasi gausiu, ištikimų klientų ratu. Ir tvirtina, kad tvarkinga nagų išvaizda suteikia subtilumo bei gali tapti pasitikėjimo savimi paslaptimi. Nuolat tobulėjanti meistrė, pati sau išsikėlusi itin aukštus standartus, mėgaujasi kūrybiniu procesu, o klientų itin vertinama dėl dėmesingumo detalėms ir kruopštumo.

Paslaugos

Nagai
Laima
5.0
15 atsiliepimai

Apie

Laima yra susikoncentravusi į vieną konkrečią sritį – kūno depiliacijas, tad šią tradicinę paslaugą ji atlieka kruopščiai, sąžiningai ir be priekaištų, pačiu aukščiausiu lygiu.

Paslaugos

Depiliacija
Edita
5.0
10 atsiliepimai

Apie

Švelni, rūpestinga, savo klientus lepinanti preciziškumu meistrė, savo darbą vadina pašaukimu. Ilgametę patirtį Edita nuolat praturtina naujomis žiniomis, todėl sprendžiant odos problemas užtikrintai priims inovatyviausius sprendimus. Meistrė, itin vertinama lojalaus klientų rato, ne tik dėl gebėjimo spręsti odos kaprizus, bet ir dėl patarimų kaip ją prižiūrėti namuose. Ir viskas tik tam, jog Jūsų oda “pražystų”.

Paslaugos

Veidas
Masažas

Darbų galerija

Emma
Makeupartist/vizažistė
5.0
14 atsiliepimai

Apie

Vizažo meistrė Emma – vienas sparčiausiai augančių mūsų kolektyvo žmonių. Dalyvavimas kūrybiniuose ir pramogų pasaulio projektuose, atidumas detalėms, kruopštus gilinimasis į savo sritį ir žinių pritaikymas kiekvienai konkrečiai klientei – štai Emmos stiprybės, kurias taip vertina jos paslaugas pasirenkančios moterys ir merginos. Nuo ryškaus vakarėlio ar įspūdingos fotosesijos iki Didžiosios Vestuvių dienos – Emmos įgūdžiai ir idėjos pateisins jūsų lūkesčius visomis progomis.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Gabrielė

Paslaugos

Veidas
Masažas

Apie saloną

Unison Beauty Lab 1
44321 Laisvės al. 9, Kaunas

Unison Beauty Lab – tai grožio meistrų bendruomenė, garsėjanti nepriekaištingu darbu salonuose ir kūrybinėmis partnerystėmis – nuo žurnalų viršeliams išpuoštų žvaigždžių, tendencijų sklaidos žiniasklaidoje, iki meninių kolekcijų pristatymų. Mums amžius neegzistuoja. Egzistuoja: gyvenimo būdas, stilius, tinkamos formos ir spalvos.

Salone atsiskaitoma tik grynaisiais pinigais.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0020:00
SekmSekmadienis
Uždaryta
Šiame salone naudojami produktai
Salono apdovanojimai
Top Rated 2020

Grožio salonai netoliese