Vyrų kirpimas šalia manęs

Ieškote geriausių kirpyklų netoli jūsų?

Čia rasite geriausių jūsų apylinkėse esančių kirpyklų, atrinktų ir suskirstytų pagal populiarumą, konkrečius poreikius, kainų intervalą ir paslaugų spektrų sąrašą. Čia rasite geriausias kirpyklas, turinčias daugiau nei 250 400 atsiliepimų, geriausius plaukų stilistus garbanotiems plaukams, populiariausius plaukų dažymo paslaugų salonus, taip pat salonus, kurie siūlo iki 50 % nuolaidas arba pigias paslaugas nuo 15 €.

Nesvarbu, ar turite ilgus, vidutinio ilgio, ar trumpus plaukus, garbanotus, afro, banguotus, pažeistus, ar tiesiog su balayage, čia rasite geriausius kirpėjus, kurie siūlo geriausias paslaugas netoli jūsų.

Geriausios kirpyklos

Name On. Violeta Rėzgė
Žirmunai, Vilnius
A.K STUDIJA
Vilijampole, Kaunas
Saulyna Beauty
Kaunas
Oda tikiu
Naujamiestis, Vilnius

Geriausios kirpyklos skirtos garbanotiems plaukams

Olia barberė
Žirmunai, Vilnius
gabrieless_makeup
Vilnius
Evelina kirpėja/koloristė
Žverynas, Vilnius
DayGlow By Giedrė Dieninė
Pilaite, Vilnius

Geriausios kirpyklos skirtos dažymui

Mano kosmetologė Agnė
Žirmunai, Vilnius
Depiliacijos meistrė Diana
Viršuliškes, Vilnius
Kosmetologė Akvilė
Naujamiestis, Vilnius
Grožio Terapeutė Jorė
Sapiegos parkas, Vilnius

Kirpyklos su žemiausia kaina

Kirpėja Margarita
Jeruzale, Vilnius
Gentleman's Empire
Žverynas, Vilnius
Barzdaskučiai - Europa
Šnipiškes, Vilnius
DOMINI grožio salonas
Naujamiestis, Kaunas

Patyrę kirpėjai plaukų kirpimo, dažymo ir modeliavimo srityse. Jie gali padėti savo klientams palaikyti išvaizdą taisyklingai kirpdami plaukus arba sukurti visiškai naują įvaizdį ir atlikti ryškius pokyčius.

Kai kurie kirpėjai siūlo pirminę asmeninę konsultaciją, kad suprastų, ko klientas nori, ir rekomenduotų geriausias procedūras bei produktus. Prieš imdamiesi darbo, jie paklaus, kokio stiliaus ar spalvos klientas pageidauja. Tada jie pasinaudos savo patirtimi, kad geriausiai patartų, koks stiliaus pasirinkimas geriausiai tiks - atsižvelgiant į fizinius bruožus, plaukų tipą ir gyvenimo būdą, taip jie gali pasiekti klientų pageidaujamų rezultatų.

Kirpykloje dažnai rasite kelias skirtingas zonas, skirtas įvairioms techninėms ir stiliaus formavimo paslaugoms. Nuo šampūno zonos iki dažymo ir kirpimo kėdžių, galiausiai - stiliaus formavimo ir džiovinimo zonos. Daugelyje kirpyklų taip pat teikiamos grožio ir geros savijautos paslaugos, pavyzdžiui, manikiūras, pedikiūras, depiliacija vašku ir masažai.

Kad ir kokios kirpyklos paslaugos ieškotumėte, galite rasti tobulą saloną ir užsisakyti jį per Treatwell:

DUK

Mes norime paversti tavo patirtį su Treatwell geriausia, kokia tik įmanoma. Čia gali rasti keletą dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės tau išsirinkti geriausią kirpyklą.

Vidutinė kirpyklos kaina yra 29€