Svarbi informacija apie SPA ir masažo salonų apribojimus koronaviruso protrūkio metu

LT_corona_mobile (1)

Remiantis paskutiniu Vyriausybės pranešimu šalyje pratęsiamas karantinas iki gruodžio 17 d. vidurnakčio, todėl SPA bei masažų salonai vis dar negalės teikti savo paslaugų.

Vyriausybė skatina laikytis saugos rekomendacijų, likti namuose, jei nėra būtinybės išvykti ir saugoti save. Jei situacija keisis, atnaujinsime tolimesnę informaciją.

Mums labai liūdna, kad dalis mūsų salonų užsidaro, bet sveikata ir saugumas dabar svarbiausia. Mes ir toliau stebime Vyriausybės nutarimus ir rekomendacijas, kad padėtumėme sustabdyti šio viruso plitimą ir kad vieną dieną galėtumėme pakviesti tave saugiai grįžti į visus salonus.

Jei turi vizitą masažui tarp lapkričio 30 d. - gruodžio 17 d. vidurnakčio, prašome jį perkelti.
Jei neperkelsi savo vizito, jis bus atšauktas ir apie tai būsi informuotas el. laišku. Visi pinigai už iš anksto apmokėtus vizitus bus grąžinti.

Gali lengvai perkelti savo vizitą, kaip tai padaryti, gali rasti čia.

*pinigų grąžinimas gali užtrukti 3-5 d.d. Jei mokėjimą atlikai naudojantis Treatwell dovanų kupinu, savo sąskaitoje matysi šią sumą kaip kreditą.

Mes aktyviai dalinamės su salonais saugos ir sveikatos patarimais. Ir tu mus gali padėti:

  • Salonai laikosi saugaus atstumo reikalavimų todėl gali priimti tik limituotą skaičių žmonių ar išvis nepriimti klientų užėjusių iš gatvės. Registruokis iš anksto, kad užsitikrintum sau vietą.

 

  • Plauk ir dezinfekuok rankas, kad išvengtumėm viruso prilitimo. Pasistenk tai atlikti prieš atvykstant į saloną (jei įmanoma) ir iškart į jį atėjus. Plaunant rankas nepamiršk 20 sekundžių taisyklės.

 

  • Jei jautiesi blogai, neseniai sirgai ar turėjai kontaktą su užsikrėtusiu COVID-19, prašome nesilankyti salonuose. Nesijaudink, laiko pakeitimas yra labai lengvas (net jei apmokėjai iš anksto). Laiko pakeitimo nuorodą rasi užsakymo patvirtnimo laiške arba programėlėje, skiltyje "Mano užsakymai".

 

  • Kad ir koks susitikimas su seniai matytu meistru būtų džiaugsmingas, venk apsikabinimų, rankos paspaudimų ar bet kokio kito fizinio kontakto. Tai taip pat yra vienas iš saugaus atstumo reikalavimų ir sumažina viruso skleidimą.

 

  • Sumokėk už paslaugą iš anksto (atliekant užsakymą), kad nei tau, nei tavo grožio specialistui nereikėtų turėti kontakto su grynaisiais pinigais. Bekontaktis mokėjimas taip pat sumažina riziką.

 

  • Salonai gali nuspręsti palikti duris praviras, kad išvengtų klientų sąlyčio su paviršiais. Jei atvykus radai duris atviras, paklausk salone ar tau jas taip ir palikti.

 

  • Rekomenduojame gėrimą į saloną pasiimti su savimi (vandes buteliuką ar kavos iš kavinės), kad nenaudotum salono indų.

 

  • Jei salonas prašo dėvėti kaukę, taip ir daryk. Tu matyt pastebėjai, kad patys salonų darbuotojai dažniau nešioja kaukes, kad apsaugotų savo ir tavo sveikatą.
Atnaujinta: 2020/11/25