Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Žirmūnai, Vilnius
Choose date & time
Filtrai

Antakių ir blakstienų procedūros Žirmūnai, Vilnius

Radome 9 salonus(-ų)

Rūšiuoti pagal
Vieta
Atstumas

Masažo Klinika

4.8 782 atsiliepimai
More details
„Masažo klinikoje“ pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurie atliekami rankomis. Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetetingai atlieka ne tik masažą, bet ir esant būtinumui konsultuoja bei suteikia kinezeterapinius, mankštos patarimus atsižvelgiant į esamą problemą.
(ANTD 30) Antakių korekcija ir dažymas
30 min
10 €
(ADEP+B40) Antakių korekcija vašku, blakstienų ir antakių dažymas
40 min
14 €
(ANT+B40) Antakių korekcija, blakstienų ir antakių dažymas
40 min
14 €
Rodyti visas paslaugas...

SG grožio studija

4.9 108 atsiliepimai
More details
Antakių korekcija pincetu
15 min
6 €
Antakių korkecija, dažymas ir blakstienų dažymas
40 min
17 €
Rodyti visas paslaugas...

Albertina

4.7 95 atsiliepimai
More details
Grožio salonas Albertina įkurtas 1998 m., ir iki šių dienų sėkmingai dirbame Jums. Grožio salone dirba profesionalūs, turintys patirties meistrai. Taip pat dirba aukštos kvalifikacijos specialistės. Mūsų salone teikiamos kirpimo, makiažo, kosmetologo, manikiūro, pedikiūro bei daug kitų paslaugų. Pas mus dirbama su profesionaliais produktais kaip "Keune", "Nioxin", "Marakesh", "Schwarzkopf" ir kitomis firmomis. Grožio salone Albertina klientai yra visuomet laukiami. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!
Antakių formavimas
10 min
3 €
Rodyti visas paslaugas...

Studio Beauty Republic

4.8 247 atsiliepimai
More details
Sexy Lashes ( blakstienų rietimas+botoksas)
1 val 30 min
50 €
Individualūs Volume blakstienų kursai
6 val
350 €
Individualūs baziniai blakstienų kursai
6 val
250 €
Rodyti visas paslaugas...

Ledi Forma

4.7 134 atsiliepimai
More details
Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija. Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo ir plaukų stilisto paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras. Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.
Antakių dažymas
15 min
5 €
Antakių korekcija
15 min
5 €
Antakių formavimas ir dažymas ilgalaikiais Henna (Chna) dažais.
50 min
Sutaupykite 40% 12 €
Rodyti visas paslaugas...

Beauty Peak

5.0 396 atsiliepimai
More details
Jaunatvišką išvaizdą daugiausia lemia sveika gyvensena ir atidus rūpinimasis savimi. Labai svarbu kasdien puoselėti odą ir saugoti ją nuo žalingų saulės spindulių. Tai geriausias būdas pasirūpinti savo oda. Deja, to neužtenka. Labai svarbu kasdienę priežiūrą derinti su profesionaliomis inovatyviausiomis mūsų Grožio ir estetikos centre atliekamomis grožio procedūromis, tokiomis kaip metaterapija, krioterapija ar procedūros, atliekamos „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu. Jos kiekvienai moteriai suteikia galimybę pasijusti gražesnei. „Beauty Peak“ sukurtas įžvelgti ir atskleisti prigimtinį kiekvienos moters grožį. Mes siūlome grožio procedūras, atliekamas geriausių specialistų, naudojančių inovatyviausią pasaulio įrangą ir pažangiausius produktus. Apie mūsų specialistų komandą ​Mes įkvepiame kiekvieną moterį jaustis gražia! Mes ne tik atskleidžiame Jums grožio paslaptis, bet ir mokome jį išsaugoti! „Beauty Peak“ specialistų siekis – puoselėti savitą kiekvienos moters grožį. Mums pavyko suderinti profesionalumą, patirtį, naujausias technologijas ir kokybiškus produktus. Grožis – ne prigimtinė dovana ar atsitiktinumas. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.
Antakių korekcija / Eyebrows Treading
15 min
8 €
Rodyti visas paslaugas...

Makeup Your Life

4.9 30 atsiliepimai
More details
Esu Indrė Paulina. Grožio srityje darbuojuosi nuo 2015-ųjų metų. Grožio suvokimas, pojūtis, manau, yra įgimti dalykai. Be galo tuo domiuosi nuo pat vaikystės. Ši sfera yra mano didžiausia aistra. Dirbu su individualiais užsakymais, įmonėmis, fotosesijose, filmavimuose. Pirmiausia, ką siūlau visoms savo klientėms: Draugišką priėmimą ir malonius pokalbius, taigi, procedūros neprailgsta. :) Fainą aplinką ir atmosferą Drąsią nuomonę bei patarimus įvaizdžio klausimais. Kategorišką "NE" sakau: Plastmasiniams makiažams, "kaukėms" "tortams" ant galvos Antakiams, kai pirmiausia pasirodo JIE, o tik tada mergina Taigi, tiek apie mane. :) Iki malonių susitikimų!!
Antakių korekcija vašku ir cheminiais dažais
30 min
10 €
Antakių korekcija vašku ir Hena dažais
45 min
15 €
Rodyti visas paslaugas...

Grožio ir estetikos studija "AiStudio"

4.9 453 atsiliepimai
More details
Ombre Brow Henna antakių korekcija bei formavimas
1 val
20 €
Blakstienų laminavimas
2 val
45 €
Profesionalūs Ombre Brow Henna antakių dizaino bei korekcijos mokymai su praktika
5 val
160 €
Rodyti visas paslaugas...

T.A.D.A.

5.0 91 atsiliepimai
More details
T.A.D.A. grožio salonas teikia aukštos kokybės paslaugas, ardo įprastinę tradicinių grožio salonų sampratą, taiko originalias interpretacijas, kuria naują stilingai harmoningos estetikos ideologiją. Suburta profesionali grožio specialistų komandą, ir ištobulintos aukštų estetikos technologijų ...
Antakių dažymas ir formavimas, plaukelių pašalinimas pincetu
20 min
10 €
Blakstienų laminavimas
45 min
30 €
Antakių dažymas korekcija + ūsiukų depiliacija
30 min
18 €
Rodyti visas paslaugas...
Luktelėkite...