Upgrade Beauty Studio

5,0
18 atsiliepimai
Aušros vartų g. 16-5, Vilnius, 02100
Atidaryta šiandien : 08:00 - 16:00

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

5,0
18 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Viskas labai gerai! Aciu uz kokybiska darba!!!
Karolina yra savo srities ekspertė, bei darbus atlieka labai kokybiškai. Taip pat labai žavus, tvarkingas salonas.
Labai džiaugiausi atsiradusi Karolina dar prieš 6 metus, bei jos nekeiščiau į jokia kitą. Nuostabi meistrė visada žengia su naujienomis koja kojon, nuoširdžiai pataria, rekomenduoja. O svarbiausia nedaro jokios procedūros, jei to ne reikia jūsų odai. Visada pasako ko tikietis ir laukti nuo kokios procedūros ( visada pasako blogiausia scenariju, nuteikia taip gązdinančiai). Jeigu jos klausaisi, tai ir rezultatai stulbinantis. Ačiū Tau, kad tu esi!
Meistrė patiko,patarė kas tinka odai.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Karolina
Estetinės mezoterapijos ir kosmetologijos specialistė

Apie

Estetinės mezoterapijos ir kosmetologijos specialistė, jau nuo vaikystės susijusi su grožio industrija, todėl dėl būsimų studijų pasirinkimo dvėjonių nebuvo. Dar būdama paaugle pradėjo lavinti savo įgudžius grožio industrijoje todėl dabar gali pasidžiaugti daugiau nei 10 metų įgytą praktiką iš kelių sryčių. Karolina sėkmingai baigė medicinos mokslus, po kurių dar pabaigė kosmetologijos ir estetinės mezoterapijos akademijos mokymus. Nuolatos savo darbo įgūdžius bei žinias tobulina ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, seka visas naujoves ir tendencijas. Konsultuoja ir atlieka įvairias kosmetines ir aparatines veido bei kūno procedūras esant normaliai ir probleminiai odai. Daugeliu atvėju odą veikia kaip rodiklis, atspindintis bendrą žmonių sveikatos būklę, todėl jai labai svarbu suprasti odos problemų priežastis ir pasiūlyti sprendimus, parinkti tinkamas procedūras.

Paslaugos

Kūnas
Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Alina
Profesionali vizažistė bei šukuosenų meistrė

Apie

Baigusi ne tik Makeup2go ir Icon akademijos vizažo mokslus, bet ir Evgenijos Doviakovskis šukuosenų mokymus. Alina nenustoja tobulintis pas žymius Lietuvos ir pasaulio vizažo meistrus. Vizažistei labai svarbu pabrėžti kiekvieno kliento privalumus, tačiau ne pakeičiant, o sukuriant tokį klientės įvaizdį, kuriame ji jaustųsi geriausia "savęs" versija. Įdomu ir tai, kad Alina yra baigusi VGTU, Verslo vadybos studijas, tačiau nuo paauglystės domėjimasis makiažais ir grožio sritimi virto jos dabartiniu darbu, be kurio ji neįsivaizduoja savo gyvenimo.

Paslaugos

Veidas
Plaukai
Depiliacija

Darbų galerija

Alena
Estetinės kosmetologijos ir mezoterapijos specialistė

Apie

Estetinės kosmetologijos ir mezoterapijos specialistė, baigusi estetinės kosmetologijos mokymus Minske, Baltarusijoje. Grožio industrijoje dirbanti jau ne vienerius metus, nuo 2005 metų. Savo žinias tobulino Maskvos institute, kur įgijo injekcinės kosmetologijos ir konturinės plastikos specialybę ̨. Minske, kosmetologijos centre baigė aparatinės kosmetologijos mokymus. Lietuvoje baigė permanentinio makiažo mokymus. Nuolatos tobulina savo darbo įgūdžius Lietuvoje ir užsienyje. „ Grožis – neatseiejama mano darbo ir gyvnimo dalis“, sako Alena.

Paslaugos

Veidas

Darbų galerija

Apie saloną

Upgrade Beauty Studio
02100 Aušros vartų g. 16-5, Vilnius

Upgrade Beauty Studio - grožio ir estetinės kosmetologijos centras Vilniuje.

PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0016:00
SekmSekmadienis
08:0015:00
Šiame salone naudojami produktai
Inglot

Grožio salonai netoliese