76 salonai siūlantys paslaugą: antakių korekcija siūlu rajonas: Klaipeda

Beauty Zone Grožio Studija

5,0
131 atsiliepimai
Pempininkai, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Vyriška antakių korekcija 30 min
15€
25€
Blakstienų laminavimas + antakių korekcija1 val
40€
75€
Antakių korekcija vašku/pincetu 30 min
15€
20€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
06:0020:00
AntAntradienis
06:0020:00
TrečTrečiadienis
06:0020:00
KetvKetvirtadienis
06:0020:00
PenktPenktadienis
06:0020:00
ŠeštŠeštadienis
06:0020:00
SekmSekmadienis
06:0020:00

Palepinkite save Beauty Zone Grožio Studijoje, kuris yra įsikūręs Klaipėdoje, vos kelių minučių atstumu nuo Klaipėdos koncertų salės. Vyrų kirpimas, šaknų dažymas bei plaukų garbanojimas ir dar dual procedūrų kurias atliekame - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Svarbu: 6:00 ryto užrašymai tik makiažams!

Artimiausias viešasis transportas:

Beauty Zone Grožio Studija yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A, 3, 4, 5, 5B, 6, 8, 8E, 14, 17, 22B, M5, M6, M8 Bibliotekos st.

Komanda:

Meistrė yra patyrusi, draugiška specialistė, kuri pasirūpins kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

Atmosfera: moderni ir profesionali.

Specializacija: plaukų priežiūra.

Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei profesionalia kosmetika.

Papildomi akcentai: lengvas susisiekimas viešuoju transportu.

Kalbos: lietuvių, japonų, anglų, rusų, ukrainiečių, lenkų ir ispanų.

Blakstienų ir antakių dizaino meistrė Emilija

5,0
45 atsiliepimai
Rumpiške, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių korekcija ir dažymas cheminiais dažais 50 min
15€
Antakių šviesinimas, tonavimas, dažymas, korekcija, botox1 val
18€
20€
Antakių korekcija pincetu ir/arba vašku 30 min
10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0023:45
AntAntradienis
08:0023:00
TrečTrečiadienis
08:0023:00
KetvKetvirtadienis
08:0023:00
PenktPenktadienis
08:0023:00
ŠeštŠeštadienis
08:0023:00
SekmSekmadienis
08:0023:00

Jei ieškote ne tik aukščiausios kokybės blakstienų ir antakių procedūrų, bet ir jaukios, ramios aplinkos, kurioje kiekviena detalė kuriama su meile ir atidumu – kviečiu apsilankyti mano grožio studijoje. Esu Emilija – grožio specialistė, dirbanti patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje, Rumpiškės g. 8.

Išskirtinis patogumas ir pasiekiamumas

Man labai svarbu, kad apsilankymas būtų sklandus nuo pat pradžių. Mano grožio studiją lengvai pasieksite tiek nuosavu automobiliu, tiek viešuoju transportu – vos kelios minutės pėsčiomis nuo Baltikalnės stotelės. Šalia – daug vietų automobilių stovėjimui.

Jauki atmosfera – poilsiui ir grožiui

Grožio studijos erdvę kūriau galvodama apie tai, kad čia norėtųsi pabėgti nuo kasdienio šurmulio. Tai rami, harmoninga aplinka, kurioje galima ne tik pasigražinti, bet ir atsipalaiduoti. Kiekvienas apsilankymas – tarsi mažytė pertrauka sau.

Tik patikimos priemonės – nepriekaištingam rezultatui

Dirbu tik su profesionaliomis, patikrintomis priemonėmis – ELAN, ZOLA ir kitais aukštos klasės produktais. Tai garantuoja ne tik estetišką rezultatą, bet ir rūpinimąsi Jūsų odos bei plaukelių sveikata.

Kodėl klientės renkasi mano grožio studiją?

  • Individualus dėmesys kiekvienai
  • Aukščiausi grožio standartai
  • Patogi vieta ir lengvas susisiekimas
  • Jauki, rami aplinka atsipalaidavimui
  • Tik aukščiausios kokybės priemonės

Leiskite sau pasimėgauti išskirtine patirtimi – labai lauksiu Jūsų apsilankymo mano grožio studijoje!

Emilija

Grožio salonas "Kalipsė"

5,0
186 atsiliepimai
Miškas, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių korekcija + dažymas 40 min
12€
Antakių korekcija be dažymo 20 min
8€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
09:0018:00
SekmSekmadienis
12:0015:00

Grožio salonas "Kalipsė" skamba kaip puiki vieta (šalia Girulių miško) atsipalaiduoti ir pasilepinti!

Siūlome platų paslaugų spektrą:

• Kirpyklos paslaugos: Profesionalūs kirpimai ir plaukų dažymai, šukuosenos, plaukus puoselėjančios procedūros.

• Manikiūras ir pedikiūras: Tobulai prižiūrėti nagai.

• Veido procedūros: Atgaivinkite ir atjauninkite savo odą.

• Antakių ir blakstienų laminavimas bei priauginimas: Padės išryškinti Jūsų natūralų grožį.

• Makiažas: Tobulas įvaizdis, bet kokiai progai.

• Depiliacija: Švelni ir glotni oda.

Artimiausias viešasis transportas:

Salonas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. 3, 8E, 15, 31, 32, M8 (Dragūnų st.). Taip pat ir automobiliu, rasite visada vietos automoblio priparkuoti automobilį (parkavimas nemokamas)

Merginų Komanda:

• Patyrusios ir kruopščios specialistės, kurios užtikrins kokybiškai atliktas paslaugas bei profesionalų aptarnavimą.

Kodėl verta rinktis "Kalipsę"?

• Atmosfera: Rami ir profesionali aplinka, kurioje galėsite atsipalaiduoti.

• Naudojami tik profesionalūs prekių ženklai ir produktai, užtikrinantys geriausius rezultatus.

• Mūsų specialistės, konsultuos ir padės išsirinkti tinkamiausias procedūras pagal jūsų poreikius.

Apsilankykite Grožio salone "Kalipsė" ir leiskite sau pasilepinti!

Grožio Terapeutė - Monika Ru (Studija No16)

5,0
340 atsiliepimai
Vite, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių dažymas ir korekcija vašku/pincetu 45 min - 50 min
nuo 20€
Antakių korekcija be dažymo 20 min - 25 min
nuo 12€
Vyriškų antakių korekcija 20 min
12€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
10:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
10:0016:00
SekmSekmadienis
10:0016:00

Palepinkite save pas Monika Ru - PMU & Aesthetic Beauty, kuri yra įsikūrusi Studija No16 salone, netoli Teisės rūmų. Antakių bei blakstienų dažymas, antakių mikropigmentacija bei veido valymas - tai tik kelios šio nuostabaus salono siūlomų procedūrų.

Artimiausias viešasis transportas:

Monika Ru - PMU & Aesthetic Beauty yra lengva pasiekti autobusais: 2, 2A (J.Janonio st.).

Komanda:

Meistrės yra diplomuotos kosmetologės, nuolat besitobulinančios ir dirbančios ne vienerius metus grožio srityje, todėl pasirūpins, kad klientai gautų kokybišką bei profesionalų aptarnavimą.

Kas mums patinka:

  • Atmosfera: moderni ir profesionali.
  • Specializacija: mikropigmentacija, antakių ir blakstienų priežiūra, depiliacija vašku.
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: salone dirbama tik su profesionaliomis priemonėmis, vienkartiniais ar dezinfekuotais ir steriliais įrankiais bei professionalia kosmetika.
  • Papildomi akcentai: šalia yra didelė parkingo aikštelė, lengvas susisiekimas viešuoju transportu.

Dovilės grožio paslaugos

5,0
684 atsiliepimai
Centras, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių korekcija vašku / pincetu + dažymas 40 min
20€
Antakių dažymas 20 min
10€
Antakių korekcija vašku 20 min
10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
10:0018:30
AntAntradienis
10:0018:00
TrečTrečiadienis
10:0018:30
KetvKetvirtadienis
10:0018:30
PenktPenktadienis
Uždaryta
ŠeštŠeštadienis
Uždaryta
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio srityje dirbu jau 9 metus. Į šią sritį atėjau vedima smalsumo ir noro išmokti tinkamai puoselėti grožį. Anksti supratau, jog ši profesija ir darbas su žmonėmis man labai artimas.

Esu be galo laiminga turėdama galimybę sutikti tiek skirtingų žmonių. Mano klientės man didžiausios inspiratorės. Dėka jų galiu dirbti mylimą darbą ir nejausti, kad dirbu.

Atlieku įvairias aparatines ir neaparatines veido procedūras, veido masažą, depiliacijas, antakių ir blakstienų paslaugas.

Nauji veidai ir nauji iššūkiai visada džiugina, todėl kviečiu susidraugauti. Kreipkitės ir atsakysiu į visus rūpimus klausimus.

Artimiausias viešasis transportas: autobusai 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, 6E, 8, 8E, 14, 17, 22B, M5, M6, M8. Stotelės pavadinimas: "Atgimimo".

Komanda: Dovilė.

Specializacija: veido odos priežiūra bei plaukų šalinimas.

Produktai bei prekiniai ženklai: Noon, pH formula, Esthemax, Cell Fusion, Fusion, Cliniccare, Oxynergy Paris, Sebocalm, Organic Pharmacy, Anna Lotan, Sugardep, Depileve, Koukla, Intensive.

Mila Brows Studio

5,0
35 atsiliepimai
Senamiestis, Klaipeda
Rodyti žemėlapyje
Antakių šviesinimas, korekcija ir dažymas1 val
17€
20€
Antakių dažymas cheminiais dažais ir korekcija ( vašku ir/arba pincetu)1 val
15€
Antakių korekcija pincetu ir/arba vašku 30 min
10€
Peržiūrėti salono informaciją
PirmPirmadienis
08:0020:00
AntAntradienis
08:0020:00
TrečTrečiadienis
08:0020:00
KetvKetvirtadienis
08:0020:00
PenktPenktadienis
08:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0020:00
SekmSekmadienis
08:0020:00

Mūsų salonas – tai erdvė, kur grožis gimsta iš natūralumo.
Pagrindinis mūsų tikslas – kurti natūralias, harmoningas antakių formas, kurios pabrėžia kiekvienos moters individualumą. Tikime, kad antakiai – tai ne tik detalė, bet ir pagrindinis akcentas, atskleidžiantis žvilgsnio grožį ir suteikiantis veidui išraiškingumo.

Be antakių formavimo, siūlome ir blakstienų laminavimą su ryškiu užrietimu, kuris atveria žvilgsnį, suteikia jam gylio, bet išlaiko natūralumą ir lengvumą.

Dirbame tik su šiuolaikinėmis, švelniomis technikomis, kad išsaugotume plaukelių formą ir struktūrą. Kiekviena procedūra parenkama individualiai – su meile detalėms ir pagarba natūraliam grožiui.

Mūsų salone rasite jaukumą, ramybę ir pasitikėjimą, kad jūsų grožis – patikimose rankose.✨


Artimiausias viešasis transportas:
Saloną yra lengva pasiekti autobusais: 9, 9A (Nemuno st.).

Komanda:
Meistras – draugiškas ir sertifikuotas specialistas iš Ukrainos, kuris padės pabrėžti jūsų natūralų grožį.
Antakių ir blakstienų laminavimas suteiks jūsų žvilgsniui išraiškingumo, o jūsų įvaizdis taps dar tvarkingesnis ir harmoningesnis.
Kiekviena procedūra atliekama su meile, rūpesčiu ir dėmesiu detalėms, kad jaustumėtės patogiai ir pasitikinčiai savimi.
Leiskite sau spindėti grožiu kiekvieną dieną!

Kodėl klientai renkasi mane?:

  • Atmosfera: tai ramybė ir jaukumas, kur kiekviena detalė skirta jūsų komfortui. Galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis procedūra, ilsėdamiesi ant patogios lovos su ortopedine čiužiniu, kuri tinkamai palaiko kūną ir užtikrina maksimalų malonumą procedūros metu. Salone vyrauja draugiška ir profesionali aplinka, visos procedūros atliekamos su aukštos klasės produktais ir rūpesčiu jūsų sveikata. Čia rasite puikų grožio, komforto ir profesionalumo derinį, kur kiekviena detalė skirta tam, kad jaustumėtės ypatinga. ✨
  • Specializacija: man svarbiausia – jūsų natūralus grožis Kuriu natūralias, tvarkingas antakių ir blakstienų formas, kurios pabrėžia žvilgsnį ir harmoningai dera su jūsų įvaizdžiu. Visos procedūros atliekamos su meile ir dėmesiu detalėms, kad jaustumėtės pasitikinti savimi ir graži kiekvieną dieną 💖
  • Naudojami prekių ženklai ir produktai: aš dirbu tik su patikrintais profesionaliais prekių ženklaisELAN, ZOLA,OKO,LYCON ir kitais aukščiausios klasės produktais. 💎Tai reiškia, kad kiekviena procedūra ne tik padaro jūsų įvaizdį nepriekaištingu, bet ir atsakingai rūpinasi jūsų odos ir plaukų sveikata.Jūs nusipelnėte idealaus rezultato, komforto ir saugumo – ir būtent tai aš užtikrinu! .

Kalbomis: EN,UA,RU

Šiuo metu mokausi lietuvių kalbos ir prašau Jūsų į tai žiūrėti supratingai.🙏🏻🥺