Vandens Lelija Atsiliepimai

Jono Basanavičiaus g. 29a, Vilnius (4 aukštas, 51 kab.), 03109

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
306 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Atsipalaidavau, po procedūros išėjau pakylėta ir sau graži. Jūratė sukūrė ramią atmosferą, beveik užmigau nuo gerumo. Ačiū!
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabus masažas, galėjau visiškai atsipalaiduoti ir atsiduoti profesionalui į rankas. Surado visus reikiamus taškus😃 Ačiū!
Rodyti salono atsakymą...
Pats didžiausias malonumas ir dovana sau:)) Inesa turi labai stiprų kito žmogaus kūno ir emocijų pajautimą ir savo prisilietimu gali suteikti tai, ko tuo metu labiausiai reikia ar norisi, o taip pat geba sukurti labai jaukią, atpalaiduojančią atmosferą. Erdvė taip pat labai jauki, kupina ramybės ir švelnių kvapų. Visa dūšia rekomenduoju!
Rodyti salono atsakymą...
Nuostabi meistrė, Inesos prisilietimai tikra atgaiva kūnui ir sielai, rekomenduoju
Rodyti salono atsakymą...
Ismeginau man nauja japoniska veido masaza, atliekama Jurates Zvirgzdienes. Maloniai stebino tai, kad viso mazaso metu jauciau, kad su kiekvienu itin svelniu, jaukiu ranku prisilietimu Jurate tarsi dalino meile..(kaip galima ideti tiek sirdies svetimam zmogui..?) Beje, atejau su surakinta sprando-mentes zona, o po sio masazo mano nuostabai ir si sritis ataipalaidavo, skausmo neliko. Jurate labai Sviesus Zmogus, tai pajus kiekvienas,atejes pas ja. Didelis dekui ir kuo geriausios sekmes!
Rodyti salono atsakymą...
1
59
60
6162