Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Filtrai
Patikslinti...
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Antakių ir blakstienų procedūros Žirmūnai, Vilnius

Vieta
Paieškos atstumas
Radome 8 salonus(-ų)
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Grožio ir estetikos studija "AiStudio"

Info
4.8 142 atsiliepimai
Išskirtinis
Ombre Brow Henna antakių korekcija bei formavimas
1 val
18 €
Profesionalūs Ombre Brow Henna antakių dizaino bei korekcijos mokymai su praktika
5 val
120 €
Blakstienu laminavimas
2 val
Sutaupykite 33% 30 €
Show all services…

SG grožio studija

Info
Nėra atsiliepimų
Antakių korekcija pincetu
15 min
6 €
Antakių korkecija, dažymas ir blakstienų dažymas
40 min
17 €
Show all services…

Masažo Klinika

Info
4.8 384 atsiliepimai
„Masažo klinikoje“ pagrindinis dėmesys yra skiriamas medicininio gydomojo masažo procedūroms, kurie atliekami rankomis. Visus masažus atlieka kvalifikuoti, medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Masažuotojai nuolat tobulina savo sugebėjimus bei žinias, todėl kompetetingai atlieka ne tik masažą, bet ir esant būtinumui konsultuoja bei suteikia kinezeterapinius, mankštos patarimus atsižvelgiant į esamą problemą.
Išskirtinis
(ANTD 30) Antakių korekcija ir dažymas
30 min
10 €
(ANT+B40) Antakių korekcija, blakstienų ir antakių dažymas
40 min
14 €
(ADEP+B40) Antakių korekcija vašku, blakstienų ir antakių dažymas
40 min
14 €
Show all services…

5 Stars grožio studija

Info
4.9 73 atsiliepimai
Išskirtinis
Individualūs baziniai blakstienų kursai
7 val 30 min
190 €
Individualūs Volume blakstienų kursai
7 val 30 min
270 €
Show all services…

Ledi Forma

Info
4.8 48 atsiliepimai
Ledi forma grožio ir kūno dizaino studija atidaryta 2014 metų sausį. Nuo pat veiklos pradžios laikėmės kūno gražinimo ir sveikatinimo koncepcijos. Ledi forma – ir grožio salonas, ir masažų bei sporto studija. Grožio salonas, nes teikiamos kosmetologo ir plaukų stilisto paslaugos, atliekamas manikiūras, pedikiūras. Masažų ir sporto studija, nes atskiroje patalpoje atliekami liekninantys, odą stangrinantys limfodrenažiniai masažai su ROLL ACTIVE bei treniruotės vacuumo ir infraraudonųjų spindulių kapsulėje – VACU ACTIVE. Grožio specialistai galės išpildyti visus Jūsų estetinius norus. Studijoje laukiami ir vyrai kosmetologo procedūroms ir plaukų kirpimui.
Išskirtinis
Antakių korekcija ir dažymas Henna (Chna)
30 min
Sutaupykite 50% 15 €
Antakių dažymas
15 min
5 €
Antakių korekcija
15 min
5 €
Show all services…

Albertina

Info
4.8 26 atsiliepimai
Grožio salonas Albertina įkurtas 1998 m., ir iki šių dienų sėkmingai dirbame Jums. Grožio salone dirba profesionalūs, turintys patirties meistrai. Taip pat dirba aukštos kvalifikacijos specialistės. Mūsų salone teikiamos kirpimo, makiažo, kosmetologo, manikiūro, pedikiūro bei daug kitų paslaugų. Pas mus dirbama su profesionaliais produktais kaip "Keune", "Nioxin", "Marakesh", "Schwarzkopf" ir kitomis firmomis. Grožio salone Albertina klientai yra visuomet laukiami. Maloniai kviečiame Jus apsilankyti!
Išskirtinis
Antakių formavimas
10 min
3 €
Show all services…

Beauty Peak

Info
4.9 232 atsiliepimai
Jaunatvišką išvaizdą daugiausia lemia sveika gyvensena ir atidus rūpinimasis savimi. Labai svarbu kasdien puoselėti odą ir saugoti ją nuo žalingų saulės spindulių. Tai geriausias būdas pasirūpinti savo oda. Deja, to neužtenka. Labai svarbu kasdienę priežiūrą derinti su profesionaliomis inovatyviausiomis mūsų Grožio ir estetikos centre atliekamomis grožio procedūromis, tokiomis kaip metaterapija, krioterapija ar procedūros, atliekamos „LPG Cellu M6 Integral“ aparatu. Jos kiekvienai moteriai suteikia galimybę pasijusti gražesnei. „Beauty Peak“ sukurtas įžvelgti ir atskleisti prigimtinį kiekvienos moters grožį. Mes siūlome grožio procedūras, atliekamas geriausių specialistų, naudojančių inovatyviausią pasaulio įrangą ir pažangiausius produktus. Apie mūsų specialistų komandą ​Mes įkvepiame kiekvieną moterį jaustis gražia! Mes ne tik atskleidžiame Jums grožio paslaptis, bet ir mokome jį išsaugoti! „Beauty Peak“ specialistų siekis – puoselėti savitą kiekvienos moters grožį. Mums pavyko suderinti profesionalumą, patirtį, naujausias technologijas ir kokybiškus produktus. Grožis – ne prigimtinė dovana ar atsitiktinumas. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.
Išskirtinis
Antakių korekcija / Eyebrows Treading
15 min
6 €
Antakių korekcija ir dažymas su "ELAN" / Eyebrow Styling with ELAN
40 min
17 €
Show all services…

T.A.D.A.

Info
5.0 37 atsiliepimai
T.A.D.A. grožio salonas teikia aukštos kokybės paslaugas, ardo įprastinę tradicinių grožio salonų sampratą, taiko originalias interpretacijas, kuria naują stilingai harmoningos estetikos ideologiją. Suburta profesionali grožio specialistų komandą, ir ištobulintos aukštų estetikos technologijų ...
Išskirtinis
Antakių dažymas ir formavimas, plaukelių pašalinimas pincetu
20 min
10 €
Blakstienų laminavimas
45 min
30 €
Antakių dažymas korekcija + ūsiukų depiliacija
30 min
13 €
Show all services…
Luktelėkite...