Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros
Filtrai
Patikslinti...
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Veido priežiūros procedūros Lietuva

Vieta
Rezultatų filtrai
Baigta
Data ir laikas
Nuolaidos
Kainų rėžis
€0 - €300
Radome 8 salonus(-ų)
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti

Užupio grožio namai

Info
4.9 273 atsiliepimai
Užupio grožio namai - vieta, kurioje Jūsų grožiu pasirūpins kvalifikuoti savo sričių specialistai!
Veido odos valymo abonementas
1 val 30 min
Sutaupykite 30% 73,50 €
Casmara valančios grožio procedūros abonementas
1 val 30 min
Sutaupykite 30% 105 €
Veido odos valymo abonementas
1 val 30 min
Sutaupykite 20% 56 €
Rodyti visas paslaugas...

Angel SPA

Info
4.8 40 atsiliepimai
„Angel SPA“ centras yra vienas pirmųjų tokio aukšto ir prabangaus lygio salonų, kuris buvo atidarytas Lietuvos sostinėje ir veikia iki šiol. Mūsų salone dirba ilgą patirtį turintys profesionalai, išmanantys pasaulyje žinomiausių kosmetikos ženklų technikas, pilnai atsiduodantys savo darbui dėl klientų maksimalaus pasitenkinimo! „Angel SPA“ centre naudojama išskirtinė organinė kosmetika. Salono erdvės nustebins Jus savo išskirtiniu ir prabanga kvepiančiu interjeru. SPA zonoje Jūs pasijusite lyg senovės Romos imperijos rūmuose, o mūsų darbuotojai padės šį jausmą paversti tikrove. „Angel SPA“ įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje. Netoliese mūsų yra nuostabios lankytinos vietos, o visai šalia esančiame skvere yra pastatyta kiaušinio formos 300 kg. skulptūra, kuri pažymi pietvakarinę senamiesčio kvartalo prieigą. Tad jeigu nerasite mūsų pagal adresą, bandykite rasti prie pat „kiaušinio“ skulptūros – tokia vieta vienintelė mūsų mieste ;) Pasitikėkite mumis ir mes įdėsime visas pastangas, kad paversti Jus gražesniais ir išsaugoti Jūsų grožį ilgam...
Japoniškas Kobido masažas
1 val - 1 val 30 min
Sutaupykite iki 33% nuo 30 €
Rodyti visas paslaugas...

Fabio grožio centras

Info
4.8 74 atsiliepimai
Atnaujintas, modernus ir jaukus grožio salonas Fabijoniškėse. Leiskite mūsų specialistams pasirūpinti Jūsų grožiu, komfortu ir elegancija. Puiki nuotaika ir gera savijauta garantuota !
Malonumas-klasikinis nugaros masažas, veido masažas
1 val 30 min
Sutaupykite 25% 30 €
Enziminis veido valymas su alginatu
1 val 30 min
30 €
Rodyti visas paslaugas...

Bordo grožio namai

Info
4.7 59 atsiliepimai
„BORDO“ – naujas grožio salonas, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, Pylimo g. Duris atvėręs patogioje ir lengvai pasiekiamoje miesto dalyje, „BORDO“ salonas patirtį ir kokybę vertinančius klientus pasitinka moderniai įrengtoje 2 aukštų studijoje, kurioje savo paslaugas teikia patyrę ir kvalifikuoti plaukų, nagų, kūno ir veido priežiūros specialistai. Čia dirbanti komanda savo klientams garantuoja kiekvieno poreikius ir įvaizdį geriausiai atliepiančius pasiūlymus.
Procedūra su hialurono ir amino rūgščių kompleksu
1 val
90 €
Rodyti visas paslaugas...

Sakura beauty studio | Sporto

Info
5.0 36 atsiliepimai
SAKURA BEAUTY Grožio salonas “Sakura beauty“ , lyg žydinčių japoniškų vyšnių žiedai, simbolizuoja natūralų grožį, moteriškumą, jaunystę ir atsinaujinimą. Tūkstančius metų Japonijoje augančios sakuros, pasak japonų religiją yra reprodukcijos ir naujo gyvenimo simbolis. Dvasiniame lygmenyje sakuros primena jog gyvenimas yra trumpas ir gražus. Jis tarsi vyšnių žiedai, kurie nuo medžių nukrinta po kelių dienų... Moters grožis kaip ir vyšnios žiedas yra trapus ir turi būti puoselėjamas kiekvieną dieną. Mūsų meistrės pasitelkusios savo profesionališkumą išryškins jūsų žavesį, apgaubs jaukia atmosfera ir leis pasijusti kaip namuose. Jūsų grožį prikelsime naujai jaunystei, iš salono išeisite gaivios tarsi ką tik pavasarį atgimęs sakuros žiedlapis.
Veido procedūros
15 min - 1 val 50 min
nuo 5 €
Veeido procedūros
45 min - 1 val 30 min
nuo 20 €
Kosmetologė Rima
30 min - 1 val 30 min
nuo 12 €
Rodyti visas paslaugas...

Salonas Gadrani

Info
4.9 101 atsiliepimai
SPA ritualas
2 val 30 min - 3 val
Sutaupykite iki 35% nuo 45 €
Rūgštinis veido valymas (spuogų, aknė gydymas)
1 val
19 €
V.I.T.A.C. skaistinanti veido procedūra
1 val
20 €
Rodyti visas paslaugas...

Tadam Grozio Namai

Info
5.0 22 atsiliepimai
Soft lift lining
30 min
35 €
Rodyti visas paslaugas...
4.7 39 atsiliepimai
Beauty Resort – išskirtiniai grožio namai. Čia Jūs rasite Šveicarijos alpių ramybę, vidinę harmoniją ir ypatingus grožio srities specialistus. Jauki prabanga lepina naujausiomis grožio pasaulio tendencijomis ir specialiomis, konkurencijos Lietuvoje neturinčiomis procedūromis. Sertifikuoti meistrai gražina ir kviečia išbandyti geriausias vizažo, šukuosenų ir kirpyklos paslaugas, vyriškų barzdų formavimą, naujausią 6D Microblading antakių procedūrą, Hollywood pedikiūrą atliekamą su karštais rankšluoščiais ir pėdų masažu, SPA manikiūrą, pedikiūrą, kosmetologines – aparatines, injekcines procedūras, ypatingus veido ir kūno masažus bei apsilankyti neeiliniuose grožio vakarėliuose bei seminaruose
Relaksuojantis SPA veido masažas
1 val 15 min
30 €
Veido ovalą formuojantis masažas
1 val 30 min
40 €
Veido valymas
1 val 30 min
35 €
Rodyti visas paslaugas...
Luktelėkite...