Grįžtame į salonus: naujienos apie salonų atidarymus karantino laikotarpiu

LT_Mobile

Mūsų visų salonų partnerių durys jau beveik atvertos. Nuo gegužės 18 d. Vyriausybė leido atidaryti visus grožio salonus.

Kas gi naujo? Tu jau matyt pastebėjai pasikeitimus pačiuose salonuose- taip mes visi drauge ruošaimės naujai realybei. Tai gali būti pakitę darbo valandos, padidėjusi higiena, didesni atstumai tarp žmonių ar mažesnis klientų kiekis vienu metu. Taip užtikrinama, kad tu ir salonai išliksite saugūs.

Šie visi pasikeitimai leidžia manyti, kad paslaugų rezervacija internetu dabar yra patogiausias užsakymo būdas. Daugeliui apsilankymas salone yra vienas iš svarbiausių darbų švelnėjant karantinui. Todėl norime priminti, kad registruotis internetu gali net trims mėnesiams į priekį. Kodėl gi neužsirašius dabar?

Salonų atsidarymo naujiena pasklido greitai ir nemaža dalis partnerių yra užpildyti, todėl mes rekomenduojame ilgai nedelsiant užsirašyti vizitui. Jei prireiks pakeisti vizito datą (pavyzdžiui, paslaugos negalima atlikti dėl Vyriausybės ribojimų) tu tai gali lengvai atlikti per Treatwell.

Mes aktyviai dalinamės su salonais saugos ir sveikatos patarimais. Ir tu mus gali padėti:

  • Salonai laikosi saugaus atstumo reikalavimų todėl gali priimti tik limituotą skaičių žmonių ar išvis nepriimti klientų užėjusių iš gatvės. Registruokis iš anksto, kad užsitikrintum sau vietą.

 

  • Plauk ir dezinfekuok rankas, kad išvengtumėm viruso prilitimo. Pasistenk tai atlikti prieš atvykstant į saloną (jei įmanoma) ir iškart į jį atėjus. Plaunant rankas nepamiršk 20 sekundžių taisyklės.

 

  • Jei jautiesi blogai, neseniai sirgai ar turėjai kontaktą su užsikrėtusiu COVID-19, prašome nesilankyti salonuose. Nesijaudink, laiko pakeitimas yra labai lengvas (net jei apmokėjai iš anksto). Laiko pakeitimo nuorodą rasi užsakymo patvirtnimo laiške arba programėlėje, skiltyje "Mano užsakymai".

 

  • Kad ir koks susitikimas su seniai matytu meistru būtų džiaugsmingas, venk apsikabinimų, rankos paspaudimų ar bet kokio kito fizinio kontakto. Tai taip pat yra vienas iš saugaus atstumo reikalavimų ir sumažina viruso skleidimą.

 

  • Sumokėk už paslaugą iš anksto (atliekant užsakymą), kad nei tau, nei tavo grožio specialistui nereikėtų turėti kontakto su grynaisiais pinigais. Bekontaktis mokėjimas taip pat sumažina riziką.

 

  • Salonai gali nuspręsti palikti duris praviras, kad išvengtų klientų sąlyčio su paviršiais. Jei atvykus radai duris atviras, paklausk salone ar tau jas taip ir palikti.

 

  • Rekomenduojame gėrimą į saloną pasiimti su savimi (vandes buteliuką ar kavos iš kavinės), kad nenaudotum salono indų.

 

  • Jei salonas prašo dėvėti kaukę, taip ir daryk. Tu matyt pastebėjai, kad patys salonų darbuotojai dažniau nešioja kaukes, kad apsaugotų savo ir tavo sveikatą.
Atnaujinta: 2020/05/14