Visos grožio paslaugos
rajonas: Lietuva
Data nesvarbu
Visos grožio paslaugos
322 salonai, siūlantys:

grožio paslaugos rajonas: Lietuva

Studija Mona

4,9
1529 atsiliepimai
Naujamiestis, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Galiukų kirpimas1 val 20 min
25€
35€
Makiažas + šukuosena (valandos kaina)1 val 45 min - 2 val 30 min
nuo 40€
Dieninis makiažas/Express 40 min - 1 val 15 min
nuo 35€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
06:0020:00
ŠeštŠeštadienis
06:0020:00
SekmSekmadienis
06:0019:00

Net 200kv., per du aukštus įsikūręs grožio salonas pačioje Vilniaus širdyje. Palepinkite save šiuolaikiniame grožio salone MB Studija MONA, kuris yra įsikūręs šalia 10 reasons restorano. Manikiūras su ilgalaikiu lakavimu, nuotakos makiažas bei kirpimas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

MB Studija MONA yra lengva pasiekti autobusais: 11, 53 bei troleibusais: 2, 3, 6, 12, 15, 20 Jogailos st.

Komanda:

Meistrės yra patyrusios, draugiškos specialistės, kurios pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

Atmosfera: jauki ir pozityvi.

Specializacija: manikiūras, pedikiūras, makiažas, veido procedūros, blakstienų, antakių procedūros, masažai, kirpimai bei šukuosenos.

Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.

Papildomi akcentai: lengvas susisiekimas viešuoju transportu.

Kalbos: lietuvių.

ZiZi Beauty Hub

5,0
1050 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Proginis makiažas1 val
50€
60€
Vakarinis makiažas1 val
50€
60€
Brandžios odos makiažas1 val
50€
60€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0018:00
AntAntradienis
10:0018:00
TrečTrečiadienis
10:0018:00
KetvKetvirtadienis
10:0018:00
PenktPenktadienis
07:0018:00
ŠeštŠeštadienis
07:0018:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Palepinkite savo plaukus ZiZi Grožio Studijoje, kuri yra įsikūrusi Klaipėdos senamiestyje. Plaukų kirpimas, plaukų dažymas ir kasdienis sušukavimas - tai tik kelios šio salono siūlomų paslaugų. Taip pat siūlome: manikiūro, pedikiūro paslaugas. Makiažas įvairioms progoms, antakių korekcijos, permanentinis antakių makiažas, kosmetologinės paslaugos.

Artimiausias viešasis transportas: beveik visi autobusai ir maršrutiniai taxi važiuoja pro mūsų studiją.
ZiZi Grožio Studiją yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 10, 14, 22B, 41, M5, M6, M8 (Senamiesčio st.).

Komanda:
ZiZi Grožio Studija - patyrusios ir kruopščios savo srities specialistės, kurios užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: jauki ir profesionali.
  • Specializacija: plaukų kirpimai, dažymai, šukuosenos, manikiūras, pedikiūras.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis DYSON, OLAPLEX, KEUNE, BJORN AXEN, SELECTIVE, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais.
  • Papildomi akcentai: salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu.

Salono įėjimas iš Jono g.

Kirpėja Svajūnė

5,0
961 atsiliepimai
Žaliasis tiltas, Vilnius
Rodyti žemėlapyje
Vyrų kirpimas+1 galvos plovimas/ Men cut1 val
30€
Galvos odos pilingas (prie kirpimo) 15 min
15€
Plaukų dažymo moterims konsultacija (prie kirpimo) 30 min
1€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0020:00
AntAntradienis
10:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
10:0020:00
PenktPenktadienis
10:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0016:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Sveiki,

esu plataus profilio kirpėja Svajūnė, turinti 12 metų darbo patirtį. Labai myliu savo darbą ir savo klientus. Mano specializacija- vyriški kirpimai, tačiau dirbu ir su moterimis:) Tiek vyriškus, tiek moteriškus dažymus aptariame iš anksto, kirpimo metu. Nuolat atnaujinu kvalifikaciją, dalyvauju meistriškumo ir tendencijų seminaruose. Mano moto: patogus ir daug dėmesio nereikalaujantis kirpimas, sveiki plaukai. Nedarau avangardinių šukuosenų, bet seku naujoves ir savo klientams stengiuosi parinkti kirpimą ir dažymą pagal plaukų ir kaulinės galvos dalies struktūrą, atsižvelgiant į jų pageidavimus.Savo darbe naudoju tik aukštos kokybės, taip pat ir veganiškus produktus,

Mano naudojami produktai: Saco, Revlon, Wella, QiQi, American Crew

Kiti privalumai:

  • Patogi vieta: šalia Žaliojo tilto
  • Unipark parkavimo aikštelės (priešais saloną) ir dvi netoliese, t.p.nemokama aikštelė ties 9 namu
  • Patogu atvykti viešuoju transportu - netoli Žaliojo tilto stotelė

Kviečiu užsukti!

4
1
4
5
6
17
6